Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Add to cart Problem

[es] :: Web aplikacije :: Add to cart Problem

[ Pregleda: 2927 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

NemanjaWP

Član broj: 328848
Poruke: 2
109.122.113.*



Profil

icon Add to cart Problem20.06.2016. u 15:08 - pre 94 meseci
Pozdrav svima.Izvinite sada na pomalo glupom pitanju ali imam jedan problem.Uradio sam konverziju bootstrapa u wordpress(radi se o one page stranici koja sadrzi sekciju shop,i nekako sljaka-najosnovnije sam uradio da bi bio wordpress tema,ima header.php,footer.php,functions.php i index.php).E sada se javlja problem oko shop sekcije,a to je kako da shop ikonicu(stavio sam neku png sliku sa korpicom) koja se nalazi ispod proizvoda dodelim funkciju kao sto je "add to cart" (celu tu sekciju gde je shop od 6 proizvoda je u index.php) i kako da u nav bar menu stavim shop cart ikonicu(i dodao bih jos jednu menu karticu za placanje koju bih povezao sa stranom iz woocommerce-ili se za to koristi custum page type(gde bih dodao woo shortcode) koju bih kasnije povezao sa tom karticom?)Uglavnom,zelim da imam add to cart funkciju,korpicu koja vrsi funkciju koliko je proizvoda dodato i samo jos jednu karticu gde bi se vrsila uplata(checkout strana).Za tu one page temu sam hteo da koristim woocommerce,i gledao sam nesto u vezi shortcode ali ne znam kako da to ubacim i primenim,nekako je konfuzno. Ovo je taj template koji sam uradio http://wordpressdesign.16mb.com/ .Da li neko zna neki tutorijal kako da uradim,a da ne vrsim izmenu na shop sekcije(mislim na dizajn)-jer je one page simple stranica.Izvinite sada na preopsirnom pitanju i hvala unapred.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Add to cart Problem

[ Pregleda: 2927 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.