Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji
(Zaključana tema (lock), by 1OXB)
Strane: 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 16196 | Odgovora: 101 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Moritz21
Vladimir Moritz
Muzicki producent
RTV Vojvodina
novi sad

Član broj: 333147
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+14 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 19:43 - pre 97 meseci
Citat:
flighter_022:
Citat:
Moritz21:Ako vam se post ne svidja preskocite ga bez komentarisanja.


- ... te svaki član ima pravo da da svoj doprinos....

Pored toga, nakon ovakvog, prilično agresivnog, know-it-all, nastupa, mala je šansa da ti se neko iskusan, ko može da bira poslove, pridruži.

Toliko od mene. Pozdrav!




Doprinosom nazivas pametovanje bez ikakvog povoda, prozivke i vredjanje?

Know-it-all stav? ne znam cije postove citas ali ja nigde nisam napisao da nesto znam, da znam ne bih trazio ljude da rade vec bi sam to uradio bez filozofije.

Bice da ste ovde na forumu osetljivi kada neko pokaze integritet i ne dozvoljava soljenje pameti, pa se to mesa sa "stavom" i ko zna cime jos.


Bilo kako bilo, i pored ovako lepog odziva sa pametovanjem i vredjanjem zaista se javio dobar broj pravih profesionalaca.

Srdacan pozdrav.



 
+1

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 19:52 - pre 97 meseci
Kako ne vidiš pitanje? zašto bi neko kupovao nepoznati proizvod kad može original? :D

niko od tebe ne očekuje da ti odaješ poslovne tajne i svoje ideje,al jbg uleteo si usred srede foruma,sad ti izadji sa Scekom na kraj :D
 
+1

Moritz21
Vladimir Moritz
Muzicki producent
RTV Vojvodina
novi sad

Član broj: 333147
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+14 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 20:16 - pre 97 meseci
Ajd da pokusam :D

Original iz tih godina bilo da je 1073, Pultec itd kosta barem 2 puta vise nego najbolji klon.
Zvucna razlika izmedju npr. dva 1073 ( original ) ume da bude veoma velika. Radim na pravim originalnim Neve konzolama sa (1073, 33114) modulima pa znam o cemu pricam.
Zvucno ne rade bolje 2 puta, sta vise uspeli smo da dodjemo gotovo 1:1 u kvalitetu. Ne tvrdim da je identican zvuk , jer je to nemoguce ( stare komponente itd) ali da je to taj karakter i i kvalitet jeste.

Nekoliko ljudi u Srbiji vec poseduje nase uredjaje, uskoro cemo krenuti demo turu od vrata do vrata, svako ko ima studio i ko zeli da cuje ce imati priliku da cuje i proba u svojim radnim uslovima.

Cena nasih uredjaja je manja i ostace manja ( za nase trziste) od najboljih klonova koji se trenutno papreno prodaju. Radili smo uporedne testove mogih klonova kao i originala, samo cu reci da bez lazne skromnosti mozemo sebe da potapsemo po ramenu.

Mi smo prvenstveno SVI muzicari i inzenjeri zvuka, neki kao drugi posao imaju elektroniku ( analognu i digitalnu) a neki se bave softverom, ovo sam rekao zbog toga sto nam je zvuk IMPERATIV a ne specifikacije i tehnicko foliranje.

U planu je dosta proizvoda, ne samo klonova vec i digitalije.

Nadam se da sam uspeo da barem nekako izadjem na kraj :)
 
+1

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 21:38 - pre 97 meseci
To je vec odgovor koji ima smisla. (bio sam u Studiju da zavrsim neke pilote pa se zato kasno ponovo ukljucujem...)

Zato sam i pitao koji je razlog... Naravno da se razlikuju, zvucno, dva primerka. To i jeste poenta, odnosno ono u nastavku "uspeli smo da dodjemo gotovo 1:1 u kvalitetu ... ali da je to taj karakter i i kvalitet jeste." je jedino bitno. A po tom pitanju sam porpilicno skeptican...

Koji su to ljudi koji su culi, probali, poseduju? Ja sam jako zainteresovan za demonstraciju i eventualnu kupovinu.

