Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako obični kanali izgledaju na 4k tv-u?

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Kako obični kanali izgledaju na 4k tv-u?

[ Pregleda: 1576 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

blastermaster
inzenjer

Član broj: 334913
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Kako obični kanali izgledaju na 4k tv-u?27.09.2016. u 08:29 - pre 91 meseci
Treba mi pomoc oko kupovine tv-a od 42-43 inca. Interesuje me vase misljenje Sony vs LG (Samsung je otpao) sto se kvaliteta slike tice (kontrasta itd.).
Tv ce najvise biti koristen za gledanje sporta (SK 1, 2 i 3 HD), igranje NBA2K i gledanja filmova, tim redosledom.
Takodje, pojedini 4k televizori su sada u mom rangu kupovine, pa me brine kako izgledaju obicni kanali na 4k tv-u, odnosno da li dolazi do gubitka kvaliteta slike zbog upscale-a?
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Kako obični kanali izgledaju na 4k tv-u?27.09.2016. u 16:31 - pre 91 meseci
Ima drugar neki Samsung 4K TV i nisam primetio da je losa slika na nasim SD kanalima. Sta je tu je, ako imas mogucnosti da uzmes 4K, onda uzimaj bez razmisljanja.

Ne znam koji je tacno model TV-a, ali ja sam se odusevio kada smo pustili neke 4K video-e sa YT. Slika neverovatno ostra, pun kontrast, najprirodnije moguce boje...ma ludilo kako izgleda.

Na nasim DVB kanalima ne mozes nista ni ocekivati, jednostavno beda gledati na bilo kojem TV-u...
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Kako obični kanali izgledaju na 4k tv-u?

[ Pregleda: 1576 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.