Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Denon avr3311 HDDMI video problem

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Denon avr3311 HDDMI video problem

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5031 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pizon1

Član broj: 96471
Poruke: 29
*.dyn.telefonica.de.



Profil

icon Denon avr3311 HDDMI video problem19.12.2016. u 14:23 - pre 89 meseci
Pozdrav svima trebam jednu pomoc ko se razume u audio elektronici , naime kupio sam jedan Resiver Denon avr3311ci od jednoga coveka , medjutim rekao mi je da je napravljen update softwer preko interneta automatski i nakon toga nije imao vise slike ni tona ni na jedan hdmi ulaz samo radio je radio , ono sto sam ja laicki uradio kod kuce odmah sam otvorio i pogledao hdmi board koji je na samom pocetku kada se otvori poklopac , odvojio i sve kondesatore promenio nove postavio negede oko 5 kondesatora to i nije tako skupo ali sam hteo da budem siguran da su novi, slike opet nema , ton je dobijen na svaki ulaz , mada nisam odmah proverio na pocetku kada sam ga uzeo od tog tipa jer sam mu poverovao da nista ne radi osim radia, e sad ja pitam sta dalje da proverim osim ovog hdmi borda , prilkljuci hdmi su sve spojeni na svoje mesto , ulkljucio sam i bluray film , ima ton ali slike nema , pomagajte sta dalje da li da grejem procesor ali ne znam koji ima ih vise na bord ako treba foto da se pogleda mogu poslati ali mozete videti i na testu od jedne internetske stranice AREA test na google , tu je otvoren poklopac , to je to ako neko ima iskustva neka se javi ili ko zna bicu svakom zahvalan.
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13045
*.adsl-a-7.sezampro.rs.

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Denon avr3311 HDDMI video problem19.12.2016. u 19:18 - pre 89 meseci
Za početak proveri konekciju HDMI izvor -> risiver.
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
Odgovor na temu

pizon1

Član broj: 96471
Poruke: 29
*.dyn.telefonica.de.



Profil

icon Re: Denon avr3311 HDDMI video problem20.12.2016. u 08:45 - pre 89 meseci
Hvala da se neko javio , trebam zaista pomoc , kako mislis konekciju to je je sve u redu ako mislis na prikljucke u odgovarajuce mesto , tv je na arc i na tv i na resiver denon arc , blurey na blurey , sve je to okey i na meni podeseno hdmi u Denon , ako treba neki foto poslati mogu , ipak mislim da je nesto od komponenata otislo ili da se uradi nanovo sofwer update manuel ali nemam taj program , taj tip je uradio software update i onda nije vise dobio video signal ni na jedan hdmi , ja sam ga vise puta resetovao abi on je kako kaze ali nista od toga , trenutno imam ton to sam proverio ali video nikako , Denon trazi za popravku 200-300€ , ja mogu kupiti ispravan za te pare , kada bih mogao nekako dobiti taj program : DFW_0043_AVR3311_AVR991_(Rev.1.0.13).exe sve sam guglao i nema od nekih na forumu trazio niko se ne javlja , to je denonov program , vidim neki imaju ali drugi denonov tip i uspeli su sa manuel setup firmware da povrate resiver , na zalost za moj nema niko da se javi volo bih i to da probam. Pozdrav iz Berlina




Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13045
*.adsl-a-1.sezampro.rs.

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Denon avr3311 HDDMI video problem20.12.2016. u 17:45 - pre 89 meseci
Citat:
pizon1 Pozdrav iz Berlina


Dobro je uključeno, probaj sa tasterom "Monitor" često se to pominje mada mislim da nije.

Pozdrav iz Beograda.
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
Odgovor na temu

pizon1

Član broj: 96471
Poruke: 29
*.dyn.telefonica.de.



Profil

icon Re: Denon avr3311 HDDMI video problem20.12.2016. u 18:23 - pre 89 meseci
probao sam sve i to, ne ide ,
 
Odgovor na temu

pizon1

Član broj: 96471
Poruke: 29
*.dyn.telefonica.de.



Profil

icon Re: Denon avr3311 HDDMI video problem20.12.2016. u 18:27 - pre 89 meseci
[quote]zeoN_Rider:
Citat:
pizon1 Pozdrav iz Berlina


Citat:
Dobro je uključeno, probaj sa tasterom "Monitor" često se to pominje mada mislim da nije.

