Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nemoj opet lebati da se dopinguju

elitemadzone.org :: MadZone :: Nemoj opet lebati da se dopinguju

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 24380 | Odgovora: 122 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tahuti

Član broj: 53920
Poruke: 83
*.bchsia.telus.net.



+41 Profil

icon Re: Nemoj opet lebati da se dopinguju24.07.2016. u 22:11 - pre 94 meseci
Prometej je kreirao ljude, ne Zeus.

Prometej je govorio kako bi bogovi trebali da rukovode sa mudroscu a ne magijom.

Prometej je kaznjen od Zeusa zbog 3 cina:

* hrana za zrtvovanje, napravio je trik tako da ljudi zadrzavaju dobru hranu i bogovima da daju ono sto nejedu
* ukrao je vatru i dao ljudima
* nije imenovao ko od Zeuseve dece ce smeniti Zeus-a

i to ima slicnosti sa Luciferom???? Ako je zbog vatre/svetlosti, zasto ne Phosphorus, Eosphorus, Hesperus (Jutanje i Vecernje Zvezde), ili Hephaestus, bog vatre i kovaca ili Apolo - od Sunca ako ti teba vise svetlosti.


---------------

Sta je IOC odlucio:

1- nijedan Ruski sportisa ne moze da se takmici ako ne ispuni dole navedene uslove.

2- moze da ucestvuje ako pokaze dokaze koje ce da zadovoli odgovarajuce Internacionalne Fedarcije sa sledecim kriterijima:
* kada IF* odredjuju koji atleta moze da ucestvuje, moraju da primene principe WADA i Olimpijade 2016
* ako nacionalni anti-doping test nije pokazao pozitivan to nije dovoljan dokaz za IF*
* IF* mora da uradi individualnu analizu dosijea svakog takmicara, i moze samo da koristi pouzdane internacionalne testove i specificnosti sporta i pravila kako bi ozbedila jednake uslove
* IF* da ispita informaciju u IP Izvestaju, i da zato trazi od WADA imena sportista i Nacionalne Federacije koji su umesani. Niko koje umesan ne moze da dobije akreditaciju za Olimpijadu
* IF* takodje mora da primeni svoja pravila u vezi kaznjavanja Nacionalne Federacije

3- Ruska Olimpijski Komitet ne moze da imenuje nijednog sportistu za Olimpijadu 2016 koji ikad bio kaznjen za doping, cak i slucaju da je suspenzija zavresena

4. IOC ce prihvatiti prijavu sportiste od ROK samo ako su pokazani dokazi zadovoljili uslove 2 i 3 i ako je strucnjak iz CAS liste za arbitere postavljen od clana ICAS, nezavisan od ijedne sportske organizacije koje su prisutne na Olimpijadi 2016

5- Sportisti koji ce biti primljeni ce biti podvrgnuti dodatnim van-takmicarskim testovima u koordinaciji sa odgovarajucim IF and WADA. Bilo koji slucaj nedostupnosti uzrokovace neodlozno otkazivanje akreditacije od strane IOC.

IOC EB je potvridile mere donete 19 Jula koje ce bit do kraja godine.

Dodatne mere mogu biti donesene posle zavresenog Izvestaje i procedure.


--------------

Sto se tice Julije Stepanova koja je trazila da se takmici kao neutralni.

IOC EB je pitao Eticku Komisiju za savet - skraceno, iako je njena izjava doprinela integritetu sporta, pravila Olimpijskih igara sprecava priznavanje neutralnog sportista. Takodje posto je sportista pronadjen da je dopingovao to ne zadovaljava eticke standarde.

IOC EB je odlucio da neprihati ijedong sportistu iz Rusije koji ikad kaznajavan za doping za Olimpijadu 2016.

IOC EB poziva je da ona i njen muz na Olimpijadi 2016, i IOC ce je podrzati da nastavi karijeru kao sportista i da se pridruzi nacionalnom olimpijskom komitetu.
 
Odgovor na temu

e.x.i.t

Član broj: 333841
Poruke: 27



+77 Profil

icon Re: Nemoj opet lebati da se dopinguju24.07.2016. u 22:31 - pre 94 meseci
Citat:
concorde: Ko stoji iza antiruske afere „Doping“ (video)

http://rs.sputniknews.com/rusi...ski-prankeri-afera-doping.html

Ja sa nestrpljenjem čekam odgovor 2012 na ovu grubu provokaciju KGB-a i vaskrsnuće Lavrentija Berije. Samo on može sročiti ovakvu laž!
 