Da budem iskren, do sada se nije pojavio proizvod koji moze da se meri sa originalnim uredjajima > zvucno < a i mene sama tehnologija izrade ne zanima (naravno samo ukoliko zadovoljava iste karakteristike originala po formi pristupa, sto podrazumeva ako je originalno nesto lampaski, na primer, onda to ocekujem i kod novog proizvoda jer takvih proizvoda vec ima u inostranstvu i verifikovano dobro rade).

Digitalije u kom smislu?




A bez ikakve ljutnje jer sve sto su napisali je i tacno ali i izraz negodovanja tvom prilicno neprimerenom nastupu sa pocetka teme. Da ne pricam o tome sto se "na vrh glave" svima popelo to sto svi koji su "sveze" registrovani dozvoljavaju sebi da se ponasaju vrlo nekulturno i prilicno primitivno deleci lekcije clanovima koji imaju veliki staz na forumu, da ne pricam o ostalom - pa je tako i tvoj nastup koji je veoma slican bio docekan primereno onome sto si napisao (kako si se "predstavio"). Znaci, sve je vec receno, forum je javan (iako privatan) i niko ne "poseduje" temu jer je tema kao i sve sto se napise vlasnistvo ES-a. Clanovi imaju pravo da se javljaju po svom nahodjenju ... i tako dalje... i nema potrebe da se drugacije posmatra i/ili pristupa.


Pozdrav!



"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 21:48 - pre 97 meseci
Pade mi napamet, jer sam sad dosao iz Studija... gde koristim Focusrite ISA 430 MK2... da li bi, na primer, uredjaj koji pravite (recimo na bazi Neve 1073) mogao da se zvucno poredi? Nema veze objektivnost odgovora, cisto me zanima da cujem.

(sto bi meni licno, a verujem i ostalima iz struke, znacilo prilicno)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
+1

Moritz21
Vladimir Moritz
Muzicki producent
RTV Vojvodina
novi sad

Član broj: 333147
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+14 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 22:05 - pre 97 meseci
U sutini moze da se poredi , ali je ISA430 po svemu drugacija od zvuka 1073, sama unutrasnja struktura i komponente su drugacije pa samim tim i zvuk.

ISA ima samo izlazni Lundahl trafo ( ako me secanje sluzi) , a 1073 ima i ulazni i izlazni i jos mnogo skuplji i koloraturniji trafoi.

Nas model 1073 ST ima dva izlazna trafoa, pa preko switch-a moze da se menja kolor Vintage ili Modern, razlike su suptilne ali ako se radi snimanje nekoliko kanala u projektu sa jednim od ta dva moda dobijamo kumulativni efekat gde je mnogo primetnije.


Poslednji put cu se osvrnuti na prethodnu prepisku.
Prelistao sam sve moje postove i ngde nisam nasao nesto tako nadobudno, uvredljivo i sa visine napisano sa moje strane sto se vec koji put pominje.
Imam iskustva na mnogo foruma, i znam da starosedeoci vole da trgnu penu i za najmanju stvar kada je neko nov.
Sa tom razlikom sto ste ovde poprilicno naostreni ...neki clanovi su bez ikakvog povoda bili krajnje nekulturni i uvredljivi pa stoga nisam ni mogao drugacije da reagujem, za takve postove bi na drugim forumima takav ispad starog clana bio kaznjen banom.
Niko ne voli da mu se pametuje i soli pamet, posebno ako nije ni postavljeno pitanje u tom smeru...takav sam i ja, i jako zustro reagujem na provokacije nicim izazvane.

Nikog od vas ne poznajem, barem na po vasim nadimcima, pa se tako i ponasam.
Jesam mozda mladji od nekih clanova koji su postovali u ovoj temi ali nisam ni klinac od juce. U ovom poslu ( studio, muzika) sam nesto preko 20 godina i drzim do toga sto znam, sto ne znam pitam i na pametujem posebno ako nisam pitan za misljenje.

Kao sto vidis, umem sasvim korektno i normalno da komuniciram kada neko pristupi sa spustenom loptom...kao na primer ti sada

Tu sam za sva dalja pitanja

Pozz
 
+2

Moritz21
Vladimir Moritz
Muzicki producent
RTV Vojvodina
novi sad

Član broj: 333147
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+14 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 22:16 - pre 97 meseci
Citat:
Sceka:

Koji su to ljudi koji su culi, probali, poseduju? Ja sam jako zainteresovan za demonstraciju i eventualnu kupovinu.

