Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem oko cash memorije

[es] :: Hosting :: Problem oko cash memorije

[ Pregleda: 3612 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DusanInfinity
Srbija

Član broj: 307877
Poruke: 103
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.balkan-school.com


+3 Profil

icon Problem oko cash memorije05.06.2016. u 21:32 - pre 94 meseci
Ovako, zakupio sam domenu i web host, i domena jos nije bila povezana sa web hostom, a ja sam je otvorio na pretrazivacu, sad je ona povezana i svima radi normalno sve osim meni, znaci ja sam uploadovao u folder forum i kad idem na sajt.domen/forum, pise sledece:

Not Found

The requested URL /forum was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Dok svima otvara normalno, dok je homepage kod mene onaj stariji, jos dok nije bila povezana domena sa mojim webhostom, domena je imala samo onaj index.php i ucitavala se reklama tog hostinga... I sad, ja i dalje vidim tu reklamu hostinga na homepage, a svi ostali vide sve normalno.

Prvo sto sam se setio je da obrisem istoriju, kolacice i kes memoriju pretrazivaca, onda kad ni to nije uspelo, restartovao sam i racunar i ruter, ali ni to nije resilo problem..
Eo upravo sam i ccleanerom obrisao podatke skroz sa svih pretrazivaca, medjutim i dalje mi otvara stari homepage i i dalje ista greska kod /forum ...
Koristim Google Chrome.. I na Mozili mi isto otvara to, kao i na telefonu koji je povezan istim email nalogom...
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Problem oko cash memorije

[ Pregleda: 3612 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.