Odgovor na temu

nemojopetlebati

Član broj: 333041
Poruke: 5



+17 Profil

icon Re: Nemoj opet lebati da se dopinguju24.07.2016. u 22:58 - pre 94 meseci
Vitalij Mutko ruski ministar sporta se zahvaljuje MOK-u
Citat:
Ruski sportisti koji su ranije imali problema sa dopingom neće moći da učestvuju u Riju, prenosi Sputnjik.

„Odluka koju je doneo MOK bila je promišljena i, u datom slučaju, na osnovu izveštaja nezavisne komisije Svetske antidoping agencije (WADA , ona je objektivna i doneta u interesu svetskog sporta i jedinstva olimpijske porodice. Zahvalni smo MOK-u za takvu odluku“, rekao je Mutko za agenciju „R sport“.

Mutko ocenjuje da je Svetske antidoping agencije objektivna.
Očigledno ni Rusi ne spore da su se neki ruski sportisti dopingovali.
Osporavanje i negiranje realnosti je samo u umovima obolelih od rusofilije.

Niti Mutko kuka zbog toga što amerikanci nisu banovani,
ne kuka radi ničim izazvanog prijema Kosova u MOK.
Nije isključeno da su i Rusi pozdravili prijem Kosovara u MOK.
A kao nagradu su dobili delimično popuštanje lanca oko nastupa ruskih sportista na olimpijadi!
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Nemoj opet lebati da se dopinguju25.07.2016. u 00:32 - pre 94 meseci
Citat:
dusanboss:
Sigurno da reinkarnacije 2012 postoje. U kojoj meri možemo samo da nagadjamo. I mene su dok sam bio nov smatrali za jednu. Samo za sebe mogu da tvrdim da nisam 2012. Ponekad pomislim da smo na forumu samo ja, 2012 u najrazičtijim oblicima svoje podeljene ličnosti i administrator koji banuje kada neka od tih ličnost malo ode van kontrole. :)


To je neki čin, početnički čin koji svako mora imati. Tako sam ja razumio iz tvojeg komentara (prvi dio), no me ovaj drugi dio komentara zbunjuje.
Ti si takođe 2012 (tako neki smatraju), no ti veliš da nijesi, a opet ne poričeš postijanje reinkarnacija i misliš da ih ima u velikom broju, (toliko) da si na momente posumnjao da osime tebe i reinkarnacija nema drugih na forumu. Za administratore tvrdiš da nijesu reinkarnacije od 2012.
Ako su svi članovi reinkarnacija od 2012 ko su onda oni koji nijesu reinkarnacija i kako ih možemo prepoznati?
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Nemoj opet lebati da se dopinguju25.07.2016. u 00:47 - pre 94 meseci
Citat:
nemojopetlebati:

Mutko ocenjuje da je Svetske antidoping agencije objektivna.
Očigledno ni Rusi ne spore da su se neki ruski sportisti dopingovali.
Osporavanje i negiranje realnosti je samo u umovima obolelih od rusofilije.



Nijesu obojeli od rusofilije no su oboljeli od LAŽNOG SAMARIĆANSTVA. To je posebna vrsta koja mora nekoga sažaljevati, nećiju tuđu brigu brinuti i tuđu nepravdu ispravljati. Tako se hrane, time pokušavaju pokazati svoju lažnu velikodušnost. Nemaju svoje živote, svoje uspjehe, svoje interese, MORAJU prisvojiti nećiji život i "brinuti" o interesima drugih koje u realnom životu ne poznaju.
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Nemoj opet lebati da se dopinguju25.07.2016. u 01:13 - pre 94 meseci
Citat:
nemojopetlebati:
Mutko ocenjuje da je Svetske antidoping agencije objektivna.
Očigledno ni Rusi ne spore da su se neki ruski sportisti dopingovali.
Osporavanje i negiranje realnosti je samo u umovima obolelih od rusofilije.

Niti Mutko kuka zbog toga što amerikanci nisu banovani,
ne kuka radi ničim izazvanog prijema Kosova u MOK.
Nije isključeno da su i Rusi pozdravili prijem Kosovara u MOK.
A kao nagradu su dobili delimično popuštanje lanca oko nastupa ruskih sportista na olimpijadi!


Izvini što sam radoznao, šta si očekivao da će reći jedan ministar? Možda nešto ovako:

"Mamicu vam je6em pokvarenu, vi ćete nama da pretite i zabranjujete... šipu rac** majmune, nemoj da ti dođem tamo..."
 