Da budem iskren, do sada se nije pojavio proizvod koji moze da se meri sa originalnim uredjajima > zvucno < a i mene sama tehnologija izrade ne zanima (naravno samo ukoliko zadovoljava iste karakteristike originala po formi pristupa, sto podrazumeva ako je originalno nesto lampaski, na primer, onda to ocekujem i kod novog proizvoda jer takvih proizvoda vec ima u inostranstvu i verifikovano dobro rade).

Digitalije u kom smislu?




Ne vredi da ti poimence navodim ko i sta, radili smo uporedne testove sa BAE, Herritage, Avedis i original stari i novi NEVE. Osim zvucno poredili smo izradu i komponente i ostao bi zapanjen koliko ima muvanja sa jeftinijim komponentama za velike pare, posebno novi NEVE iznenadjuje po tom pitanju.

Pultec EQ se pravi kao i original sa 6 lampi i nekoliko trafoa, bice verzija bez lampi, kao i posebna verzija kakva ne postoji na trzistu o kojoj ne mogu sada da govorim jer je jos u razvoju.
Stvar je vrlo logicna sto se tice Srbije, zasto bi davali 2 puta vise para za isto ili cak losije samo zato sto je firma od napolje? Ko voli da baca svoje pare nek izvoli. Mi dajemo vrhunsku alternativu kao i uslugu pred nosom.

Uskoro ce biti gotov DEMO set pa cemo ici od studija do studija ko zeli da proba u svom okruzenju, jer smatramo da je to jedini ispravan nacin prodaje.

Digitalije u smislu softvera i hardvera...kontroleri za DAW npr. Ali to je jos faza razvoja tako da o tome ne mogu nista vise da pricam.

 
+1

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 22:19 - pre 97 meseci
Pa mene i interesuje ta karakteristika zvucne razlicitosti. Ne zanima me sta je sve u uredjaju i koliko je sta skuplje ili jeftinije (rekoh, ne zanima me tehnologija izrade uopste) nego samo i iskljucivo zvucni utisak. Najvise je rec o radu sa mikrofonom, koliko je na nivou upotrebljivosti u radu sa Neumann mokrofonima koji su realno najzastupljeniji kod nas.

Koja digitalija, o cemu se radi (nejano mi je)?


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Moritz21
Vladimir Moritz
Muzicki producent
RTV Vojvodina
novi sad

Član broj: 333147
Poruke: 17
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+14 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 22:24 - pre 97 meseci
Citat:
Sceka:
Konstruktivan u kom smislu?

(btw, nisam dobio odgovor na pitanje)


Pozdrav!




Evo ako nije problem ja cu da odgovorim. Btw , pisem sa Vladinog profila , ali moje ime je Sasha i uredjaje koje pocinjemo da proizvodimo sam ja pravio i verovatno sam najmerodavniji da kazem nesto o njima.Prvo moj koncept se razlikuje u tome sto sam u svoje uredjaje od starta ugradjivao delove koji manje vise spadaju u extra skup element za skoro pa sve recording pro audio uredjaje.Od Jupiter, Elma Silmic i sl. kondezatora , do NOS tubularnih keramickih koji su neophodni za autentican zvuk npr. 16 Khz boost-a na Pultecu.
Drugo , od prvog do zadnjeg korisnika koji imaju vintage 1073 i danasnje verzije Heritage , AMS , BAE svi imaju zamerke da zvuku fali "magije",
btw svi su fenomenalno napravljeni i sve je u najmanju ruku kako treba, ali svi do jednog imaju napajanja koja su bazirana na LM317 ili slicnim monolitnim regulatorima.Mi cemo biti prvi koji ce uz sve uredjaje da prodaju i originalno 5A napajanje od vintage Neve BC10 konsole.Isto pravi ogromnu razliku u zvuku, i u to sam sigiran da ljudi koji se ovde ozbiljno bave samogradnjom znaju mnogo bolje od mene.
Trece , ja te uredjaje prodajem vec duze vreme ljudima koji ili poseduju ili su radili na gore pomenutim.........mislim da nisam imao kupca koji je kupio samo jedan........da nije posle toga hteo bilo sta iz neke ponude koju sam imao.
Uz to , svi nasi a la Neve preampovi imaju mogucnost selektovanja izlaznog tranzistora............2n3055 (vintage 1073) ili TIP41C kao na Great Riveru.
Eto , to je par sitnica koje ce mozda da nas iscupaju, na kraju krajeva , sve se svodi na ukus graditelja .........u zadnjih 2-3 godine mi je pod uho i ruku doslo skoro sve od mic preampa sto je pravljeno u zadnjih 50-60 godina.Izgradio sam na bazi svega sto sam cuo sopstveni stamp , i to moze nekom da se svidi , a nekom ne....i to je pocetak i kraj price.
Evo i par slika da ne ostane samo na praznoj prici.

