Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

to mislite o knoku i što isćitavaju pojedine opcije?

[es] :: GSM - servisiranje :: to mislite o knoku i što isćitavaju pojedine opcije?

[ Pregleda: 3128 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Billy_boy

Član broj: 13944
Poruke: 354
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon to mislite o knoku i što isćitavaju pojedine opcije?09.04.2004. u 13:27 - pre 243 meseci
Napravio sam flash kabel (kraljević), pa me zanima koji je program najjednostavniji.

Kako se koristi knok (čini mi se najjednostavniji)? Zanima me što isćitavaju opcije Full flash i flash (koja je razlika između read full flash i read all).

Može li mi tko pojasniti?
 
Odgovor na temu

Dr S E M A
semir đedović
TUZLA

Član broj: 20802
Poruke: 814
195.222.59.*

ICQ: 6061980
Sajt: www.turbo-support.com


Profil

icon Re: to mislite o knoku i što isćitavaju pojedine opcije?09.04.2004. u 19:18 - pre 243 meseci
ispravka nije kraljević nego kaljević i idemo dalje za iste pare
knock je odličan program i dovoljna ti je samo opcija read full flash i write full flash da bi flešovao telefon, nemaš potrebe reed all jer je nepotrebno a i nećeš se baš moći snaći,jer ćeš dobiti beskonačno mnogo fajlova koji ti u suštini nisu potrebni,znači dovoljan je samo onaj navedeni.
JOŠ MALO I OVI ĆE SVI PILIĆARI DA POCRKAJU
 
Odgovor na temu

Uragan1
Slavkovski Bojan

Član broj: 24145
Poruke: 18
*.mobtel.co.yu



Profil

icon Re: to mislite o knoku i što isćitavaju pojedine opcije?10.04.2004. u 01:42 - pre 243 meseci
Kao sto je rekao Dr S H E M A odlican je program i mozes slobodno sa njim da radis
 
Odgovor na temu

bazolki
Kikinda

Član broj: 24211
Poruke: 399
*.mobtel.co.yu



Profil

icon Re: to mislite o knoku i što isćitavaju pojedine opcije?10.04.2004. u 07:58 - pre 243 meseci
Slazem se sa DR SEMOM i Billy Boyom, ja Knok koristim oko 2 godine, i jako puno "contact service"-a i ostalih softwerskih kvarova sam resio sa njim.
samo napred!
Velicina nije u tome da nepadnemo, vec kada padnemo da ustanemo
 
Odgovor na temu

Billy_boy

Član broj: 13944
Poruke: 354
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: to mislite o knoku i što isćitavaju pojedine opcije?10.04.2004. u 11:31 - pre 243 meseci
A meni baš ne ide:

2 puta sam napravio back up (knock file i fls) malo sam eksperimentirao i nakon cs vratio stari fls, kad ono mobitel ni signala - mrtav. Pogledam hexeditorom a ono sve nule!!! pogledam kopiju tog filea na drugom disku - sve u redu. nakon nekoliko sati muke uspijem vratiti flash u mobitel i opet došao do cs-a. Vratim orginal flash i opet cs. Spojim data kabel - error mobitel nije spojen (ili da ne može uspostaviti komunikaciju).

Što sad?
 
Odgovor na temu

Billy_boy

Član broj: 13944
Poruke: 354
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: to mislite o knoku i što isćitavaju pojedine opcije?10.04.2004. u 13:16 - pre 243 meseci
Izgleda da mi knok file nije bio ispravno skinut s moba, a fls se pri seljenju po hard disku i otvaranju (pokušao sam ga editirati) izbrisao pa su mi ostale samo neispravne editirane kopije. Skinio sam istu verziju s neta i sad radi.

P.S. pri svakom paljenju mi traži security code iako je u meniu isključen, ali to je još bolje!
 
Odgovor na temu

Billy_boy

Član broj: 13944
Poruke: 354
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: to mislite o knoku i što isćitavaju pojedine opcije?10.04.2004. u 20:50 - pre 243 meseci
Security ipak nije u redu - nakon nekoliko paljenja više nije prihvačao točan kod (u biti nikakvi). Sve na SFS (factory) i poslije togu sve u redu.
 