Odgovor na temu

nemojopetlebati

Član broj: 333041
Poruke: 5



+17 Profil

icon Re: Nemoj opet lebati da se dopinguju25.07.2016. u 02:26 - pre 94 meseci
Kad nekoga uhvate u prevari, kao što su uhvaćeni ruski sportisti,
onda od ozbiljnog ministra očekujem da "nauči lekciju"
kao što je to pokazao Mutko.
Još jednom, Mutko je prihvatio izveštaj Svetske antidoping agencije. Prihvatio je da se ruski sportisti dodatno provere pod nadzorom internacionalnih sportskih organizacija kojima pripadaju.
Ne poriče da je bilo (moglo biti) nameštaljki u ruskom anti-doping timu.

Uostalom, i Putin je ranije već najavio reakciju povodom ruskog doping skandala, iako se žalio da je kazna preoštra. Po izjavama Mutka reklo bi se da je i Putin zadovoljan odlukom MOK-a.

Za razliku od Mutka pa i Putina, dežurna rusofilija je iz svih oružja raspalila paljbu
po svetskoj nepravdi, svetskim zaverama, svetskim moćnicima i koječemu još
u haotičnoj nameri da zataškaju rusku sramotu i bezobrazluk.
Ali kako kažu "u laži su kratke noge" što je i Mutko potvrdio.
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Nemoj opet lebati da se dopinguju25.07.2016. u 02:50 - pre 94 meseci
Iz tvog posta mogu da zaključim jedino to da ti nemaš blagu predstavu o tome šta je politika, a o diplomatiji da i ne govorimo.
 
Odgovor na temu

concorde

Član broj: 334152
Poruke: 15



+98 Profil

icon Re: Nemoj opet lebati da se dopinguju25.07.2016. u 07:45 - pre 94 meseci
Komisija Međunarodne antidoping agencije igra prljavu igru - srpski prevod

 
Odgovor na temu

e.x.i.t

Član broj: 333841
Poruke: 27



+77 Profil

icon Re: Nemoj opet lebati da se dopinguju25.07.2016. u 07:52 - pre 94 meseci
Citat:
Bradzorf012:
Iz tvog posta mogu da zaključim jedino to da ti nemaš blagu predstavu o tome šta je politika, a o diplomatiji da i ne govorimo.

U opšte, iz njegovih postova i broju banova, može se zaključiti samo jedno, težak trol i bot!
Nije mi jasno zašto mu tolerišu ponovno registrovanje na forum sa istom retorikom?

 
Odgovor na temu

nemojopetlebati

Član broj: 333041
Poruke: 5



+17 Profil

icon Re: Nemoj opet lebati da se dopinguju25.07.2016. u 08:15 - pre 94 meseci
Citat:
#Bradzorf012

Iz tvog posta mogu da zaključim jedino to da ti nemaš blagu predstavu o tome šta je politika, a o diplomatiji da i ne govorimo.

To što ja nemam pojma i nije neki problem. Ne bavim se politikom nego savetima za kladjenje. Znači i ne moram da znam nešto o politici.

Medjutim, ako ja nemam pojma onda nema pojma ni ruski ministar Mutko.
To zato jer je postupio na način kako bih i ja postupio.
Dakle Mutko nema pojma?
Ne znam šta je "krenulo naopako" pa da Putin takvom neznalici promoviše ministarsku krunu?

Umesto toga Rusija je trebala po uzoru na SSSR da bojkotuje olimpijadu?
I to zbog "anti-Ruske histerije"
a "anti-Rusku histeriju" (uvijenu u lažnu brigu da se doping eliminiše iz sporta) su dežurni botovi na ovom forumu pronicljivo raskrinkali.
 
Odgovor na temu

concorde

Član broj: 334152
Poruke: 15



+98 Profil

icon Re: Nemoj opet lebati da se dopinguju25.07.2016. u 09:29 - pre 94 meseci
Citat:
e.x.i.t:
Citat:
Bradzorf012:
Iz tvog posta mogu da zaključim jedino to da ti nemaš blagu predstavu o tome šta je politika, a o diplomatiji da i ne govorimo.

U opšte, iz njegovih postova i broju banova, može se zaključiti samo jedno, težak trol i bot!
Nije mi jasno zašto mu tolerišu ponovno registrovanje na forum sa istom retorikom?

