Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

elitemadzone.org :: MadZone :: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

Strane: << < .. 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 335251 | Odgovora: 2054 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju29.09.2016. u 22:58 - pre 92 meseci
Citat:
bananaphone:Mnogi su mi se jako dopali, ali ni jedan nije ostavio utisak na mene, kao Minsk i Belorusija na tebe...

Jasno, nego ako pogledas pocetak teme, videces da je utisak izazvan konstatacijom da Srbija i Belorusija imaju prilicno uporedivu snagu ekonomije, kao i broj stanovnika. Od nekih izuzetno bogatih ekonomija se jednostavno ocekuje da sve bude kao u apoteci, a od ovakvih kao Srbija se ocekuje da izgledaju kao Srbija. To da je Amsterdam lep nije vest imajuci u vidu koliko zlata se kroz istoriju u njega slilo, ili ajd da zanemarimo istoriju - kad se uzme u obzir snaga ekonomije drzave cija je prestonica. Belorusija sa stvarima veoma uporedivim sa Holandijom ostavlja na posetioca utisak svetskog cuda, jer takav nivo sredjenosti i uredjenosti svake pore zivota nije ocekivano da se nadje van bogatih drzava EU. Belorusija je ostavila utisak kakav je ostavila jer nisam naisao na drzavu koja je sa manje bogatstva napravila toliko raskosan grad, niti koja je sa istim bogatstvom napravila lepsi grad.
Ja sam za Minsk prosao kroz Beograd prakticno istim putem kojim sam se po povratku vratio i dok sam odlazio sve mi je to izgledalo normalno, uobicajeno, nesto sto je tako godinama i sto niko i ne pomislja da treba menjati. Kad sam se vratio imao sam osecaj da nista nije kako treba. Jedan isti covek za samo 7 dana moze da ima 2 potpuno razlicite percepcije Beograda.

Citat:
A Darko upravo to pokušava, da se predstavi kao poznavaoc Bijelorusije na osnovu trodnevne pisijete.

Ne, naprotiv, jasno je da sam ja video mozda 1% Belorusije. Ali je to opet milijardu puta vise nego sto je video prosecan posetilac ove teme. Ja sam bio u prestonici, varosici, urbanom selu, tradicionalnom selu, u sumi, u bioskopu, u nekoliko restorana, obisao polovinu ulica glavnog grada, bio u 2-3 trzna centra, razgledao cene svih mogucih artikala po prodavnicama, vozio se svim sredstvima javnog transporta kojima se ljudi voze, procitao dnevne novine od prve do poslednje strane, upoznao dvadesetak ljudi i pustio ih da mi ispricaju ispovesti o zivotu i razmisljanjima prosecnih Belorusa... Statisticari kazu da kompletnu sliku mozes videti uz dovoljno mnogo dovoljno razlicitih uzoraka. Sklon sam misljenju da se za prvih 5 dana vidi koliko i za sledecih 30, jer se pomalo trosi ono novo i nevidjeno a sve vise ponavlja ono vec vidjeno, a onda to novo sto se vidi za tih drugih 30 dana ekvivalentno je kolicini novog koja se moze videti za sledecih 200 dana itd - uzmimo na primer da si ti student u podgorici vec 10 godina, sta ti novo mozes videti tokom sledecih 5 dana? Gotovo nista. A sta novo moze videti za 5 dana neko ko je prvi put tu dosao? Moze relativno mnogo.

[Ovu poruku je menjao Darko Nedeljković dana 30.09.2016. u 00:13 GMT+1]
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3934



+9457 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju29.09.2016. u 23:12 - pre 92 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Citat:
Ima li Minsk metro?

Naravno. Ima 29 podzemnih stanica i svaka je uredjena kao galerija razlicite tematike. Svake godine se iskopaju novi tuneli i izgrade nove stanice. Plan je da se do 2020. godine izgradi jos 14 podzemnih stanica. Karta kosta 30 dinara, s tim da lokalno stanovnistvo koristi mesecnu koja se vise isplati. .