https://www.facebook.com/b.bir...2686437113/?type=3&theater

https://www.facebook.com/photo...4835270&type=3&theater

Da se vratim na ono najbitnije , vec sam skontao da je stavljanje ovakvog oglasa elektronicarima koji su i samograditelji ima ocito efekat kao da nekom guras prst u oko.Medjutim i sa svim jako nedobronamernim komentarima , sto je izgleda postao default manir a i iskreno mnogima ogadio par foruma, javilo se nekoliko jako kvalitetnih elektronicara.U krajnoj liniji mozete da nas posmatrate i kao silibajzere iz nekog sela u centru Srbije koji imaju para da narednih godinu dana ulete u avanturu na sopstveni rizik, bitno je da iskopamo bar jos 3-4, pod broj jedan pristojnih i talentovanih ljudi.
 
+1

Moritz21
Vladimir Moritz
Muzicki producent
RTV Vojvodina
novi sad

Član broj: 333147
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+14 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 22:30 - pre 97 meseci
Predpostavljam da nisi video moj drugi post

Odgovoricu ti za Neumann, prvo jako su velike razlike izmedju samih mikrofona istog modela, posebno starih komada.

Imam tu srecu da na dnevnoj bazi radim sa vintage Neumannima U47, U67, USM i SM 69, U87, 89 , KM 84, 86 itd.

Svaki preamp ce ti raditi posao za nesto, sto i sam znas, ali je mikrofon taj koji daje ozbiljniju razliku. Preampi su kao i mikrofoni koloratura , samo u manjem procentu.

Nivo upotrebljivosti nasih preampa sa Neumannima je najvisi moguci kao i sa bilo kojom drugom spravom tako visokog kvaliteta zvucnosti i izrade.

Nadam se da sam uspeo da ti odgovorim na pitanje
 
0

Moritz21
Vladimir Moritz
Muzicki producent
RTV Vojvodina
novi sad

Član broj: 333147
Poruke: 17
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+14 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 22:30 - pre 97 meseci
Citat:
Sceka:
Pa mene i interesuje ta karakteristika zvucne razlicitosti. Ne zanima me sta je sve u uredjaju i koliko je sta skuplje ili jeftinije (rekoh, ne zanima me tehnologija izrade uopste) nego samo i iskljucivo zvucni utisak. Najvise je rec o radu sa mikrofonom, koliko je na nivou upotrebljivosti u radu sa Neumann mokrofonima koji su realno najzastupljeniji kod nas.

Koja digitalija, o cemu se radi (nejano mi je)?


Pozdrav!


Ako zelis, trenutno mi je na stolu nas novi model 1073ST i Neve DPD1073, mogu da ti snimim par tejkova necega sto mi padne pod ruku (akusticna ili sl.) i pustim na mail, pa ti posle objavi utiske javno na forumu. Srbija vs UK

Pozdrav Sasha
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 22:31 - pre 97 meseci
Citat:
Moritz21:

Ne vredi da ti poimence navodim ko i sta, radili smo uporedne testove sa BAE, Herritage, Avedis i original stari i novi NEVE. Osim zvucno poredili smo izradu i komponente i ostao bi zapanjen koliko ima muvanja sa jeftinijim komponentama za velike pare, posebno novi NEVE iznenadjuje po tom pitanju.

Ima smisla jer imena meni znace validnost probanja. Ne bih bio zapanjen jer sam svasta doziveo, pa i da se u SLL-u nalaze komponente koje su od nepoznatog proizvodjaca i evidentno besmislene cifre kostanja - ali zato sveukupno zvuk "radi za sve pare".

Citat:
...
Stvar je vrlo logicna sto se tice Srbije, zasto bi davali 2 puta vise para za isto ili cak losije samo zato sto je firma od napolje? Ko voli da baca svoje pare nek izvoli. Mi dajemo vrhunsku alternativu kao i uslugu pred nosom.

