Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sakupljač pčelinjeg otrova (APITOKSINA) baziran na PIC - ili ti Bee Venom Collector

[es] :: Elektronika :: Mikrokontroleri :: Sakupljač pčelinjeg otrova (APITOKSINA) baziran na PIC - ili ti Bee Venom Collector

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 14613 | Odgovora: 46 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Sakupljač pčelinjeg otrova (APITOKSINA) baziran na PIC - ili ti Bee Venom Collector24.12.2016. u 19:28 - pre 88 meseci
.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

beogard
Goran Kalajdžić
Vlasnik
Beogard security
Beograd (Srbija)

Član broj: 333221
Poruke: 33
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.beogard.rs


+1 Profil

icon Re: Sakupljač pčelinjeg otrova (APITOKSINA) baziran na PIC - ili ti Bee Venom Collector24.12.2016. u 19:35 - pre 88 meseci
Hvala što nećete zatrpavati temu i prvobitno pitanje Vašim insinuacijama, mogu pozitivna razmišljanja. Hvala na zdravom razumu i predhodnom članu na uviđavnosti.
14111982
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6709



+1156 Profil

icon Re: Sakupljač pčelinjeg otrova (APITOKSINA) baziran na PIC - ili ti Bee Venom Collector25.12.2016. u 02:17 - pre 88 meseci
Citat:
grumph: Kuku meni...Ma kad nesto razmislim , ne znam sto bih

A da razgovars sa nekim svestenikom ? ...mozda...isTera to...
Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

grumph
pedja jovicic
visegrad

Član broj: 150847
Poruke: 17
109.165.241.*

ICQ: 470365001


Profil

icon Re: Sakupljač pčelinjeg otrova (APITOKSINA) baziran na PIC - ili ti Bee Venom Collector25.12.2016. u 08:13 - pre 88 meseci
Re:Living Light
Kao sto rekoh , nije u redu.
Navodite u citatu nesto sto nisam rekao .
Dodajete rijeci da bi promjenio smisao . A to ste vec radili i korisniku s nikom Beograd
Heh, to je zlo ponasanje .
Spram toga , mogli bi i vi kod svjestenika .
Da vam istjera to zlo ,a utjera dobro.

S postovanjem.

pedja
 
Odgovor na temu

beogard
Goran Kalajdžić
Vlasnik
Beogard security
Beograd (Srbija)

Član broj: 333221
Poruke: 33
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.beogard.rs


+1 Profil

icon Re: Sakupljač pčelinjeg otrova (APITOKSINA) baziran na PIC - ili ti Bee Venom Collector25.12.2016. u 08:37 - pre 88 meseci
Ljudi, nemojte biti DECA. Meni ne smetaju uvrede i insinuacije ali ovo treba da prestane. Jel' ima neko autoriteta da kaze par reci kako bi ovaj deo foruma ili bio konstruktivan ili prestao da bude destruktivan. Prestanite molim Vas sa licnim prepucavanjima i ostavite temu da zazivi od strane onih koji ce imati sluha za istu. Hvala!
14111982
 
Odgovor na temu

Horvat I
Ivan Horvat
Subotica,Makova sedmica

Član broj: 40556
Poruke: 3808
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+292 Profil

icon Re: Sakupljač pčelinjeg otrova (APITOKSINA) baziran na PIC - ili ti Bee Venom Collector25.12.2016. u 21:08 - pre 88 meseci
Gorane, razmećeš se ovde sa konstivnošću i destrukcijom sa sebe uzimajući primer, pošto još nisi odgovorio kako ćeš eliminisati agresiju zbog mirisa otrova!
U literaturi sam naišao na mogućnost skupljanja ali on nema veze sa elektronikom i opravdava visoku cenu istog
Pozdrav
---ivanhoe---
 
Odgovor na temu

beogard
Goran Kalajdžić
Vlasnik
Beogard security
Beograd (Srbija)

Član broj: 333221
Poruke: 33
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.beogard.rs


+1 Profil

icon Re: Sakupljač pčelinjeg otrova (APITOKSINA) baziran na PIC - ili ti Bee Venom Collector25.12.2016. u 22:13 - pre 88 meseci
Tematika me je zainteresovala, zato sam se upustio u diskusiju na ovom forumu. Verujte da nisam naišao na slične u regionu. Međutim možda je to jedan argument više zašto to ne treba raditi ako ima više štete nego koristi, moralni razlog je opravdano ne. Inače, nisam nešto mnogo zagrejan sada posle edukacije kao što sam bio na početku. Uzimam u obzir i činjenicu da ga ima malo u pčelarstvu, da je dobra metoda i taj postupak bio bi zastupljen u vrhu udruženja pčelara. Međutim, o tome se ne govori pa reko da pokrenem temu možda dođemo do nekih saznanja više. Hvala Horvat I.
14111982
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Mikrokontroleri :: Sakupljač pčelinjeg otrova (APITOKSINA) baziran na PIC - ili ti Bee Venom Collector

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 14613 | Odgovora: 46 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.