Darko, sve si rekao ovim postom. Hvala ti na prilično realnoj prezentaciji Belorusije.
Iako si je malo namirisao, ovo je jedan od najboljih tekstova na ovoj ludoj zoni. Možda
i ovi žestoki kenjatori, kradljivci božijih dana i generatori mračne mržnje ipak uspeju da
nešto shvate i prime se malo pameti. Doduše, neki je nemaju ni u tragovima.
Što se mene tiče ako nemaš neku novu sliku isključi se iz ove upravo iskopane septičke
jame uz svesrdan trud raznoraznih trolova i ludačina.
Ako budeš opet negde putovao, biće mi dragao ako zakačiš po koju sliku. Pozdrav
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju30.09.2016. u 02:03 - pre 92 meseci
Darko još ćeš da me nagovoriš da odustanem od legije i okrenem se Belorusiji. koja su im deficitarna zanimanja?
 
Odgovor na temu

payge

Član broj: 25165
Poruke: 26



+1012 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju30.09.2016. u 08:29 - pre 92 meseci
Za tebe, u Belorusiji, idealan posao:


Tekhnik-osemenitel' na skotnom dvore

Romantichna professia.
Zadacha etikh lyudey - dobyvat' spermu zhivotnykh.
Eto delayut kak vruchnuyu, tak i s pomoshch'yu spetsial'nykh priborov.



 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju30.09.2016. u 08:29 - pre 92 meseci
Ja sam malo drugacije formulisao pitanje - koja zanimanja su tamo najbolje placena i odgovor je bio da posto su ljudi uglavnom visoko obrazovani onda ta zanimanja nisu placena toliko koliko se ocekuje, ali zato kojekakvi majstori tipa elektricara, automehanicara, zavarivaca, vodoinstalatera i slicno jako dobro zaradjuju. Pretpostavljam da visina zarade ukazuje na cinjenicu da su to deficitarna zanimanja. Bilo kako bilo, posao se lako nadje - odes na biro i svako jutro dobijes kontakte za 20 odgovarajucih radnih mesta i te firme obidjes do kraja dana, ako te niko od njih ne prihvati, sledece jutro opet na biro i dobijes listu novih 20. Ako vide da te firme ne smatraju dovoljno dobrim za zanimanje koje si naveo, onda ti spuste kriterijume, salju te na jednostavnije poslove, a ako nekog nece ni za jednostavnije poslove, onda dobijes metlu pa metlaj lisce, u svakom slucaju bez posla ne mozes ostati.
Ima u BG jedan lik koji radi u ruskoj legiji, ako sam dobro razumeo godisnje 6 meseci radi pa 6 meseci odmara. Vozi hamer H2, tim hamerom je trebalo da idemo u Minsk, nego je njemu nesto iznenada iskrslo pa sam ja morao da se drugacije organizujem. Znam koliko ludo i bahato deluje ici Hamerom na turisticka putovanja, pa pretpostavljam da se u toj ruskoj legiji prilicno dobro zaradjuje. Nego brate, taj po izgledu, fizionomiji i ponasanju je otprilike kao onaj nas Legija, a ti ovde ostavljas utisak osobe sklone nezdravom nacinu zivota, tako da bih ja na tvom mestu radije naucio neki zanat.
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+711 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju30.09.2016. u 11:08 - pre 92 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Nekoliko poruka ranije pomenuo sam da sam citao kosmicku pravdu


Misliš na komsomolskaju pravdu? To ne znači "kosmička" pravda. Komsomolsk je skraćenica i znači nešto poput SKOJ-a, tj. saveza sovjetske komunističke omladine.

To je inače ruski tabloid koji je, primera radi, optužio SAD za napad na Šarli Ebdo prošle godine. :D
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju30.09.2016. u 11:25 - pre 92 meseci
Citat:
jablan: To je inače ruski tabloid koji je, primera radi, optužio SAD za napad na Šarli Ebdo prošle godine. :D

Bice ti jos smesnije kad ti sad Darko objasni da je to ustvari istina :D
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju30.09.2016. u 12:23 - pre 92 meseci
Citat:
jablan:
Nekoliko poruka ranije pomenuo sam da sam citao kosmicku pravdu


Misliš na komsomolskaju pravdu? To ne znači "kosmička" pravda. Komsomolsk je skraćenica i znači nešto poput SKOJ-a, tj. saveza sovjetske komunističke omladine.[/quote]
Aha, verovatno si u pravu, ocigledno je da si upucen u detalje vise od mene, za mene su to bile prosto random novine sa kioska.