Pa i nije to bas tako logicno. Neke firme od kojih se kupuje u inostranstvu su evidentno potvrdjene kvalitetom i upotrebljivoscu proizvoda a dovoljno eminentnih Studija/snimatelja/producenata... ih koristi pa je samim tim i garantovana kupovina i opravdana cen.

Sa druge strane, zasto mislis da mogu da prihvatim da nesto sto nudi neko za duplo manje novca moze da bude isto kvalitetno (ponavljam, zvucno i upotrebljivo u svakodnevnom radu!)? Da je to lako bilo bi takvih ponuda i iz inostranstava u prilicnoj meri... i jos nesto, "dva puta vise para" jednostavno ne deluje ozbiljno u smislu "na prvi pogled" - narocito kad se na nasim prostorima u svako segmentu zivota bombarduje sa tim istim manirom.

Zato i pitam imena...

Citat:
Uskoro ce biti gotov DEMO set pa cemo ici od studija do studija ko zeli da proba u svom okruzenju, jer smatramo da je to jedini ispravan nacin prodaje.

"Uskoro" koliko je to vremenski? A slazem se da samo tako moze da se nesto pazari.

Citat:
Digitalije u smislu softvera i hardvera...kontroleri za DAW npr. Ali to je jos faza razvoja tako da o tome ne mogu nista vise da pricam.

Pisao sam pa nisam video ovaj post... Za koji DAW se planira to?


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13059
109.121.2.*

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 22:36 - pre 97 meseci
Citat:
Moritz21:

Imam iskustva na mnogo foruma, i znam da starosedeoci vole da trgnu penu i za najmanju stvar kada je neko nov.
Sa tom razlikom sto ste ovde poprilicno naostreni ...



Na jednom forumu je ovakva ista tema zaključana a to sve govori o samo stavu.
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
0

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 22:37 - pre 97 meseci
e to je kvalitetna prezentacija i diskusija :D
 
+2

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 22:40 - pre 97 meseci
Citat:
Moritz21:

Ako zelis, trenutno mi je na stolu nas novi model 1073ST i Neve DPD1073, mogu da ti snimim par tejkova necega sto mi padne pod ruku (akusticna ili sl.) i pustim na mail, pa ti posle objavi utiske javno na forumu. Srbija vs UK

Pozdrav Sasha

Ne. Meni znaci samo probanje u Studiju na bazi svakodnevne situacije. Sve ostalo me stvarno ne zanima jer ima previse varijabila da bi bilo merodavno (fajl kao fajl, gde i na cemu cu ga slusati, kako cu biti raspolozen... za razliku od radne atmosfere/okruzenja/uslova...).


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Moritz21
Vladimir Moritz
Muzicki producent
RTV Vojvodina
novi sad

Član broj: 333147
Poruke: 17
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+14 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 22:43 - pre 97 meseci
Slazem se...........ni ja ne volim wav AB testove.
Bice sigurno prilike za probu.
 
0

Moritz21
Vladimir Moritz
Muzicki producent
RTV Vojvodina
novi sad

Član broj: 333147
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+14 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 22:47 - pre 97 meseci
Citat:
Sceka:

Sa druge strane, zasto mislis da mogu da prihvatim da nesto sto nudi neko za duplo manje novca moze da bude isto kvalitetno (ponavljam, zvucno i upotrebljivo u svakodnevnom radu!)? Da je to lako bilo bi takvih ponuda i iz inostranstava u prilicnoj meri... i jos nesto, "dva puta vise para" jednostavno ne deluje ozbiljno u smislu "na prvi pogled" - narocito kad se na nasim prostorima u svako segmentu zivota bombarduje sa tim istim manirom.

Pisao sam pa nisam video ovaj post... Za koji DAW se planira to?


Pozdrav!



Da me ne shvatis pogresno, ocigledno nisi cuo za placen endorsing da neko poznat "koristi" tu i tu spravu za lepu svotu novca. Puno marketinga mi u Srbiji pasemo kao ovce, ne prozivam tebe cisto da budemo jasni :) .

Zato kazem, ko zeli za svoje pare da dobije manje nego sto moze samo zato sto pise nesto sto svi zele da imaju a ne zbog toga sto to stvarno radi dobro onda je to njegov problem. Mi dajemo kvalitet u svakom smislu te reci. BAE audio najjaci Neve klon se prodaje kao bomobonice pa se opet pojavio Herritage sa istim proizvodima pa se i on prodaje...to sto neko u Srbiji nije ranije to poceo je samo do stava i razmsiljanja. Ulozeno je jako puno vremena i novca u sve ovo a to najbolje moze sam Sasha da potvrdi.

