Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc oko izbora faksa

[es] :: Informatika :: Pomoc oko izbora faksa

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5436 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Filip0110
Filip011
Beograd, Srbija

Član broj: 321714
Poruke: 78
87.116.175.*



+2 Profil

icon Re: Pomoc oko izbora faksa12.12.2017. u 10:58 - pre 77 meseci
Kod mene nije taj slucaj, niko mi se ne bavi IT-om, zato mi i jeste teze nego drugima koji mozda imaju neku pomoc od nekog ko se bavi time.
Pa sad gledam i ja da izaberem nesto sto je najbolje i uvek sve ima neke pozitivne ali i negative strane, ali mislim da je ovo nekako najbolji izbor u ovom trenutku.
Svakako cu javiti sta sam uradio :)
 
Odgovor na temu

oracle_kid

Član broj: 266646
Poruke: 219



+18 Profil

icon Re: Pomoc oko izbora faksa14.12.2017. u 20:41 - pre 77 meseci
Filipe, sta god da upises od privatnih,nemoj da ocekujes da ce se buduci poslodavac oduseviti, jer svi privatni idu u isti kos, bar je tako trenutno. Ali, dobices diplomu koja je priznata (proveri na sajtu KAPK za akreditaciju pre upisa), i sigurno ces nesto nauciti bez obzira sta ljudi misle o tim fakultetima. Ako mislis da ti fakultet ne pruza dovoljno, uvek mozes i dodatno da ucis (online, kursevi, literatura) sto znaci da na kraju dobijas 2 stvari,

1 priznatu diplomu u Srbiji ali takodje i u svetu
2 znanje
A sto se tice “jacine” fakulteta, citao sam i prepucavanja studenata drzavnih fakulteta o tome, glavni akteri su uglavnom FONovac, pa onda recimo ETFovac pljuje FON, dok se ne pojavi MATFovac , pa sve diskretno, apstraktno i netrivijalno, u stilu ovo je jedina prava nauka , vi ste samo zanatlije itd itd

 
Odgovor na temu

[es] :: Informatika :: Pomoc oko izbora faksa

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5436 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.