Ja nemam nikakvo formalno obrazovanje na ruskom, taj jezik govorim zahvaljujuci filmovima, serijama, razgovorima sa rusima i slicnostima slovenskih jezika, tako da je normalna pojava da me slicnost reci u dva jezika odvede ka pogresnom znacenju.

Citat:
Bice ti jos smesnije kad ti sad Darko objasni da je to ustvari istina :D

Ne, ja ne diskutujem o tome, ni za Markale nemam stav koja je strana pobila ljude, a kamo li za teroristicke napade na 10x vecoj udaljenosti. Jasno je da su cesto zivoti ljudi jeftiniji od medijske slike koja se njihovom pogibijom stvara, ali ko ce znati sta je onako kako izgleda a sta rezirano da upravo tako izgleda. Neke namerne obmane isplivaju na povrsinu nakon nekih godina, naprimer ona sa postojanjem hemijskog/bioloskog oruzja, kako inteligentan covek moze danas bezrezervno da veruje politicarima i medijima?!


[Ovu poruku je menjao Darko Nedeljković dana 30.09.2016. u 13:36 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju30.09.2016. u 12:24 - pre 92 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Ja sam malo drugacije formulisao pitanje - koja zanimanja su tamo najbolje placena i odgovor je bio da posto su ljudi uglavnom visoko obrazovani onda ta zanimanja nisu placena toliko koliko se ocekuje, ali zato kojekakvi majstori tipa elektricara, automehanicara, zavarivaca, vodoinstalatera i slicno jako dobro zaradjuju. Pretpostavljam da visina zarade ukazuje na cinjenicu da su to deficitarna zanimanja. Bilo kako bilo, posao se lako nadje - odes na biro i svako jutro dobijes kontakte za 20 odgovarajucih radnih mesta i te firme obidjes do kraja dana, ako te niko od njih ne prihvati, sledece jutro opet na biro i dobijes listu novih 20. Ako vide da te firme ne smatraju dovoljno dobrim za zanimanje koje si naveo, onda ti spuste kriterijume, salju te na jednostavnije poslove, a ako nekog nece ni za jednostavnije poslove, onda dobijes metlu pa metlaj lisce, u svakom slucaju bez posla ne mozes ostati.
Ima u BG jedan lik koji radi u ruskoj legiji, ako sam dobro razumeo godisnje 6 meseci radi pa 6 meseci odmara. Vozi hamer H2, tim hamerom je trebalo da idemo u Minsk, nego je njemu nesto iznenada iskrslo pa sam ja morao da se drugacije organizujem. Znam koliko ludo i bahato deluje ici Hamerom na turisticka putovanja, pa pretpostavljam da se u toj ruskoj legiji prilicno dobro zaradjuje. Nego brate, taj po izgledu, fizionomiji i ponasanju je otprilike kao onaj nas Legija, a ti ovde ostavljas utisak osobe sklone nezdravom nacinu zivota, tako da bih ja na tvom mestu radije naucio neki zanat.



Au, pa ta drzava ima daleko bolje uslove nego Svajcarska, USA i Emirati zajedno.

Cudi me kako se hiljade i hiljade nasih gastarbajtera prosto ne otimaju ko ce prvi da stigne tamo,
nego i dalje idu na zapad...
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju30.09.2016. u 13:10 - pre 92 meseci
Ima dosta nasih gradjevinaca, elektricara, zavarivaca i slicnih koji rade u Rusiji i Belorusiji. Nisam nigde gledao neku zvanicnu statistiku, ali sklon sam misljenju da ljudi tih zanimanja tamo idu vise nego u EU. Verujem da bi ih moglo i zelelo otici i dosta vise, ali sposobnosti nasih ljudi tih zanimanja da nadju posao, kao i znanje jezika i poznavanje birokratskih procedura nisu na nivou nasih programera ili lekara koji odlaze u EU. Na ljude koji imaju takva skromnija znanja lepe se kojekakvi uglavnom nasi domaci prevaranti koji iznalaze nacina da ih odvedu tamo, pa da im ne plate sto su radili, ali to je vec neka druga tema.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju30.09.2016. u 13:20 - pre 92 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Ja sam za Minsk prosao kroz Beograd prakticno istim putem kojim sam se po povratku vratio i dok sam odlazio sve mi je to izgledalo normalno, uobicajeno, nesto sto je tako godinama i sto niko i ne pomislja da treba menjati. Kad sam se vratio imao sam osecaj da nista nije kako treba. Jedan isti covek za samo 7 dana moze da ima 2 potpuno razlicite percepcije Beograda.

