Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

zte modem problem sa lanom u mtel mrezi

[es] :: Udruženje korisnika telekomunikacija :: zte modem problem sa lanom u mtel mrezi

[ Pregleda: 1298 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

okraz
Svasta po malo
za svoj gros
Bijeljina,RS

Član broj: 185146
Poruke: 754
*.telrad.net.



+9 Profil

icon zte modem problem sa lanom u mtel mrezi11.11.2019. u 08:08 - pre 53 meseci
Koristim ZTE modem u Mtel mrezi i od nedavno imam probem sa Lan portovima.
Ruter je bio iskljucen zbog remonta trafostanice i poslije toga Lan port na kome imam doadatni ruter ne radi.
Pri pokusaju konekcije -ponavlja se beskonacno trazenje IP adrese
Molim savjet

bice bolje ...
 
Odgovor na temu

bekic.bb2

Član broj: 339576
Poruke: 145
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+19 Profil

icon Re: zte modem problem sa lanom u mtel mrezi09.02.2020. u 13:35 - pre 50 meseci
Probaj sa restartom rutera a WIFI na telefonu iskljuci ali prethodno uradi "forget network" ( u WIFI meniju, na spisku svih WIFI stanica - nadjes svoju i uradis "forget").
Posle toga - ukljucis ruter, posle npr 2 minuta ( treba da svetli WLAN na ruteru) ukljcis wifi na svom telefonu, nadjes voju mrezu i konektujes se/uneses lozinku rucno.

to resava stvar u 90% slucajeva a cak i da ne uspe, lako je zameniti ruter. Samo pozovi call centar Telekoma
--------------------------------

Ispravka:
- Ups. Tebi navodno ne radi lan port na Telekom ruteru/modemu. Posto ih imas 4, prebaci kabl u neki od 3 preostala porta ( mislim da su 2 za net a 2 za TV) . Posle toga isto uradi sa svojim telefonom i ruterom kao sto je gore napisano. Uvek mozes da trazis novi Telekom moderm/ruter ako si siguran da je do njega ( mada moguce je i da je zabagovao tvoj ruter a da je na Telekom modemu crko port),
 
Odgovor na temu

okraz
Svasta po malo
za svoj gros
Bijeljina,RS

Član broj: 185146
Poruke: 754
31.223.128.*



+9 Profil

icon Re: zte modem problem sa lanom u mtel mrezi09.02.2020. u 14:37 - pre 50 meseci
Hvala riješeno
bice bolje ...
 
Odgovor na temu

[es] :: Udruženje korisnika telekomunikacija :: zte modem problem sa lanom u mtel mrezi

[ Pregleda: 1298 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.