Pozdrav iz Beograda.

ne znam sta da radim kada bi imao taj program manuel sofrware update da uradim da ga ne otvaram do dole mrzi me ima dosta komponente ovako bi poceo od toga najpre pa ako upali dobro bi bilo , ali nemam taj program kabel imam program nemam
 
Odgovor na temu

pizon1

Član broj: 96471
Poruke: 29
*.dyn.telefonica.de.



Profil

icon Re: Denon avr3311 HDDMI video problem20.12.2016. u 18:39 - pre 89 meseci
Citat:
pizon1:
Hvala da se neko javio , trebam zaista pomoc , kako mislis konekciju to je je sve u redu ako mislis na prikljucke u odgovarajuce mesto , tv je na arc i na tv i na resiver denon arc , blurey na blurey , sve je to okey i na meni podeseno hdmi u Denon , ako treba neki foto poslati mogu , ipak mislim da je nesto od komponenata otislo ili da se uradi nanovo sofwer update manuel ali nemam taj program , taj tip je uradio software update i onda nije vise dobio video signal ni na jedan hdmi , ja sam ga vise puta resetovao abi on je kako kaze ali nista od toga , trenutno imam ton to sam proverio ali video nikako , Denon trazi za popravku 200-300€ , ja mogu kupiti ispravan za te pare , kada bih mogao nekako dobiti taj program : DFW_0043_AVR3311_AVR991_(Rev.1.0.13).exe sve sam guglao i nema od nekih na forumu trazio niko se ne javlja , to je denonov program , vidim neki imaju ali drugi denonov tip i uspeli su sa manuel setup firmware da povrate resiver , na zalost za moj nema niko da se javi volo bih i to da probam. Pozdrav iz Berlina






ne znam koji od ovih procesora bih mogao da zagrejem da probam i to mozes li mi oznaciti krugom ili strelicom koji od ovih procesora bi trebalo ako znas hvala
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13045
*.adsl-a-1.sezampro.rs.

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Denon avr3311 HDDMI video problem20.12.2016. u 19:22 - pre 89 meseci
Zar nema u Berlinu, nije to Kamčatka?!
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8077



+1752 Profil

icon Re: Denon avr3311 HDDMI video problem20.12.2016. u 19:51 - pre 89 meseci
Na ovim tvojim slikama se stampana ploca uopste skoro ne vidi ! Tako da je tesko bilo sta reci .

Ako prodavac ne Laze , i da se zeznulo prilikom upejta firmwera , tu ti nece pomoci , ni zamena Kondenzatora, ni Grejanje nekih cipova , vec samo ako je to moguce preprogramiranje eproma , koji treba prvo locirati , pa onda videti kog je tipa i da li se moze preprogramirati , skidati sa ploce itd .

Inace imas sajt

http://firmware.denon.eu/

Koji ima sve firmwere , ali trazi serijski broj uredjaja , koji se ne vidi na ovim tvojim snimcima . Tu pise da imaju za sve modele, da je Besplatno za sve koji se registruju preko serijskog broja i da je menjaje firmwera na sopstvenu odgovornost itd.
 
Odgovor na temu

Zez-zez
umirovljenik
Osijek

Član broj: 168077
Poruke: 70
*.adsl.net.t-com.hr.



+3 Profil

icon Re: Denon avr3311 HDDMI video problem20.12.2016. u 22:33 - pre 89 meseci
Probaj vratiti software na prijašnju verziju.
 
Odgovor na temu

pizon1

Član broj: 96471
Poruke: 29
*.dyn.telefonica.de.



Profil

icon Re: Denon avr3311 HDDMI video problem21.12.2016. u 09:37 - pre 89 meseci
Citat:
ademare:
Na ovim tvojim slikama se stampana ploca uopste skoro ne vidi ! Tako da je tesko bilo sta reci .

Ako prodavac ne Laze , i da se zeznulo prilikom upejta firmwera , tu ti nece pomoci , ni zamena Kondenzatora, ni Grejanje nekih cipova , vec samo ako je to moguce preprogramiranje eproma , koji treba prvo locirati , pa onda videti kog je tipa i da li se moze preprogramirati , skidati sa ploce itd .