Odgovor na temu

mrcina
Radovanac Aleksandar
no_jobs
Banja Luka

Član broj: 10705
Poruke: 937
*.bl.pttrs.net

ICQ: 271
Sajt: www.flash-gsmservice.com


Profil

icon Re: to mislite o knoku i što isćitavaju pojedine opcije?10.04.2004. u 20:54 - pre 243 meseci
Citat:
Billy_boy:
Izgleda da mi knok file nije bio ispravno skinut s moba, a fls se pri seljenju po hard disku i otvaranju (pokušao sam ga editirati) izbrisao pa su mi ostale samo neispravne editirane kopije. Skinio sam istu verziju s neta i sad radi.

P.S. pri svakom paljenju mi traži security code iako je u meniu isključen, ali to je još bolje!

uradi mu update faid nekim programom i nece ti ga traziti vishe
..:::Mi smo more krvi prolili za Bratstvo i Jedinstvo naših naroda. E nećemo nikome dozvoliti da nam dira ili da nam ruje iznutra, da se ruši to Bratstvo i Jedinstvo:::..


www.flash-gsmservice.com

..:::ko umre u jesen,za njega nema zime!:::..
 
Odgovor na temu

DeDaMrAz
Dragan Savatic
Valjevo

Član broj: 7577
Poruke: 303
*.ptt.yu

ICQ: 147662292
Sajt: www.gsmreverse.com


Profil

icon Re: to mislite o knoku i što isćitavaju pojedine opcije?11.04.2004. u 01:12 - pre 243 meseci
Za "contact service" na starim DCT3 nokia telefonima ima veoma jednostavno resenje u vidu programa koji se zove eeprom tools 3. Potrebno je upaliti telefon, povezati ga sa racunarom pomocu m2bus kabla i stiklirati opciju test, nakon cega ce vam on izbaciti tacnu gresku tipa : "reason for contact service:..." pa po stavkama sta nije u redu sa telefonom! Inace sa "kablom" koji si napravio ne mozes mnogo uraditi po pitanju CS-a, zato sto i kada promenis software telefona moras ga vratiti na fabricka podesavanja, rasetovati FAID i u nekim slucajevima upisati IMEI broj sto ces jedino moci sa m2bus kablom! Sve to kNok radi extra dobro a moja ti je preporuka da ako vec nemas potrazis na netu kNok build for 2100_3610, t oje poslednja verzija tog soft-a (koliko ja znam )

Srecno
...I believe...
 
Odgovor na temu

Billy_boy

Član broj: 13944
Poruke: 354
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: to mislite o knoku i što isćitavaju pojedine opcije?11.04.2004. u 10:24 - pre 243 meseci
Ma sad je sve u redu, ali što je bilo:

Back up je bio oštećen (napravio sam 2), a drugi je u HEX editoru sadržavao samo 4 MB NULA!!!

Kad sam uploadao nule mob se uopće nije htio upaliti, a s oštećenim softom je pisalo CS iako je bio full flash back up tog istog moitela, a m-bus nije uopće mogao ostvariti komunikaciju, tako da nisam mogao ništa raditi s data kabelom. S neta sam skinuo istu verziju softa (bez EEPROM-a - srećom ostao je neoštećen u back up-u) i upload, update faid (u knoku) i full factory i sad radi u redu.
 
Odgovor na temu

Billy_boy

Član broj: 13944
Poruke: 354
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: to mislite o knoku i što isćitavaju pojedine opcije?11.04.2004. u 11:10 - pre 243 meseci
Postoji li opcija ili neki drugi program koji mi može napraviti back up postavki u mobu: Melodije, Profili zvona, slikvne poruke i sl. da mogu vratiti poslije SFS-a
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - servisiranje :: to mislite o knoku i što isćitavaju pojedine opcije?

[ Pregleda: 3128 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.