Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Saveti za autoperionicu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Saveti za autoperionicu

[ Pregleda: 15322 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Talon

Član broj: 339301
*.dynamic.vipmobile.rs.



Profil

icon Saveti za autoperionicu08.11.2018. u 17:24 - pre 65 meseci
Poštovani ne znam gde da otvorim temu, vi prebacite gde bi trebala da bude i ostavite mi link do teme.

Saznao sam sasvim slučajno za ovaj forum.
U planu mi je otvaranje automatske autoperionice,perionica laserwash kineskog proizvođača i karcher tb 42 za teretni program.
Jedna za automobile i kamione.
Ja sam kupio plac do magistralnog puta, razgovarao sa pravnicima iz urbanizma, sa majstorima koji će da betoniraju prilaz za kamione, saznao sam cenu sakuplhača otpadnih voda.
Nikako nisam dobio cene od karchera, zvao sam ali su mi rekli da pošaljem imejl, neodgovaraju a laserwash košta negde između 25000-30000eura,negde kažu i manje, ali ne znam tačnu cenu.
U Srbiji ima negde 10 automatskih perionica koliko sam obavešten,neradi se o samouslužnoj perionici nego o automatskoj.
Našao sam industrijske samouslužne usisivač, koji rade preko žetona, platne kartice ili opcije magnetne kartice.
Dalje ne znam koja je cena industrijske vode, industrijske struje. Voda kažu da je 144,14dinara kubik, to je malo mnogo ako je toliko. Tb42 za pranje kamiona koje traje 10minuta,potroši između 450-650litara.
Meisplati mi se da platim radnika, možda uzmem kasnije,pored autoperionice biće prodavnica autodelova, ulja, filteri, gume, potrošna roba koja se stalno kupuje. Našao sam dobavljače i dobio sve informacije o plaćanju i razliku u zaradi.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Saveti za autoperionicu

[ Pregleda: 15322 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.