Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

HP Color LaserJet Pro MFP M176n javlja mi se problem sa scaner driver om

[es] :: SOHO Networking :: HP Color LaserJet Pro MFP M176n javlja mi se problem sa scaner driver om

Strane: 1 2

[ Pregleda: 3123 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2381



+36 Profil

icon Re: HP Color LaserJet Pro MFP M176n javlja mi se problem sa scaner driver om04.08.2018. u 14:32 - pre 69 meseci
Dok sam se vise baktao ruterima nisam imao vremena za sve detalje po lapovima ali sam bio na sve instalirao mfp,pre.I od 3 laptopa samo je na jednom radilo skeniranje dok na desktopu nikad nije bio problem.Ali je recimo bio kvar uvek da on predje sa wds a na ip i obrnuro sto se lako resavalo update driver scan era.o lu je nesto drugo on uopste nece da prihvati driver.Dok takodje imam manji problem sa tim mfp6.Konekcije sa ip adresom - ruterom.Cim nestane struj i dodje moram da gasim i palim mfp i onda kada vidim da trepce zelena pa zuta onda znam da je online.A isto to se nije pojavljivalo kada je bio na dell swichu ama nijednom.A bio je jedno mesec i vise u radu swich.Sad mi je na adsl modem td8968 i nekako radi ali opet nekad zeza. Dok to sto ti kazes uglavnom lepo radi kada su ok driver i .
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: HP Color LaserJet Pro MFP M176n javlja mi se problem sa scaner driver om

Strane: 1 2

[ Pregleda: 3123 | Odgovora: 20 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.