Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Logitech Z533 brujanje satelita

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Logitech Z533 brujanje satelita

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 11462 | Odgovora: 67 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Zlatni_bg
Nikola S
Beograd

Član broj: 65708
Poruke: 4420
*.dynamic.sbb.rs.



+498 Profil

icon Logitech Z533 brujanje satelita26.01.2017. u 21:49 - pre 87 meseci
Pozdrav,

Stari zvucnici su mi odsluzili svoje, i iskreno taj 5.1 Xwave sistem koji sam imao nikad nije bio ni namenjen za rad na kompjuteru. Bass je previse gusio satelite i slabo su se razumeli visoki tonovi.

Danas odlucim da je vreme za menjanje, odem i uzmem Logitech Z533. Pre toga u radnji isprobao par, ovi mi se najvise svideli, ostali su Microlab, Genius, mala razlika u ceni pa sam se odlucio za njih. Dodjem kuci, upalim ih, konektujem na racunar, i pre toga cujem sustanje iz satelita. Pokusacu da najbolje opisem svoj problem.

Ono sto cujem je sustanje, kao kada nesto pojacate do kraja a nema nikakvog audio signala. Desava se i kada je racunar iskljucen, kada je aux kabl iskljucen, kada u 2.1 sistem ne ide nista sem kabla za napajanje. Pokusao sam da ih pomerim negde gde mozda ima manje smetnji i nije pomoglo. Ton je konstantan, ne prestaje, kada ima zvuka i dalje se cuje u pozadini, kada je aux prikljucen cuje se i dalje, kada je aux prikljucen na kompjuter cuje se i dalje, dakle konstantno se cuje, nevezano za to sta je prikaceno na sistem i da li je ista prikaceno na sistem. Nije mi nepodnosljivo (1 dan ih imam tek) ali tih rad za kompjuterom vise nije tih rad, cuje se to sustanje.

Da li mozete da mi date neki savet sta da radim? Pokusao sam zvucnike da pomerim u drugi deo stana gde bi trebalo da gotovo nema smetnji od uredjaja iz stana, i i dalje imam isti problem. Da ih reklamiram s obzirom da sam ih danas uzeo? Nadglasava mi cak 2 JetFlo ventilatora, G1 GTX970 graficku kartu sa 3 ventilatora i jos 3 high-pressure ventilatora za vodeno hladjenje u kucistu. Strujni kabl je bez uzemljenja i ne moze da se promeni.
THE ONLY EASY DAY WAS YESTERDAY
 
Odgovor na temu

Zlatni_bg
Nikola S
Beograd

Član broj: 65708
Poruke: 4420
*.dynamic.sbb.rs.



+498 Profil

icon Re: Logitech Z533 brujanje satelita26.01.2017. u 22:55 - pre 87 meseci
Mali dodatak... lista "critical reviews" sa amazon.co.uk:

https://www.amazon.co.uk/Logit...Star=critical&pageNumber=1

Izgleda da ceo model ima taj problem. E sad, ili pada reklamacija ili moje navikavanje na to. Primetio sam da je najizrazenije kada su sateliti okrenuti ka meni, da li ima poente okretati ih u stranu za nekih 60 stepeni od polozaja ka meni, ili ih podici na neku policu? Po 15W su ali imam utisak da ne cujem najvise tonove kada ih tako namestim.
THE ONLY EASY DAY WAS YESTERDAY
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13017
*.adsl-a-1.sezampro.rs.

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Logitech Z533 brujanje satelita27.01.2017. u 01:00 - pre 87 meseci
Reklamiraj i zameni za Microlab.
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
Odgovor na temu

Zlatni_bg
Nikola S
Beograd

Član broj: 65708
Poruke: 4420
*.dynamic.sbb.rs.



