Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bugarsko drzavljanstvo i pasos bez Bugarskog porekla

[es] :: Vodič za emigraciju :: Bugarsko drzavljanstvo i pasos bez Bugarskog porekla

[ Pregleda: 3427 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Davor Badrov




Profil

icon Bugarsko drzavljanstvo i pasos bez Bugarskog porekla04.03.2017. u 13:06 - pre 86 meseci
Veliki pozdrav svima drugari,zanima me da li je iko od vas ovdje ikada naisao na nekog saradnika
koji moze da vam uradi Bugarske papire drzavljanstvo i pasos bez zakazivanja intervjua i bez polaganja
Bugarskog jezika pred komisijom,moj prijatelj sa kojim sam u kontaktu mi je povjerio informaciju da
postoji covek koji za odredjenu cjenu uradi i Bugarsko drzavljanstvo i pasos.
Sve ie potpuno legalno sto se tice same administracije prijave i pecata,ne lagalan je vremenski period
odnosno vrijeme za koje se dolazi do ovih dokumenata,nema placanja unaprijed nego poslije dobijanja
ukaza o drzavljanstvu Bugarske koje se provjerava na sajtu ministarstva pravosudja Bugarske vama se
pojavljuje na oficijalnom sajtu stranica na kojoj se poslije unosenja vasih podataka i pin coda koji se dobija
aktivira vase drzavljanstvo pred vama i tad se isplacuje prvi dio novca a drugi dio tek poslije podizanja
pasosa koji sledi u kratkom vremenskom intervalu. Da li je iko ikada cuo za ovako nesto dovoljan je odgvor
sa da ili ne.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Bugarsko drzavljanstvo i pasos bez Bugarskog porekla

[ Pregleda: 3427 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.