Ne samo Beograda nego vazi za bilo koji grad ili mesto generalno. Ako ne dodjes u neko mesto, grad, vise meseci isto takav utisak imas. To je potpuno normalno, kao sto je normalno da tvoja fascinacija (ne u ruznom smislu te reci) menja percepciju svega usput u povratku.

Citat:
Ne, naprotiv, jasno je da sam ja video mozda 1% Belorusije. Ali je to opet milijardu puta vise nego sto je video prosecan posetilac ove teme. Ja sam bio u prestonici, varosici, urbanom selu, tradicionalnom selu, u sumi, u bioskopu, u nekoliko restorana, obisao polovinu ulica glavnog grada, bio u 2-3 trzna centra, razgledao cene svih mogucih artikala po prodavnicama, vozio se svim sredstvima javnog transporta kojima se ljudi voze, procitao dnevne novine od prve do poslednje strane, upoznao dvadesetak ljudi i pustio ih da mi ispricaju ispovesti o zivotu i razmisljanjima prosecnih Belorusa...

To i jeste "problem". U citiranom si naveo svoju realnu situaciju i tvoja desavanja tamo a nista od toga nisi okacio kao sliku vec samo i iskljucivo ono sto te "fasciniralo" (opet da naglasim - ne u ruznom smislu te reci). Bilo bi daleko zanimljivije, meni licno ali mislim i ostalima (bar sudeci po nekim postovima), da si okacio sliku iz obicne prodavnice (kazes da si razgledao cene svim mogucim artiklima...), prizor iz javnog prevoza, kiosk sa novinama, obicnu ulicu (pa koliko ljudi ima - ima...)...

Citat:
Statisticari kazu da kompletnu sliku mozes videti uz dovoljno mnogo dovoljno razlicitih uzoraka. Sklon sam misljenju da se za prvih 5 dana vidi koliko i za sledecih 30, jer se pomalo trosi ono novo i nevidjeno a sve vise ponavlja ono vec vidjeno, a onda to novo sto se vidi za tih drugih 30 dana ekvivalentno je kolicini novog koja se moze videti za sledecih 200 dana itd - uzmimo na primer da si ti student u podgorici vec 10 godina, sta ti novo mozes videti tokom sledecih 5 dana? Gotovo nista. A sta novo moze videti za 5 dana neko ko je prvi put tu dosao? Moze relativno mnogo.

Pusti sta kazu statisticari (statistika... ). Za to malo vremena je i logicno da ti je utisak bio usmeren na ono sto nemas u svom gradu, prvenstveno, jer to imas duboko "usadjeno" u sebi svojom mnogogodisnjim (kakav izraz!) bivstvovanjem u njemu a dosao si pravo iz svog grada, pa tek negde i ako upste bude neko poredjenje sa nekim drugim svetskim gradovima mada mislim da je to poredjenje inicirano sa foruma jer si ipak bio samo kratko i zeljan upijanja novog.

To je u vezi onoga sto je Dalibor odlicno primetio sa "smanji malo ribu", a u pravu je potpuno.

Druga stvar koja meni licno smeta je to sto si upao u zamku, ja bih rekao klasicnu forumsku zamku, odgovaranja na postove umesto da nastavis ignorisuci bukvalno svaki post. Doduse i sam si malo kriv svim tim postovima, od po malo iritantno/provokativnog naslova teme preko tvojih "fascinacija" do odgovaranja na provokacije.

Steta, mogla je stvarno da bude odlicna tema koja je mogla da se cita bilo kada (u vremenu). Jednostvno "moje vidjenje jednog grada/Drzave" i to je to.


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju30.09.2016. u 13:28 - pre 92 meseci
Citat:
Bilo bi daleko zanimljivije, meni licno ali mislim i ostalima (bar sudeci po nekim postovima), da si okacio sliku iz obicne prodavnice (kazes da si razgledao cene svim mogucim artiklima...), prizor iz javnog prevoza, kiosk sa nobinama, obicnu ulicu (pa koliko ljudi ima - ima...)...