+498 Profil

icon Re: Logitech Z533 brujanje satelita27.01.2017. u 02:51 - pre 87 meseci
Vau Zeon, nisam ocekivao takav odgovor od tebe :) Mislio sam da su Microlab ustvari kod nas postali precenjeni OEM kinezi? Imas li neku preporuku modela do 13-14 hiljada? Upotreba mi je generalno za igranje igara i slusanje muzike pri programiranju i dizajnu. Filmove ne gledam na desktopu, a iskreno najbitnije od svega mi je da su visoki tonovi cisti i jasni. Bass mi i ne igra neku ulogu. Imam jedne logitech 2.0 od 6W koje sam dobio uz stari lap top i odusevljen sam bio i snagom i jasnocom zvuka, zato sam odlucio da je pametno uzeti Logitech, ali ispada da sam se prevario, bar kad je ovaj model u pitanju. Znam da se ovde bavite i pojacalima koja su skuplja od svih mojih audio sistema zajedno pa bi mi znacila neka vasa preporuka za narednih 5-7 godina. Ne odvrcem zvucnike do kraja, zivim u velikoj zgradi, i ovih 60W koje Z533 ima koristim max do pola.
THE ONLY EASY DAY WAS YESTERDAY
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Logitech Z533 brujanje satelita27.01.2017. u 07:27 - pre 87 meseci
Znaci, taj sum je kao da si odrvnuo Z533 na MAX, a 3.5mm ukljucen u komp i smanjeno na njemu na 0?

Ako je intezitet suma uvek isti i kad pojacas na Z533 i kada smanjis, onda je to izgleda tako. Lose projektovano, rekao bih.
Za svaki slucaj, odi u radnju i poslusaj druge Z533, pa ako je isto to je to. Vrati i uzmi nesto drugo, moze Microlab.
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13017
*.adsl-a-1.sezampro.rs.

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Logitech Z533 brujanje satelita27.01.2017. u 08:08 - pre 87 meseci
Citat:
Zlatni_bg:
Vau Zeon, nisam ocekivao takav odgovor od tebe :) Mislio sam da su Microlab ustvari kod nas postali precenjeni OEM kinezi? Imas li neku preporuku modela do 13-14 hiljada?


Ma sve su to Kinezi. Posedujem dva para Mikcrolab zvučnika ali bez subvufera. To svira dobro a i prilično glasno.

Model je B73 ali sada ima i boljih modela za malo para.


[Ovu poruku je menjao zeoN_Rider dana 27.01.2017. u 09:48 GMT+1]
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
Odgovor na temu

Zlatni_bg
Nikola S
Beograd

Član broj: 65708
Poruke: 4420
*.dynamic.sbb.rs.



+498 Profil

icon Re: Logitech Z533 brujanje satelita28.01.2017. u 03:46 - pre 87 meseci
Citat:
gilopile:
Znaci, taj sum je kao da si odrvnuo Z533 na MAX, a 3.5mm ukljucen u komp i smanjeno na njemu na 0?

Ako je intezitet suma uvek isti i kad pojacas na Z533 i kada smanjis, onda je to izgleda tako. Lose projektovano, rekao bih.
Za svaki slucaj, odi u radnju i poslusaj druge Z533, pa ako je isto to je to. Vrati i uzmi nesto drugo, moze Microlab.


Otprilike tako, cuje se kao kada je prikacen izvor zvuka na obicnim zvucnicima i da se odvrnu do kraja pa se cuje ona "fals" tisina, samo sto se to desava kada su zvucnici smanjeni na 0% i kada nemaju nijedan ulaz zakacen sem strujnog. Naravno probao i telefon samo da zakacim bez icega da pustim ali da ne hvata iz vazduha kabl signale, isto, znaci suste pa suste, nema leka. Poredjenja radi, kada uzmem satelite i stavim ih na oba uva kao neke slusalice, sustanje je toliko kao da sam pustio neku kisu na kompjuteru i odvrnuo do kraja. Imam KOSS slusalice i na 0% se cuje to brujanje kao kad KOSS odvrnem do kraja. Ne znam drugacije kako bih predstavio to.