Za sve DAW-ove
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 22:52 - pre 97 meseci
Generalno si mi odgovorio na ono sto me zanimalo. Sve sto se tice tehnickih pojedinosti mene licno apsolutno ne zanima (odavno sam prestao da se opterecijem time, postoje ljudi koje koristim za to...) ali ce mozda nekoga interesovati, znam da ovde ima prilican broj onih kojima je to posao i/ili su strucni po tom pitanju.

Mene zanima samo i iskljucivo validacija onoga sto se na neki nacin "trdi" sa vase strane (koliko sam razumeo dvojica vas je...?!) a to je > visoki kvalitet za dva puta manje para < sto bez ikakve zadnje misli nikako ne mogu da prihvatim kao "zdravo za gotovo" gledajuci po mnogo osnova.

A i dalje bih voleo da cujem ko vec poseduje/koristi nesto sto ste napravili. Mozda/verovatno i poznajem licno neke od njih.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13059
109.121.2.*

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 22:59 - pre 97 meseci
Citat:
Sceka
A i dalje bih voleo da cujem ko vec poseduje/koristi nesto sto ste napravili.


Verovatno samo pokretač teme.
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
+1

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 23:03 - pre 97 meseci
Citat:
Moritz21:
Citat:
Sceka:

Sa druge strane, zasto mislis da mogu da prihvatim da nesto sto nudi neko za duplo manje novca moze da bude isto kvalitetno (ponavljam, zvucno i upotrebljivo u svakodnevnom radu!)? Da je to lako bilo bi takvih ponuda i iz inostranstava u prilicnoj meri... i jos nesto, "dva puta vise para" jednostavno ne deluje ozbiljno u smislu "na prvi pogled" - narocito kad se na nasim prostorima u svako segmentu zivota bombarduje sa tim istim manirom.

Pisao sam pa nisam video ovaj post... Za koji DAW se planira to?


Pozdrav!



Da me ne shvatis pogresno, ocigledno nisi cuo za placen endorsing da neko poznat "koristi" tu i tu spravu za lepu svotu novca. Puno marketinga mi u Srbiji pasemo kao ovce, ne prozivam tebe cisto da budemo jasni .

Zato kazem, ko zeli za svoje pare da dobije manje nego sto moze samo zato sto pise nesto sto svi zele da imaju a ne zbog toga sto to stvarno radi dobro onda je to njegov problem. Mi dajemo kvalitet u svakom smislu te reci. BAE audio najjaci Neve klon se prodaje kao bomobonice pa se opet pojavio Herritage sa istim proizvodima pa se i on prodaje...to sto neko u Srbiji nije ranije to poceo je samo do stava i razmsiljanja. Ulozeno je jako puno vremena i novca u sve ovo a to najbolje moze sam Sasha da potvrdi.

Za sve DAW-ove

Kao prvo - potpuno je nebulozno da dvojica koriste jedan nalog i da pisu u isto vreme jer se ne moze pratiti i adekvatno shvatiti obzirom na dva razlicita pristupa i vrste pisanja. Ili se regitrujte (onaj koji nije registrovan) ili dogovorite ko pise, ovako je konfuzno, prilicno.

Ne shvatam ja nikako osim onako kako je napisano. Ne samo da sam cuo nego i u tome (endorsing) vec dugi niz godina - ali ne pricam o tome uopste nego o cinjenici koju sam naveo iz licnog iskustva (koje je, btw kad si ti vec pomenuo negde u nekom postu > neko od vad dvojice je pomenuo < , vise od tri decenije kako traje, profesionalno, studijsko...).

A ne bih ulazio u teoretisanje tipa "najjaci Neve klon se prodaje kao bomobonice pa se opet pojavio Herritage sa istim..." jer me ne zanima i prilicno smara a to tretiram kao cavrljanje sto mogu da radim u nekoj hladovini baste kafica, cak vrlo rado, ali ne i na forumu... Sto ti rece, nemoj da shvatis pogresno ali ja tako gledam na stvari...


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
+1

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji
(Zaključana tema (lock), by 1OXB)
Strane: 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 16196 | Odgovora: 101 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.