Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

auto je cipovan, tako mi je receno ali ne znam sta znaci

elitemadzone.org :: AutoZone :: auto je cipovan, tako mi je receno ali ne znam sta znaci

[ Pregleda: 3524 | Odgovora: 14 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2377



+36 Profil

icon auto je cipovan, tako mi je receno ali ne znam sta znaci29.07.2021. u 16:42 - pre 32 meseci
Moje vozilo kada sam uzeo receno mi je od prodavca auto je cipovan? u pitanju je vozilo pravljeno u svabiji

Samo me interesuje fraza cipovan? sta to znaci? i koje su njegove prednosti? i sta se radi u slucaju nezgoda jel to ono kada ga vidi murija ili kad je povezan na satelit? tako sam nesto cuo
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6709



+1156 Profil

icon Re: auto je cipovan, tako mi je receno ali ne znam sta znaci29.07.2021. u 17:01 - pre 32 meseci
Teško da ces na osnovu:

"Auto je čipovan",
"Povezan na satelit",
..a kriješ o kom je modelu reč, koje godište?

-Ko to prati tvoj auto?
-Gde se vidi, brzina, kretanje, maršuta?

Obično kada se kaže da je auto čipovan,
može da se misli da mu je skinuto ograničenje brzine
i Br. Obrt motora.
Ali se to onda zove Tuning.

Teško da dobiješ na Prvu-Loptu odgovor koji očekuješ.
Treba više detalja...

Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2377



+36 Profil

icon Re: auto je cipovan, tako mi je receno ali ne znam sta znaci29.07.2021. u 17:06 - pre 32 meseci
au ko da mene brine sto je cipovan nit sam nesto sumnjiv ili kriv pa da strepim od policije ili pracenja satelita ko voli nek proveri

nebi da kazem koji je model :D
 
Odgovor na temu

SASA M.
Pripyat

Član broj: 32850
Poruke: 3180
*.dynamic.sbb.rs.



+370 Profil

icon Re: auto je cipovan, tako mi je receno ali ne znam sta znaci29.07.2021. u 17:16 - pre 32 meseci
Obicno znaci da su parametri rada motora menjani, najcesce da bi se izvukla veca snaga iz agregata. Drugi razlog je ako se promeni neki deo koji nije standardan na agregatu, da bi se iskoristio maksimum tog dela. Opet najcesce u cilju povecanja snage.
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6709



+1156 Profil

icon Re: auto je cipovan, tako mi je receno ali ne znam sta znaci29.07.2021. u 17:25 - pre 32 meseci
Citat:
DUSKEZ: au ko da mene brine sto je cipovan

Pa, zašto si postavio temu?
Pročitaj sopstveni naslov, teme koji Si postavio.
Čisto, tako...

Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2377



+36 Profil

icon Re: auto je cipovan, tako mi je receno ali ne znam sta znaci29.07.2021. u 17:34 - pre 32 meseci
da prodavac je majstor inace vrlo mlad vredan i uporan znaci zna da opravi i nije skup vrlo dobar za dogovor :) bice da je nesto oko pojacavanja motora (i zena mu je prelepa xD)


pa to sam kasnije cuo da je cipovan znaci sam upit teme daje smisao odgovora :) ako ne razumes uci nikad nije kasno
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6709



+1156 Profil

icon Re: auto je cipovan, tako mi je receno ali ne znam sta znaci29.07.2021. u 18:30 - pre 32 meseci
DUSKEZ,
Pa što nam ne reče odmah u Startu,
Da si auto kupio zbog prelepe žene od prodavca.
Pa da i nama bude jasnije,
šta se sa tobom dešava

Omadjijala Te...
aj priznaj
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2377



+36 Profil

icon Re: auto je cipovan, tako mi je receno ali ne znam sta znaci29.07.2021. u 19:38 - pre 32 meseci
ne ne ja imam svoju sipatiju :D sremica naravno

 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6709



+1156 Profil

icon Re: auto je cipovan, tako mi je receno ali ne znam sta znaci29.07.2021. u 19:42 - pre 32 meseci
DUSKEZ,
Evo, sad sam pricao sa bratom Auto-Mehanicarem,
Kaže:

Auto koji je čipovan:

-To znači da mu je prejehhhhbebbbn softwer,
i da više NE važi Fabričko podešavanje.

Znaci, moze da vozi brze,
da tera veci broj obrtaja,
i da mozes da ga cedis do kraja
__________________________
Možda se neko još javi na ovaj post,
ko ima pametniji odgovor,
ali od mene toliko

Pozdrav
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

SASA M.
Pripyat

Član broj: 32850
Poruke: 3180
*.dynamic.sbb.rs.



+370 Profil

icon Re: auto je cipovan, tako mi je receno ali ne znam sta znaci29.07.2021. u 21:37 - pre 32 meseci
ququ, moj odgovor nije pametan...
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6709



+1156 Profil

icon Re: auto je cipovan, tako mi je receno ali ne znam sta znaci29.07.2021. u 21:45 - pre 32 meseci
...aj ne seh...
Citat:
SASA M.:
Obicno znaci da su parametri rada motora menjani, najcesce da bi se izvukla veca snaga iz agregata. Drugi razlog je ako se promeni neki deo koji nije standardan na agregatu, da bi se iskoristio maksimum tog dela. Opet najcesce u cilju povecanja snage.

Saša,
EL ovo dovoljno?

U pravu si !!!

Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4901
*.static.isp.telekom.rs.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: auto je cipovan, tako mi je receno ali ne znam sta znaci30.07.2021. u 06:19 - pre 32 meseci
Citat:
auto je cipovan, tako mi je receno ali ne znam sta znaci

To znači da ti je prodavac naglasio da ne treba da "čipuješ" svoj auto, ako ti to padne na pamet jednog dana kad saznaš šta je "čipovanje", jer je to već urađeno.
 
Odgovor na temu

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2377



+36 Profil

icon Re: auto je cipovan, tako mi je receno ali ne znam sta znaci30.07.2021. u 06:56 - pre 32 meseci
nisam rekao nesto ali sad se kajem to je meni on rekao kada se desila havarija nebih javno o tome detaljno glavno sve je ispeglano o trosku tog koji mi je ugasen auto havarisao sreca niko nije bio u njemu

znaci sta ako je bio cipovan sta to znaci ? milicija nije trebala covek je platio koliko je rekao majstor koliko kada smo ga pozvali
ali nevidim gde se tu cip uklapa?


living ali on mene opominje zvucno kad predje 100 :D sta je tu prehebano i ja nisam vozac ali nedam onom koji vozi i na duge staze da ga tera preko sto i bojim se i necu druge da ugrozim
 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1537
*.dynamic.sbb.rs.



+265 Profil

icon Re: auto je cipovan, tako mi je receno ali ne znam sta znaci30.07.2021. u 07:35 - pre 32 meseci
javno bi' rekao ako je ugasen auto havarisan tada i cip bio ugasen pa milicija srecom ispeglala a majstor pomogao da se vidi cip ...

Kome je potrebno moze tacke i pokoje veliko slovo rasporediti po potrebi!
U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
Odgovor na temu

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2377



+36 Profil

icon Re: auto je cipovan, tako mi je receno ali ne znam sta znaci30.07.2021. u 07:58 - pre 32 meseci
idaje mi je nejasno nije taj covek hteo da zovemo miliciju vec je majstor procenio kolko ce biti peglanje i covek isplatio odstetu da smo zvali miliciju mozda bi otiso u zatvor to niko nije hteo
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: auto je cipovan, tako mi je receno ali ne znam sta znaci

[ Pregleda: 3524 | Odgovora: 14 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.