Ovi stari su radili slicnu stvar ali sam sve to eliminisao menjanjem kablova od woofera do zvucnika, ciscenjem kontakata i unutrasnjosti woofera (pojacalo je u wooferu) i tako sto sam stiroporom izolovao deo gde je trafo od ostatka kutije (nista drugo nisam imao pri ruci). Verujem da je ovo visokofrekventno brujanje jer se cuje srazmerno tome koliko uho okrenem ka satelitima. Ako ih okrenem od sebe skoro da ga ne cujem ali kao sto rekoh poenta satelita je da budu okrenuti ka meni.

Da li biste mogli da mi date misljenje o ovim zvucnicima, s obzirom da sam ih poslusao u radnji i delovali su mi okej, samo sto na stanju nisu imali zapakovane, i zato sto je razlika u ceni bila 1000rsd odlucio sam se da je pametnije da uzmem logitech? http://www.winwin.rs/zvucnici-...000-gx-70w-gaming-1183745.html
THE ONLY EASY DAY WAS YESTERDAY
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13017
*.adsl-a-1.sezampro.rs.

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Logitech Z533 brujanje satelita28.01.2017. u 08:38 - pre 87 meseci
Citat:
Zlatni_bg

Da li biste mogli da mi date misljenje o ovim zvucnicima, http://www.winwin.rs/zvucnici-...000-gx-70w-gaming-1183745.html


Dok rade dobri su, zvučnici u satelitima imaju manu da se posle izvesnog vremena razlepi aluminijumska membrana od kalemskog tela i svaka intervencija na njima se vidi i to dobrano.
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
Odgovor na temu

Zlatni_bg
Nikola S
Beograd

Član broj: 65708
Poruke: 4420
*.dynamic.sbb.rs.



+498 Profil

icon Re: Logitech Z533 brujanje satelita28.01.2017. u 10:11 - pre 87 meseci
Imao si iskustva sa tim ili je pretpostavka? To je slucaj sa svim GW 2.1 modelima? Da li je onda ovo bolji izbor: http://www.winwin.rs/zvucnici-2-1-microlab-fc360-54w-1145944.html - nesto slabiji woofer ali takodje odvojeno pojacalo i solidni sateliti.
THE ONLY EASY DAY WAS YESTERDAY
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13017
*.adsl-a-1.sezampro.rs.

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Logitech Z533 brujanje satelita28.01.2017. u 10:57 - pre 87 meseci
Citat:
Zlatni_bg: Imao si iskustva sa tim ili je pretpostavka?


Ma već na tri četiri komada sam menjao te drajvere.
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
Odgovor na temu

Zlatni_bg
Nikola S
Beograd

Član broj: 65708
Poruke: 4420
*.dynamic.sbb.rs.



+498 Profil

icon Re: Logitech Z533 brujanje satelita28.01.2017. u 11:40 - pre 87 meseci
Steta, delovalo mi je kao da imaju najbolje satelite od svih i da trpe najmanje opterecenje, drajveri 3 inca a obicno su od 2". Sada i od njih moram da bezim, a delovali su kao najbolja opcija pored Logitecha.

Da li bi mi savetovao da uzmem Microlab FC360 onda? I da li vrede tih ~10 hiljada ili je svejedno da li uzeo neku verziju sa pojacalom u vuferu poput http://emmi.rs/zvu%C4%8Dnici-(...dicija.11.html?productId=50374 ? I da li bi me savetovao da uzimam uopste 2.1 sistem ili cak i za kompjuter da uzmem 2.0 zvucnike?

Hvala puno na dosadasnjim informacijama, drago mi je iz prve ruke da cujem, olaksava izbor a u radnji ne mogu da izuzmem gomilu faktora poput ogromne prostorije i slicno, isto tako nisam primetio i ovo brujanje na logitechu (nije mi ni palo na pamet posle 2.0 logitecha koje posedujem).
THE ONLY EASY DAY WAS YESTERDAY
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13017
*.adsl-a-1.sezampro.rs.

