Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ovim tempom emigracije, kad Srbija ulazi u Nato?

[es] :: Vodič za emigraciju :: Ovim tempom emigracije, kad Srbija ulazi u Nato?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5852 | Odgovora: 29 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Ovim tempom emigracije, kad Srbija ulazi u Nato?01.09.2016. u 13:46 - pre 92 meseci
Elem, ljudi odlaze pa odlaze, jednog lepog dana na veliko iznenadjenje rusofilske/azijatskim metodama vladanja i obicajima naklonjenom krugu dvojke statistika ce biti nemilosrdna, vise drzavljana Srbije zivece u NATO zemljama i uredno placati porez istima, nego sto ce ih biti u Srbiji, sta raditi onda?
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Ovim tempom emigracije, kad Srbija ulazi u Nato?01.09.2016. u 17:12 - pre 92 meseci
Ja sam davno predlozio resenje - odseliti se kolektivno i naseliti Srbiju Kinezima. Kombinacijom odlicnog geografskog polozaja i 10 miliona skromnih vrednih radnih ljudi, ova zemlja bi se vremenom industrijalizovala i poljoprivredizovala, otplatila bi sve dugove MMF-u i Srbija bi jednog dana postala moderna razvijena drzava. Sto se vojnih saveza tice, pretpostavljam da bi svi Srbi bilo iu Nato, dok bi Srbija bila pretpostavljam u nekom savezu kosookih ljudi.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Delb

Član broj: 332442
Poruke: 28



+19 Profil

icon Re: Ovim tempom emigracije, kad Srbija ulazi u Nato?02.09.2016. u 01:06 - pre 92 meseci
Srbi ko Srbi nisu toliko bitni...velikim silama je bitan ovaj prostor, ova teritorija. Da sutra nasele Hinduse, ovde bi standard bio otprilike 2-3x jaci od Somalije i to je neki maksimum.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Ovim tempom emigracije, kad Srbija ulazi u Nato?02.09.2016. u 02:26 - pre 92 meseci
Jel se vi ljudi šalite ili to ozbiljno?
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Ovim tempom emigracije, kad Srbija ulazi u Nato?02.09.2016. u 09:07 - pre 92 meseci
Sto se mene tiche, mislim da je jasno, to je double win kombinacija - lepo nama, lepo kinezima. Shvatam da je plan nesvakidasnji, ali ako bi postao nacionalna strategija za sledecih 50 godina, imao bi prilicne sanse da uspe, tj. navedi mi makar jedan drugi plan za razvoj ove drzave? Koliko god ti ovaj delovao tesko ostvariv, nema drugog lakse ostvarivog. Sto je najlepse, nista ne treba radikalno menjati, plan funkionise sam od sebe, samo nastaviti ovako i eventualno malo ubrzati.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
109.72.51.248



+1064 Profil

icon Re: Ovim tempom emigracije, kad Srbija ulazi u Nato?02.09.2016. u 13:00 - pre 92 meseci
Bojim se da i Kinezi dizu sidro odavde...
 
Odgovor na temu

Homer J. Simpson
Zombilend

Član broj: 307921
Poruke: 688



+923 Profil

icon Re: Ovim tempom emigracije, kad Srbija ulazi u Nato?02.09.2016. u 15:13 - pre 92 meseci
Ovim tempom emigracije i izumiranja , za nekih 10 godina
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Ovim tempom emigracije, kad Srbija ulazi u Nato?02.09.2016. u 19:40 - pre 92 meseci
Citat:
Branimir Maksimovic:
Bojim se da i Kinezi dizu sidro odavde...


U pravu si. Neće ovde ni Kinezi, ni migranti sa Bliskog istoka i Afrike, ma niko. Ovde jedno puškama mogu da ih nateraju.

Ja ne razume te ljude. Pa jel ne gledaju naše vesti pa ne čuju kakvo smo mi ekonomsko čudo i kakav privredni rast imamo
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
109.72.51.248



+1064 Profil

icon Re: Ovim tempom emigracije, kad Srbija ulazi u Nato?02.09.2016. u 23:53 - pre 92 meseci
Zemlja u kojoj prosecna konzerva tune kosta ko pakla cigareta je sigurno osudjena na propast...
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.tmcz.cz.



+638 Profil

icon Re: Ovim tempom emigracije, kad Srbija ulazi u Nato?03.09.2016. u 00:47 - pre 92 meseci
Zemlja u kojoj markica za ebaeni raspali prevoz kosta 30e isto to.
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Ovim tempom emigracije, kad Srbija ulazi u Nato?03.09.2016. u 03:18 - pre 92 meseci
Citat:
Aleksandar Đokić: Zemlja u kojoj markica za ebaeni raspali prevoz kosta 30e isto to.



Gledaj pozitivu u problemu, ugradjuju klime u tramvajima :-)
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.tmcz.cz.



+638 Profil

icon Re: Ovim tempom emigracije, kad Srbija ulazi u Nato?03.09.2016. u 14:47 - pre 92 meseci
Ma mrzelo me da pisem, a hteo sam da kazem da zemlja u kojoj je srednja plata, tolika kolika je, a prevoz kosta 30e je u isto to.

Racunao sam vise puta procentualno koliki udeo ima prevoz u srbiji, a koliki u nekim drugim zemljama i ne dolazi mi do mozga nikako.