Inace imas sajt

http://firmware.denon.eu/

Koji ima sve firmwere , ali trazi serijski broj uredjaja , koji se ne vidi na ovim tvojim snimcima . Tu pise da imaju za sve modele, da je Besplatno za sve koji se registruju preko serijskog broja i da je menjaje firmwera na sopstvenu odgovornost itd.
U tome i jeste problem , poslao sam ja to njima i serijski broj i sve ali to sto mozes skinuti je samo u textu nema nigde firmware , a kada sam im poslao email rekli su mi da ga posaljem na servis da bi ga popravili i uzeli novac samo , nema nigde brate software mogu ti dati broj pa pogledaj sta salju samo text i nista vise , sto se tice resetovanja na vise puta sam to uradio i ne samo ja nego i taj tip od kojeg sam kupio taj resiver ali bez uspeha uvek stoji na kraj latest firmware , u pravu si da treba manuelno preko rs232 , PC da se uradi ali nemam taj prokleti program koji sam ovde naveo , a Denon to ne salje e to je to , moguce da je taj tip zeznuo firmware i na pola puta sve upropastio , veruj sve sam izguglao ali ne mogu naci program ,neki na nemackom forumu su vidim uspeli da dobiju ali za drugi denon tip resivera i to opet preko engleskog prijatelja i povratio je resiver ponovo , to bih hteo i ja ali kako ne znam engleski nista , hvala na pomoc ako nesto uspete javite




Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

pizon1

Član broj: 96471
Poruke: 29
*.dyn.telefonica.de.



Profil

icon Re: Denon avr3311 HDDMI video problem21.12.2016. u 09:38 - pre 89 meseci
Citat:
Zez-zez:
Probaj vratiti software na prijašnju verziju.
jesam resetovao sam vise puta ,na kraj stoji Latest Firmware.
 
Odgovor na temu

pizon1

Član broj: 96471
Poruke: 29
*.dyn.telefonica.de.



Profil

icon Re: Denon avr3311 HDDMI video problem21.12.2016. u 10:07 - pre 89 meseci
Citat:
zeoN_Rider:
Zar nema u Berlinu, nije to Kamčatka?!
Na sta mislis ?????????????
 
Odgovor na temu

pizon1

Član broj: 96471
Poruke: 29
*.dyn.telefonica.de.



Profil

icon Re: Denon avr3311 HDDMI video problem21.12.2016. u 10:15 - pre 89 meseci
Evo svima pogledati sta pise skinuti firmware na Denon stranici pa ko razume engleski neka mi javi sta pise :

Changlon AVR3311.txt(1,55kb)

changelog of AVR3311
10.08.2012
Main: 01.12
No access to last.fm service.
Misbehavior of storing Internet Radio station in preset B2 if it is done via the web interface.
Problems when controlling by WEB GUI_II.

11.04.2011
Main: o1.09
Video noise countermeasure at up convert.

Pop noise countermeasure when playing it with personal computer.

The file of NAS is not recognized.(Network Attached Storage)
POWER ON operation countermeasure after mode of initialization.
If the power supply of the unit is turned on from off, the unit becomes an action state (Turn on from the state of the standby) occasionally."
The behavior of DPMS Update has been improved.

"


08.02.2011
Main: 00.98
Improvement of network connection.

17.11.2010
Main: 00.98
The setting of "iPod screen display time" do not works.
When USB memory is inserted while unit is not connecting to LAN, Browse might be not displayed.
To add the "Pop-up" function.
30.10.2010
Main: 00.97
To add the "Denon Remote App" function for iPhone/iPod.
To add the horizontal scroll bar on browse picture at NET/USB function.
To add the "PartyMode Plus" function ("Zone Management" function and control the PartyMode by Attendee.)
No sound output with SONY TV (LX900 Series) at HDMI control on.
Noise might be indicated on picture with HDMI connection.
When customer connects SONY BD player (BDP-S470) to AVR, customer playback the 3D Disc, customer makes "STAND-BY" mode on AVR. HDMI though pass function is not worked properly.
To add the IR code for selection of HDMI monitor

 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13045
*.adsl-a-1.sezampro.rs.

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Denon avr3311 HDDMI video problem21.12.2016. u 10:36 - pre 89 meseci
Citat:
pizon1:
Citat:
zeoN_Rider:
Zar nema u Berlinu, nije to Kamčatka?!
Na sta mislis ?????????????



Mislim da li ima ovlašćenih servisa u Berlinu.
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
Odgovor na temu

pizon1

Član broj: 96471
Poruke: 29
*.dyn.telefonica.de.



Profil

icon Re: Denon avr3311 HDDMI video problem21.12.2016. u 10:48 - pre 89 meseci
Citat:
zeoN_Rider: Mislim da li ima ovlašćenih servisa u Berlinu.
Citat:
zeoN_Rider: Mislim da li ima ovlašćenih servisa u Berlinu.
ma ima brate pa oni jedva cekaju zrtvu , dati 200-300€ bilo bi smesno , mogu kupiti ispravan uredjaj za te pare , stvar je samo u software program a oni to ne daju da bi doslo kod njih .
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13045
*.adsl-a-1.sezampro.rs.