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Logitech Z533 brujanje satelita28.01.2017. u 12:10 - pre 87 meseci
Citat:
Zlatni_bg

Da li bi mi savetovao da uzmem Microlab FC360 onda? I da li vrede tih ~10 hiljada ili je svejedno da li uzeo neku verziju sa pojacalom u vuferu poput http://emmi.rs/zvučnici-(20-i...dicija.11.html?productId=50374 ? I da li bi me savetovao da uzimam uopste 2.1 sistem ili cak i za kompjuter da uzmem 2.0 zvucnike?


Što da ne, ali kao i uvek detaljno poslušati pre kupovine.

Ja bih pre pogledao ove: http://emmi.rs/zvučnici-(20-i...c-530u.11.html?productId=59326 ali mislim da je ovde budžet u pitanju, kao i uvek.
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
Odgovor na temu

Zlatni_bg
Nikola S
Beograd

Član broj: 65708
Poruke: 4420
*.dynamic.sbb.rs.



+498 Profil

icon Re: Logitech Z533 brujanje satelita28.01.2017. u 12:41 - pre 87 meseci
Budzet jeste u pitanju, ali do 15 hiljada mi nije problem da izdvojim, smatram da je to ok cena za kompjuterski 2.1 sistem snage izmedju 50 i 60W, nemam neke posebne zahteve sem sto volim tisinu kada nema nicega na audio ulazu i toga da razumem glas i reci preko satelita :)

Njih sam isto gledao, ali na te "dodatne opcije" gledam kao na nesto sto povecava cenu a ne sam kvalitet zvuka, zato sam i izbegavao takve sisteme.

Jos jedno pitanje, pre nego sto zavrsimo sa ovim, da li ovaj "hissing" koji se kod mene javlja ima leka? Da li je problem negde u razlici potencijala u sistemu pa se taj izgubljen napon nadje na zvucnicima? Da li bi neki filteri resili problem ili spajanje satelita na masu racunara/kuciste? Neverovatno mi je da Logitech (znam da u audio svetu nije toliko poznat ali meni koji imam iskustva sa PC periferijama jeste) napravi ovakav propust u celoj seriji zvucnika.


THE ONLY EASY DAY WAS YESTERDAY
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13017
*.adsl-a-1.sezampro.rs.

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Logitech Z533 brujanje satelita28.01.2017. u 14:00 - pre 87 meseci
Citat:
Zlatni_bg
Jos jedno pitanje, pre nego sto zavrsimo sa ovim, da li ovaj "hissing" koji se kod mene javlja ima leka? Da li je problem negde u razlici potencijala u sistemu pa se taj izgubljen napon nadje na zvucnicima? Da li bi neki filteri resili problem ili spajanje satelita na masu racunara/kuciste?


Ja bih to probao na nekom drugom uređaju, kao na primer CD plejeru.
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
Odgovor na temu

krgo

Član broj: 66142
Poruke: 131



+46 Profil

icon Re: Logitech Z533 brujanje satelita28.01.2017. u 17:19 - pre 87 meseci
Možda nešto ovako

http://www.mitrosmusic.com/pro...PRODAJA---studio-Yamaha-MSP3-/
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13017
*.adsl-a-1.sezampro.rs.

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Logitech Z533 brujanje satelita28.01.2017. u 18:00 - pre 87 meseci
Cena je za komad!
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
Odgovor na temu

Zlatni_bg
Nikola S
Beograd

Član broj: 65708
Poruke: 4420
*.dynamic.sbb.rs.



+498 Profil

icon Re: Logitech Z533 brujanje satelita28.01.2017. u 18:59 - pre 87 meseci
Citat:
zeoN_Rider:
Citat:
Zlatni_bg
Jos jedno pitanje, pre nego sto zavrsimo sa ovim, da li ovaj "hissing" koji se kod mene javlja ima leka? Da li je problem negde u razlici potencijala u sistemu pa se taj izgubljen napon nadje na zvucnicima? Da li bi neki filteri resili problem ili spajanje satelita na masu racunara/kuciste?


