Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Credite Agricole - podigli proviziju za online placanje racuna za skoro TRI puta

[es] :: Ekonomija :: Credite Agricole - podigli proviziju za online placanje racuna za skoro TRI puta

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5171 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Credite Agricole - podigli proviziju za online placanje racuna za skoro TRI puta28.12.2017. u 21:53 - pre 76 meseci
da. Evo proverih, pored ovoga gore sto sam napisao, ipak mi nije besplatno odrzavanje. Placam ga 330 din mesecno
 
Odgovor na temu

NenadS
Nenad Strainovic
Beograd

Član broj: 857
Poruke: 910
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.strainovic.com


+7 Profil

icon Re: Credite Agricole - podigli proviziju za online placanje racuna za skoro TRI puta28.12.2017. u 22:19 - pre 76 meseci
Ja koristim Telenor banku i njihov Starter paket. Nema mesecnog odrzavanja racuna, a troskovi platnog prometa iznose 25 dinara bez obzira na iznos. Pored toga, Telenor Klik usluga mi dozvoljava da na "jedan klik" platim struju, infostan i telenor racune bez provizije, dok mts placam karticom takodje bez provizije preko mts portala.

U Progresiv paketu koji kosta 300 dinara mesecno ali je platni promet besplatan, plus podizanje novca ja mislim do 10 puta sa bankomata drugih banaka se ne naplacuje.

Trosak koji sam imao pri otvaranju racuna je 500 dinara za karticu.

Inace, u pocetku je provizija bila 15 dinara pa su je podigli na 25. Interni prenos se ne naplacuje.
Pozdrav, NenadS!
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Credite Agricole - podigli proviziju za online placanje racuna za skoro TRI puta28.12.2017. u 23:14 - pre 76 meseci
Citat:
Hajde proveri to. I moja firma saradjuje sa njima.

Odrzavanje mi je 230din (u pocetku je bilo 190) i to je verujem osnovno.
Ne stize mi poruka kada mi uplacuju vec samo kada placam inace bi bilo i vise za odrzavanje.

Sto se tice ekspoziture...
Pre 6 godina je bilo tamo mnogo vise prijatnijih ljudi ali se do sada 100x izmenjali.
Tada je bilo jos gore u drugim bankama.
Verovatno su te face sada neki direktori - obicno tako ide.


Evo te transakcije.

Valjda je to odrzavanje.


Ovaj paket valjda imam,
https://www.creditagricole.rs/...paket-racun-privilege.148.html
samo sto nisam hteo sve ove kartice. I dok sam bio u toj prosloj firmi, za ovaj paket mi je bilo 0 dinara odrzavanje.
Kako sam promenio firmu, a zadrzao paket poceo sam da placam. Vidim da mi skidaju 330, a prava cena sa ovog linka je izgleda 390.
Tako da pojma na kraju nemam koji paket imam

Koristim
- Visa Electron.
- Visa Gold
- SMS obaveštenja
- E-bank paket
- Povlašćeni kurs - Ovo koristim i bitno mi je


Dina kartice i M-bank ne koristim

Zivotno osiguranje, pojma nemam da li ga uopste imam, ili im je to bitno ako riknem, da mogu da pokriju minus. Mada sam trazio da mi onemoguce minus.

- Besplatni trajni nalozi - Ovo ne kapiram sta je, ali online kad placam, placam proviziju na sve ove navedene stvari. Odnosno ne proviziju, nego me te transakcije kostaju.


Sto se tice ljubaznosti, u KG su super.

[Ovu poruku je menjao CoyoteKG dana 29.12.2017. u 00:25 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Credite Agricole - podigli proviziju za online placanje racuna za skoro TRI puta29.12.2017. u 16:28 - pre 76 meseci
Trajni nalozi da odneses racun za struju i oni automatski placaju na dan dospeca.
To je u vecini banaka besplatno, jer se potpisuju neki ugovori izmedju banke i preduzeca kome se placa, pa je provizija uracunata u racun.

u Telenor Banci je 30 dinara, bilo je 25 na pocetku.
 
Odgovor na temu

[es] :: Ekonomija :: Credite Agricole - podigli proviziju za online placanje racuna za skoro TRI puta

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5171 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.