Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zepter Cleansy PWC-100 usisivac - UPUTSTVO ?

[es] :: Elektrotehnika :: Zepter Cleansy PWC-100 usisivac - UPUTSTVO ?

[ Pregleda: 9489 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Freerunner
igor vukovic
Beograd

Član broj: 123967
Poruke: 65
46.235.97.*



+37 Profil

icon Zepter Cleansy PWC-100 usisivac - UPUTSTVO ?15.11.2016. u 07:57 - pre 90 meseci
Pozdrav svima

Dobijem ovaj usisivac od drugara koji umesto da mi vrati dug da mi usisivac (Srbija realnost :) ) a ja sta cu, znam da pare necu da dobijem jer covek nema pa mu jos i oprostim ovaj Cleansy za dug od 120e iako vidim da je sada na oglasima i manje, valjda ga pojelo vreme jer je prvobitno kostao par hiljada evra

Uglavnom - usisivac radi sve, cak i daljinac radi, nema ogrebotina, bas malo koriscen u super stanju fakticki kao nov.

NIGDE na internetu nema uputstvo ? kao da gosn Filip prodaje ove uredjaje Balkanu, Madjarima i evenualno nekim poljacima/rusima koji padnu na pricu. Razumem da je premium proizvod isto tako kapiram i da je precenjen proizvod kao i sve sto se prodaje preko MLM-a, al reko aj da ne propadne da ga iskoristim sobzirom da trenutno imam Keno Eternity made in Austria (u stvari kinez najgori) usisivac od 2200W (realno ni 1000W nema)

Sta sam do sad pohvato (ne razumem se u usisivace)



usisivac ima 2 filtera

jedan je filter iznad vodene cinije, a vodenu ciniju punim do crte gde pise "max H2O", i kapiram da je to filter koji sprecava da bilo sta iz vode ulazi u sistem

drugi filter je iznad samog motora i pravougaonicnog oblika je, kapiram da je to standardni usisivac filter kao i na svakom, njega sam isto ocistio i sad ne znam sta dalje ?

Napunim ciniju vodom, i cepam ?

sa zadnje strane usisivaca postoji neki jako cudan mini-filter (ispod pregrade od plastike koja se skida, izmedju dva velika dugmeta) koji na jako cudan nacin uopste i ulazi u usisivac - slot za taj filter ga prima samo do pola i neka vratanca ga fakticki drze i to pod cudnim uglom i nemam apsolutno pojma cemu sluzi. Na sve to, pored slot-a za taj filter postoji jos jedna velika rupa za koju takodje nemam pojma cemu sluzi

Kad usisivac upalim, u ciniji za vodu je opsti haos - voda skace ko luda i kapiram da tako i treba da radi ?

Ajde mala pomoc ljudi, ako neko slucajno ima PDF za uputstvo bio bih mu veoma zahvalan, moj google-fu je veoma visokog nivoa i opet nisam uspeo da nadjem ne samo uputstvo nego bilo kakav zvanican pomen Cleansy PWC-100 modela bilo gde.

Hvala u napred svima
Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.
Fear is the path to the Dark side!
 
Odgovor na temu

METABO
Beograd

Član broj: 329356
Poruke: 47
195.178.40.*



+7 Profil

icon Re: Zepter Cleansy PWC-100 usisivac - UPUTSTVO ?16.11.2016. u 13:29 - pre 90 meseci
Direkt zovi zastupnika i pitaj za upute.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Zepter Cleansy PWC-100 usisivac - UPUTSTVO ?16.11.2016. u 14:31 - pre 90 meseci
Sipaj vodu do linije i usisavaj, ta dva filtera su hepa filteri, njih ocisti kada se zaprljaju ili zameni sa novim...
Posle usisavanja prospi vodu, operi je i osusi.

Ne treba ti vece uputstvo od ovog.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektrotehnika :: Zepter Cleansy PWC-100 usisivac - UPUTSTVO ?

[ Pregleda: 9489 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.