Ja bih to probao na nekom drugom uređaju, kao na primer CD plejeru.


Probao ih u kupatilu i kuhinji sa AUX ulazom preko logitech bluetooth risivera (da pokusam da se sklonim od sto vise uredjaja i isprobam na razlicitim fazama), i starog iPhone 4S uredjaja koji ima mnogo kvalitetan zvucni izlaz, poenta price je da se uvek cuje to sustanje. Nadjoh i neki pozlaceni aux -> cinc/RCA, zakacio ga u dnevnoj sobi na Panasonic DVD plejer koji imam i ista je situacija, dok god ima struje koja dolazi do satelita cuje se to sustanje. Krivo mi je sto za moje usi imaju prilicno dobar zvuk i kada su sateliti usmereni ka meni zaista cujem one najvise tonove koje do sad nisam mogao da cujem ni na jednim zvucnicima koje posedujem, da se razumemo nikada nisam imao audio sistem sa odvojenim pojacalom i kutijama, ali za moje amaterske potrebe ovi zvucnici su odlicni i krivo mi je sto suste. Citajuci po internetu o svim modelima ovog cenovnog ranga (do 15 hiljada) i Microlab FC360 ima problema sa zujanjem, da li odredjeni modeli koji su nekako prosli kontrolu kvaliteta ili cela serija ne znam ali se spominje u nekim komentarima. Jedino za ove Geniuse koje sam linkovao je receno da su "dobri dok rade" ali se ljudi zale da prestanu da rade posle nekog vremena.

Da li postoji neki nacin da isfiltriram tu frekvenciju na vezi izmedju satelita i pojacala kako se ne bi cula? Da je zujanje koje dolazi samo iz vufera lako bih, odaljio ga od sebe ili video da izolujem trafo ako on zuji (ako resava problem nije mi problem da izgubim garanciju), iskustva sa elektronikom prilicno imam ali nemam sa audio elektronikom. Jedino sto mi pada na pamet je da sve uredjaje koji idu na audio izlaz pokusam da povezem na istu masu u ovom slucaju ili iskoristim neke filtere. Ono sto mi nije jasno je kako je moguce da brujanje istog intenziteta dolazi do satelita nezavisno od toga koliko su pojacani. To mi lici na neki konstantan napon koji probija do njih, ali mi se to nikad nije desavalo ni na mnogo, mnogo jeftinijim zvucnicima.

Sto se tice monitora, mislim da je vecina njih izvan moje kupovne moci za zvucnike. Imao sam prilike da slusam KRK od nekih 120 ili 160W kod drugara dosta puta i mislim da je zvuk vise prilagodjen time da se cuje sto veci spektar instrumenata nego sto su napravljeni za kucnu upotrebu. Ironija je sto mi je Music media centar u zgradi ali su sve te specijalizovane radnje dosta oskudne sa niskobudzetnim sistemima za kucnu upotrebu.

Elem, svodi se na to da cu pokusati par stvari do ponedeljka kako bih video da li ima nade za ove zvucnike, pokusacu i da nadjem negde izlozen isti model da vidim da li je problem sa celom serijom ili mi je zapao feler, jer sam zaista prezadovoljan zvukom da bih menjao model ako ima nade da se nadje dobar primerak ili smiri ovo sustanje. Distorzije nema cak ni na 100% pojacanom basu ili u potpunosti smanjenom basu sa skroz pojacanim satelitima, zaista je model odlican ali brujanje ubija miran rad za kompjuterom. Kada bih mogao da ih postavim na dalje od 2 metra od sebe verovatno ne bi ni bilo primetno, ali moram da gledam sta je u najboljem interesu za dobijanje kvalitetnog zvuka bez problema. Bavim se programiranjem i sistemskom administracijom, zvucni izlaz mi je konstantno neophodan zbog raznih obavestenja pa otpada opcija gasenja zvucnika kad ih ne koristim za muziku ili igranje.

