Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Skrill to Payoneer - NE FUNKCIONIŠE !!!

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Skrill to Payoneer - NE FUNKCIONIŠE !!!

[ Pregleda: 1001 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

srle69
Srdjan Micic
Srbija

Član broj: 118086
Poruke: 37
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Skrill to Payoneer - NE FUNKCIONIŠE !!!02.05.2019. u 20:09 - pre 59 meseci
Naime, imam novca na svom Skrill računu, ali pošto Skrill više ne izdaje svoju MasterCard klijentima van EU (koji nisu u SEPA sporazumu) i više u Srbiji ne možemo dizati novac sa bankomata kao do nedavno, postojala je opcija da se otvori račun na Payoneer servisu koji izdaje svoje MasterCard na koje se može prebaciti novac sa Skrill-a podići novac na bankomatima u Srbiji.

Ja sam otvorio račun na Payoneer-u i po uputstvu povezao svoj Skrill račun i prebacio novac na Payoneer. Sada nastaje problem jer Payoneer neće da mi pošalje svoju MasterCard karticu pošto ne smatra validnim novac uvezen sa E-Wallet servisa (PayPal i Skrill). Sada imam novac na Payoneer-u (prebačen sa Skrill-A) ali ne mogu da ga podignem bez njihove kartice.

Vidim da su ljudi u Srbiji dobijali Payoneer kartice, transferovali novac sa Skrill-a na Payoneer račun i podizali novac sa bilo kog bankomata u Srbiji (konvertovano u dinarima). Sada očigledno to više ne može. Da li neko zna o čemu se ovde radi i kako ja sada da dođem do svog novca a da ne ide novac direktno kroz međubankarski transfer (direktno na moj devizni račun) koji je preskup sa provizijama?

Molim za pomoć!
Hvala
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Skrill to Payoneer - NE FUNKCIONIŠE !!!

[ Pregleda: 1001 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.