Postavio sam pitanje starijem članu foruma:http://www.elitemadzone.org/p3687841
a onda na osnovu odgovora potražio i našao:
http://www.elitesecurity.org/korisnik/profil/konislav
http://www.elitesecurity.org/korisnik/profil/ZORAN%20VIDIC
http://www.elitemadzone.org/korisnik/profil/2012
http://www.elitemadzone.org/korisnik/profil/nemojopetlebati
Verujem da ima još naloga na forumu, to znaju stari članovi foruma.
U svim navedenim nalozima daju se videti teme vezane za klađenje i političke teme u kojima na njemu svojstven način proziva i etiketira sve koji nisu prozapadno orijentisani. Znači, nema sredine, ili si rusofob ili rusofil?!
Nemamo pravo da budemo neutralni a posebno da stanemo na stranu i nešto branimo sa istoka.
Zapadne vrednosti se ne dovode u pitanje jer su one po difoltu uvek opravdane i jedino ispravne.
Koliko sam mogao da vidim, prilično mu se toleriše nastup i pisanje koji su na granici tolerantnog a posebno mu se toleriše otvaranje novih naloga.


 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9497
89.216.32.*



+10253 Profil

icon Re: Nemoj opet lebati da se dopinguju25.07.2016. u 09:41 - pre 94 meseci
Dobro jutro ! To si mogao i nas da pitaš.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9497
89.216.32.*



+10253 Profil

icon Re: Nemoj opet lebati da se dopinguju25.07.2016. u 09:47 - pre 94 meseci
Citat:
concorde:Znači, nema sredine, ili si rusofob ili rusofil?!


Nema. A ako se izraziš tako da osudiš očiglednu glupost koju uradi neko sa Ruske strane, odma' ti se zalepi "a oni tvoji amerikanci ... "

Naravno, i druga strana ne zaostaje. Ako osudiš oglednu gadost urađenu od strane Amera - nalepi ti se da si rusofil.

Ali, ako si očekivao nešto drugo na forumu - - za je bo si se.


Meni, generalno najviše smeta što kad lepo i normalno diskutujem sa forumašima koji nisu kao gore opisani, obavezno u diskusiju upadne gomila trolova i sve pokvari. A nažalost nema načina da ih držiš podalje od teme.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

concorde

Član broj: 334152
Poruke: 15



+98 Profil

icon Re: Nemoj opet lebati da se dopinguju25.07.2016. u 09:50 - pre 94 meseci
Citat:
Java Beograd: Dobro jutro ! To si mogao i nas da pitaš. :)

Dobro jutro.
Pa već sam naveo da sam pitao starijeg člana.
Gornji post sam uputio e.x.i.t-u, pošto je i on nov pa reko ako nije pročitao moje pitanje....
Ostaje pitanje zašto mu se sve to toleriše?
Ako ja kao nov vidim koje on, to još lakše vidi administracija foruma?
 
Odgovor na temu

e.x.i.t

Član broj: 333841
Poruke: 27



+77 Profil

icon Re: Nemoj opet lebati da se dopinguju25.07.2016. u 10:00 - pre 94 meseci
Pregledao sam te njegove silne profile i sem što je patološki zavisnik od klađenja, patološki je i trol.
Recimo, apostrofira da je jugosloven, veliča tita i sl. Nije mi onda jasno, kao jugosloven i pobornik titove politike koju je obeležila politika nesvrastavanja, kako je dotični ne svrstan nego težak USA bot?
Čovek bez identiteta i karaktera?
TROL!
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 731
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Nemoj opet lebati da se dopinguju25.07.2016. u 11:28 - pre 94 meseci
Pa bio je zahvaćen MK Ultara progarmom dog je bio u US.
 
Odgovor na temu

nemojopetlebati

Član broj: 333041
Poruke: 5



+17 Profil

icon Re: Nemoj opet lebati da se dopinguju25.07.2016. u 15:47 - pre 94 meseci
Nemoj opet lebati Dušame da se i ti uključuješ u bal trolova.
Pusti ih nek torokaju a ti napiši nešto na temu da znamo da si protiv drogiranja.
 
Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 787
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: Nemoj opet lebati da se dopinguju25.07.2016. u 16:28 - pre 94 meseci
Jel ima neka rang lista ''LEGENDI'' ovog foruma ?

Nesto recimo gde bi mi ''mladji'' mogli da vidimo interesantne diskusije koje smo propustili.

Bilo je valjda ranije pametnih i zanimljivih clanova koji su vremenom prestali da dolaze ?
zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Nemoj opet lebati da se dopinguju25.07.2016. u 17:53 - pre 94 meseci
.

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Nemoj opet lebati da se dopinguju

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 24380 | Odgovora: 122 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.