Iskreno, ja jesam parama taj prevoz za 4 godine platio verovatno ne vise od 5 puta sve ukupno, ali su mi zivce pokidali za 3 zivota.

Gledam u Ceskoj, personalizovana markica za sve, jos vredi nocu, tacno 20e, i ne mogu da dodjem sebi (ne zaboraviti razliku u plati).
 
Odgovor na temu

tomos85
majstor, strana co.

Član broj: 218532
Poruke: 3
5.134.111.*



Profil

icon Re: Ovim tempom emigracije, kad Srbija ulazi u Nato?03.09.2016. u 19:48 - pre 92 meseci
U NATO-u ne rade budale. Ne pokazuju skoro nikakav interes za članstvo Srbije. Znaju da bi bio organizovan referendum na kome bi se većina izjasnila protiv članstva.
Jedino , eventualno da to uradi vlast na mala vrata - ne pitajući narod.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Ovim tempom emigracije, kad Srbija ulazi u Nato?04.09.2016. u 15:34 - pre 92 meseci
Veliko je pitanje da li bi ulasak u NATO bio dobra stvar za Srbiju. Ishod eventualnog refernduma je jasan. Bilo kakvo vojno približavanje Rusiji u ovom trenutku kad je Srbijica okružena članicama NATO je po mom mišljanju suludo i igranje vatrom.

Najbolje za sad je status kvo, ali je pitanje koliko je to održivo. Dok nas niko ne pritiska ne treba ići grlom u jagode, a ako nam zavrnu ruku...

Ja se nadam da smo nučili iz ličnog iskustva da ne treba baš mnogo da se kurčimo.
 
Odgovor na temu

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: Ovim tempom emigracije, kad Srbija ulazi u Nato?04.09.2016. u 18:53 - pre 92 meseci
Citat:
Homer J. Simpson:
Ovim tempom emigracije i izumiranja , za nekih 10 godina


20
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Ovim tempom emigracije, kad Srbija ulazi u Nato?06.09.2016. u 10:28 - pre 92 meseci
Citat:
tomos85:
U NATO-u ne rade budale. Ne pokazuju skoro nikakav interes za članstvo Srbije. Znaju da bi bio organizovan referendum na kome bi se većina izjasnila protiv članstva.
Jedino , eventualno da to uradi vlast na mala vrata - ne pitajući narod.




Verujem i ja da bi bila vecina protiv clanstva, samo mi nije jasno po cemu nam je Rusija toliko veliki prijatelj?


Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

cmpstr

Član broj: 307337
Poruke: 37



+54 Profil

icon Re: Ovim tempom emigracije, kad Srbija ulazi u Nato?07.09.2016. u 10:23 - pre 91 meseci
Ne mora i da nam bude prijatelj, ali nije nam neprijatelj. Ogromna razlika.
Cemu uopste sluzi taj Nato?
 
Odgovor na temu

Delb

Član broj: 332442
Poruke: 28



+19 Profil

icon Re: Ovim tempom emigracije, kad Srbija ulazi u Nato?07.09.2016. u 14:52 - pre 91 meseci
Sta bi nama doneo NATO?
Sigurnost od koga? Da nas nece napasti Severna Koreja? Ili Rusija? To je tek smesno.
I sa Kinom imamo sjajne odnose.
Koliko vidim, u Briselu na nekoliko stotina metara od glavnih insitucija EU se desavaju teroristicki napadi, pa nikakav NATO nije mogao to da spreci.
Sto se tice vojnih saveza, nama najvise odgovara neutralnost, iako nam je trenutno niko ne priznaje.

Sto se tice ekonomskih, mislim da bi nam najvise trenutno u ovim okolnostima odgovarala EFTA, ne EU. Samo sto mi nismo nezavisna i suverena zemlja pa da mozemo da biramo sta nam odgovara i to "uzmemo" kao lanc paket.
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Ovim tempom emigracije, kad Srbija ulazi u Nato?07.09.2016. u 17:21 - pre 91 meseci
Citat:
Delb: Sta bi nama doneo NATO?
Sigurnost od koga? Da nas nece napasti Severna Koreja? Ili Rusija? To je tek smesno.
I sa Kinom imamo sjajne odnose.
Koliko vidim, u Briselu na nekoliko stotina metara od glavnih insitucija EU se desavaju teroristicki napadi, pa nikakav NATO nije mogao to da spreci.
Sto se tice vojnih saveza, nama najvise odgovara neutralnost, iako nam je trenutno niko ne priznaje.

Sto se tice ekonomskih, mislim da bi nam najvise trenutno u ovim okolnostima odgovarala EFTA, ne EU. Samo sto mi nismo nezavisna i suverena zemlja pa da mozemo da biramo sta nam odgovara i to "uzmemo" kao lanc paket.



Ukucaj na google pictures Warsaw Skyline, mislim da ce ti jasnije biti sta donosi EU i "okupacija" NATO, uz naravno malo rada, a ne "Patka na Vodi"..
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Ovim tempom emigracije, kad Srbija ulazi u Nato?07.09.2016. u 17:24 - pre 91 meseci
Citat:
cmpstr:
Ne mora i da nam bude prijatelj, ali nije nam neprijatelj. Ogromna razlika.
Cemu uopste sluzi taj Nato?



Cim nije prijatelj, onda je "ono"... :-)

Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Ovim tempom emigracije, kad Srbija ulazi u Nato?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5852 | Odgovora: 29 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.