Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Molim vas za pomoc oko izbora PS3!

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Molim vas za pomoc oko izbora PS3!

[ Pregleda: 856 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vogelserbia

Član broj: 339449
Poruke: 40
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Molim vas za pomoc oko izbora PS3!01.05.2019. u 13:12 - pre 59 meseci
Pozdrav ljudi! Totalni laik za konzole, ali se ukazala potreba da kupim sony ps3 iz razloga sto za 4 nemam love pa sam se nasao u totalnom ludilu oko izbora, toliko modela, toliko mogucnosti sa njima sta ljudi rade to je ludilo, naravno posto se ja nista u te konzole ne razumem, moram se obratiti za pomoc vama koji imate debelog iskustva sa tim! Sta sad mene zanima, jel tacno da je najbolje uzeti super slim? e sad koji, sa kolikim diskom, da li ga modovati (i kako) a da se igrice mogu igrati online, kako se sve to rari? nije mi problem da skapiram bilo sta, samo nisam u materiji i nemam pojma odakle da pocnem i sta da trazim! informatika i elektronika su mi struka, tako da nece biti problema! vidim po netu ljudi prodaju ps3 sa gomilom igara na disku, budzeno nesto da moze da se igra online, ali nije to meni resenje, ja bih to sam da uradim! eto nadam se da ce mozda jos nekom ova tema koristiti i da ce biti dobrih saveta! p.s. izvinjavam se unapred ako sam postavio temu gde joj nije mesto!
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Molim vas za pomoc oko izbora PS3!

[ Pregleda: 856 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.