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Denon avr3311 HDDMI video problem21.12.2016. u 11:00 - pre 89 meseci
Citat:
pizon1stvar je samo u software program a oni to ne daju da bi doslo kod njih .


Podmiti ih sa 100Evra
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8077



+1752 Profil

icon Re: Denon avr3311 HDDMI video problem21.12.2016. u 14:58 - pre 89 meseci
Eto , zapadnjaci , mislis ozbiljna firma, a ono Pilicari . Na sajtu napisali dajemo svakom vlasniku ko dokaze preko serijskog broja , a ono mucak .

Tu pise samo sta su menjali kog datuma na firmweru .

Jesi li probao one kodove preko daljinskog ima li sta od toga ? https://electro-medical.blogsp...receiver-avr-3311-version.html

Inace pun je Youtube ljudi sto kukaju na njih , mnogo vise nego zadovoljnih .
 
Odgovor na temu

pizon1

Član broj: 96471
Poruke: 29
*.dyn.telefonica.de.



Profil

icon Re: Denon avr3311 HDDMI video problem21.12.2016. u 16:38 - pre 89 meseci
Citat:
ademare: Eto , zapadnjaci , mislis ozbiljna firma, a ono Pilicari . Na sajtu napisali dajemo svakom vlasniku ko dokaze preko serijskog broja , a ono mucak .

Tu pise samo sta su menjali kog datuma na firmweru .

Jesi li probao one kodove preko daljinskog ima li sta od toga ? https://electro-medical.blogsp...receiver-avr-3311-version.html

Inace pun je Youtube ljudi sto kukaju na njih , mnogo vise nego zadovoljnih .
Citat:
ademare: Eto , zapadnjaci , mislis ozbiljna firma, a ono Pilicari . Na sajtu napisali dajemo svakom vlasniku ko dokaze preko serijskog broja , a ono mucak .

Tu pise samo sta su menjali kog datuma na firmweru .

Jesi li probao one kodove preko daljinskog ima li sta od toga ? https://electro-medical.blogsp...receiver-avr-3311-version.html

Inace pun je Youtube ljudi sto kukaju na njih , mnogo vise nego zadovoljnih .
Citat:
ademare: Eto , zapadnjaci , mislis ozbiljna firma, a ono Pilicari . Na sajtu napisali dajemo svakom vlasniku ko dokaze preko serijskog broja , a ono mucak .

Tu pise samo sta su menjali kog datuma na firmweru .

Jesi li probao one kodove preko daljinskog ima li sta od toga ? https://electro-medical.blogsp...receiver-avr-3311-version.html

Inace pun je Youtube ljudi sto kukaju na njih , mnogo vise nego zadovoljnih .
Citat:
ademare: Eto , zapadnjaci , mislis ozbiljna firma, a ono Pilicari . Na sajtu napisali dajemo svakom vlasniku ko dokaze preko serijskog broja , a ono mucak .

Tu pise samo sta su menjali kog datuma na firmweru .

Jesi li probao one kodove preko daljinskog ima li sta od toga ? https://electro-medical.blogsp...receiver-avr-3311-version.html

Inace pun je Youtube ljudi sto kukaju na njih , mnogo vise nego zadovoljnih .
jesam ademare probao sam i to nista od toga , pa kazem ti kakvi su pokazao sam i racun jer i to traze kada je kupljen i gde je kupljen sve je to meni ovaj sto sam kupio od njega ostavio racun i ja to pokazao odnosno poslao na denon stranici , i oni meni samo text u changelong, a kad ih pitao oni kazu salji na servis, to je to ne mogu naci taj program ako vec znas engleski pokusaj barem ti na neki forum dobiti taj sofwer sa njim bi resio sve siguran sam, evo ovo : DFW_0043_AVR3311_AVR991_(Rev.1.0.13).exe to je postavljeno ali samo u pdf upustvo. ukucaj u google The Operating Manual for updating of DE
NON A/V receiver/amplifier firmware pa ces i sam videti , hvala jedino ti za sada dajes preciznije detalje hvala ti puno.
 
Odgovor na temu

Stexman
self employed
blizu...

Član broj: 18120
Poruke: 729
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+13 Profil

icon Re: Denon avr3311 HDDMI video problem22.12.2016. u 01:18 - pre 89 meseci
Daj serijski broj, tesko je bez njega bilo sta naci.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Denon avr3311 HDDMI video problem

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5031 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.