Ako se dobro secam, jesam juce ili prekjuce okacio slike iz prodavnice, a i iz apoteke. Kioske sa novinama oni bas nesto i nemaju, vec udjes u prodavnicu pa kupis novine. Prebacio sam na komp jos slika gde ima kolko-toliko ljudi, ali nema se vremena da umanjujem i kacim na forum, poslednji je dan u mesecu pa imam posla da ljudima obracunam i isplatim plate, a cim zavrsim trcim kuci da se pakujem za Moldaviju, a kad se vratim tema verovatno nece vise biti aktuelna.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju30.09.2016. u 13:35 - pre 92 meseci
Tema je uvek aktuelna ako se nesto novo doda, jos bolje ako se doda nesto zanimljivo (bilo koja tema).


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9510
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju30.09.2016. u 14:03 - pre 92 meseci
Mislim da svi znamo koliko je Bosanac voleo sneg u Kanadi i kako je mislio da su jeleni divne životinje.

Ako ipak neko ne zna evo neka pročita ovde:
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju30.09.2016. u 14:22 - pre 92 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Nego brate, taj po izgledu, fizionomiji i ponasanju je otprilike kao onaj nas Legija, a ti ovde ostavljas utisak osobe sklone nezdravom nacinu zivota, tako da bih ja na tvom mestu radije naucio neki zanat.


Ne znam kakav utisak ostavljam. Sigurno ne živim najzdravije moguće, ali vodim pomalo računa. Počeo sam mnogo više da pazim šta jedem i šta radim. Zadnjih par godina sam se usedeo i zanemario fizičku aktivnost. Od skoro sam krenuo da treniram svakodnevno i ako nastavim tako do zime ću bit u zadovoljavajućuj kondiciji.

Citat:
batalale:

Na selu uvek ima posla



Ovo govore ljudi iz grada koji nemaju pojima o realnom život na selu i ljudi sa sela koji žele sebe da prikažu kao vredne ljude, domaćine.

Ta tvrdnja je daleko od pravog stanja stvari.
 
Odgovor na temu

batalale

Član broj: 334772
Poruke: 67



+210 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju30.09.2016. u 14:24 - pre 92 meseci
@Darko Nedeljković:

Uvek će se naći likovi koji će tražiti dlaku u jajetu. Ne obraćaj pažnju na takve likove!
Ti piši onako kako si ti doživeo Belorusiju a ti, ti koji keveću, neka odu tamo pa neka opišu Belorusiju na njima objektivan način!
Do tada, umesto što bi se mučili traženjem te dlake u jajetu, daj im to što je iznad jaja!
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju30.09.2016. u 14:57 - pre 92 meseci
batalale, mogao bi ti malo da se upristojis, da prestanes sa konstantim vredjanjem drugih clanova bez osnove.
 
Odgovor na temu

batalale

Član broj: 334772
Poruke: 67



+210 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju30.09.2016. u 15:09 - pre 92 meseci
Citat:
DaliborP: batalale, mogao bi ti malo da se upristojis, da prestanes sa konstantim vredjanjem drugih clanova bez osnove.

Čime sam bilo koga uvredio?
Možda se ti osećaš pogođenim zato što sam tvoje pisanje "napao"?
Celo tvoje učešće u ovoj temi vezano je za prozivke i negiranje autora teme!
Ti si forumska mirođija, moraš svuda da se ubaciš bez obzira da li je to ukusno ili bljutavo.
U principu, od onoga što sam ja video, bljutavo je!
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju30.09.2016. u 15:36 - pre 92 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
..
Ne, naprotiv, jasno je da sam ja video mozda 1% Belorusije....

[Ovu poruku je menjao Darko Nedeljković dana 30.09.2016. u 00:13 GMT+1]



Video si ti to a uz to, malo te je puklo to sto je tamo neki diktator na vlasti i to sto su bliski Putlerovoj rusiji.

I to je manje vise to tj. time se objasnjava tvoje odusevljenje belorusijom.

Ne ne bismo hteli to ovde - pogotovo ne diktatora. Vec smo to videli 90tih.
 
Odgovor na temu

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju30.09.2016. u 16:00 - pre 92 meseci


Batalale je upravu kad kaze da na selu ima uvek posla...





Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

Strane: << < .. 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 335251 | Odgovora: 2054 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.