Takodje bih napomenuo da racunar ima SupremeFX zvucnu karticu na ploci, izolovanu od ostatka ploce, sa japanskim kondenzatorima i da nije neko niskobudzetno resenje. Ali opet, zujanje dolazi nevezano od izvora, vezano je za strujni prikljucak.
THE ONLY EASY DAY WAS YESTERDAY
 
Odgovor na temu

Zlatni_bg
Nikola S
Beograd

Član broj: 65708
Poruke: 4420
*.dynamic.sbb.rs.



+498 Profil

icon Re: Logitech Z533 brujanje satelita01.02.2017. u 07:49 - pre 87 meseci
Reklamirao, po politici firme sva roba preko 6.000RSD mora prvo na servis da se potvrdi da je ispravna pre povracaja novca, sto mi je i ok.

Ono sto me je fasciniralo je to sto sam posle 4 dana posle kupovine zvucnika, kada sam reklamirao svoje, pitao da li mogu da poslusam taj isti model (z533) koji im je bio izlozen, i kaze mi prodavac, pa mozes, ali ne rade sateliti... odlazimo do zvucnika kad ono sabijene/ispresavijane membrane i tweeter! Sta im se desilo Boga pitaj, mene bi bilo sramota ono da drzim u radnji na Terazijama al' dobro...

Sada idem bez zurbe dok cekam povracaj u potragu zvucnicima, uzecu u obzir sve modele o kojima smo pricali u temi i pokusati uzivo izlozene da nadjem i cujem sto veci broj. Ukoliko imate jos neke savete za "kvalitetan" 2.1 sistem do ~15 hiljada RSD, otvoren sam za sve vase predloge!

Hvala na pomoci i svim informacijama, puno znace!
THE ONLY EASY DAY WAS YESTERDAY
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13017
*.adsl-a-6.sezampro.rs.

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Logitech Z533 brujanje satelita01.02.2017. u 10:37 - pre 87 meseci
Citat:
Zlatni_bg
Sada idem bez zurbe dok cekam povracaj u potragu zvucnicima, uzecu u obzir sve modele o kojima smo pricali u temi i pokusati uzivo izlozene da nadjem i cujem sto veci broj.



Ajde čekamo epilog.
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
Odgovor na temu

Zlatni_bg
Nikola S
Beograd

Član broj: 65708
Poruke: 4420
*.dynamic.sbb.rs.



+498 Profil

icon Re: Logitech Z533 brujanje satelita01.02.2017. u 11:24 - pre 87 meseci
Hehe, evo samo bih napomenuo par stvari kako funkcionisu radnje kod nas u Beogradu. Naime kako ne bih zvao zasebno svaku radnju, jos od jurenja komponenata imam "spisak mailova" prodavnica radi provere stanja u vise radnji. Od Emmi-ja, Monitor-a, Duocoma i jos par njih je stigao odgovor da "imaju zvucnike na stanju, ali nemaju mogucnost isprobavanja pre kupovine". Jedino od Emmija je stigao odgovor da se "njihova roba moze isprobati ukoliko je izlozena u nekim od vecih Winwin centara poput Usca, Terazija i slicno". Prilicno jadno i moram reci da sam razocaran vecinom odgovora. Ocigledno je lakse ici putem - kupiti u radnji, odneti kuci, isprobati - ako ne radi kako treba - vratiti. I nit vi imate korist nit radnja. Monitor i zvucnici su jedine stvari koje se moraju isprobati pre kupovine i prilicno je smesno da niko ne izlazi u susret tome. Kako da znam da je to ono sto zelim?
THE ONLY EASY DAY WAS YESTERDAY
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Logitech Z533 brujanje satelita

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 11462 | Odgovora: 67 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.