Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

WiFi repeater,pomoć

[es] :: Wireless :: Wireless oprema :: WiFi repeater,pomoć

[ Pregleda: 1780 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Whitesnake
Radomir Rakić
Lazarevac

Član broj: 56133
Poruke: 94



Profil

icon WiFi repeater,pomoć15.02.2017. u 16:45 - pre 86 meseci
Skoro sam kupio Wi Fi repeater preko aliexpress-a,evo odprilike kako izgleda opis :

New Wireless-N AP Wifi Repeater 802.11b/g/n Network Wifi Router Expander Antenna Extended Wi-fi Signal Repeaters 300Mbps EU

Pokušavao sam da ga podesim i onda sam nešto slučajno uradio,zaista ne znam šta,nešto sam u podešavanjima pogrešno podesio,i sada je poenta da moj android telefon kada uključim WiFi uopšte ne može da vidi repeater,a dok to nisam podesio naravno mogao je da ga vidi!Ulazio sam u podešavanja repeater preko Chrome-a,samo ukucam ono 192.168.10.1. pa sam upravo tu ko zna šta uradio!Interesuje me kako sad da restartujem repeater na početna podešavanja?Dugme reset na repeateru sada uopšte ne reaguje a pre nego što sam to uradio reagovalo je :(. Da li treba da povežem repeater LAN kablom sa računarom ili sa ruterom?Ili oba dva?Da napomenem da koristim Win 8.1 enterprise.Evo u prilogu slike repeatera!Dok ga je android telefon video prva lampica je svetlela a druga je brzo treptala onako,a sad obe svetle stalno,druga ne trepti :(,gledao sam na yt klip gde lik objašnjava šta treba da se uradi i vidi se da druga lampica treba da trepti ali kod mene to sad nije slučaj :( ,a inače slabo znam engleski pa nisam uspeo baš da skontam na osnovu tog klipa šta i kako treba podesiti!

Hvala svima unapred na odgovorima!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.dynamic.sbb.rs.



+3778 Profil

icon Re: WiFi repeater,pomoć25.02.2017. u 17:37 - pre 86 meseci
I? Jel' rešen problem?
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Wireless oprema :: WiFi repeater,pomoć

[ Pregleda: 1780 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.