Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji
(Zaključana tema (lock), by 1OXB)
Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 16178 | Odgovora: 101 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Moritz21
Vladimir Moritz
Muzicki producent
RTV Vojvodina
novi sad

Član broj: 333147
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+14 Profil

icon Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji06.04.2016. u 18:08 - pre 97 meseci
Paznja!
Oglas za zaposlenje!


Kompanija koja sa bavi izradom High End audio studijskih uređaja raspisuje konkurs za zapošljavanje.

Potrebni stalni saradnici elektroničari , mlađih ili srednjih godina, koji imaju poseban interes za audio segment elektronike.

Volite kvalitetan zvuk, vešti ste sa lemilicom i imate strast prema audio tehnologiji, ili se već bavite DIY samogradnjom audio uređaja imate jedinstvenu priliku da budete deo mladog i aktivnog tima čiji je zajednički ciljHigh End Audio Studio segment
.
Tražimo pedantnost, strpljivost i elementarno znanje iz elektronike .Uredjaji koje krecemo da proizvodimo su bazirani na studijskim klasicima iz 50 i 60 godina proslog veka, dakle izmedju ostalog ima puno rucnog ozicavanja.

Prednost imaju kandidati iz okoline Ćuprije, Jagodine i Paracina (Kragujevac, Kruševac, Niš, Zaječar ...)

Ukoliko posedujete sve ove veštine i tražite zaposlenje javite nam se - Vas tražimo

CV i kontakt na

[email protected]
ili
[email protected]




https://www.facebook.com/vladi.../10154091737067162?pnref=story

 
0

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13053
109.121.2.*

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 09:27 - pre 97 meseci
Ovde ima malo nedorečenosti.

Naime govori se o studijskoj High End opremi '50/'60. Tada koliko Ja pamtim a pamtim siguran sam nije bilo High End opreme pogotovu u studijima.

Po meni u naslovu treba da piše Vintage studijska oprema umesto H E.
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
0

Moritz21
Vladimir Moritz
Muzicki producent
RTV Vojvodina
novi sad

Član broj: 333147
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+14 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 11:20 - pre 97 meseci
Postovani,

ocigledno niste iz Studijskog sveta audio segmenta, stoga vam se taj naziv High End cini neprikladnim. High End se odnosi na izradu uredjaja i kvalitet prenosa audio signala. High End je i iz razloga sto ako taj segment podbaci u kvalitetu ni jedan Hi Fi ljubitelj nece uzivati u High End zvuku :)

Volimo konstruktivan razgovor u svakom smislu, ali smatramo da je postavljanje bilo kakvog pitanja van konkretnog zaposlenja van teme ovog thread-a i da je kontraproduktivno.

Hvala Vam na razumevanju :)
 
+1

ZAS011
Uzgajivač šargarepe izakuće
Vanuatu

Član broj: 288510
Poruke: 4543

ICQ: 8713400
Sajt: www.justfuckinggoogleit.c..


+530 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 11:24 - pre 97 meseci
Vladimire, da ne očekuješ možda na ovom forumu diskusiju povodom zaposlenja?
Da se ja pitam, ova tema bi bila obrisana u roku od odmah.
Oglasnici su na drugim domenima.

BTW High End '50/'60, slatko me je nasmejalo.
--
Make no mistake between my personality and my attitude.
My personality is who I am.
My attitude depends on who you are.
 
0

Moritz21
Vladimir Moritz
Muzicki producent
RTV Vojvodina
novi sad

Član broj: 333147
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+14 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 12:50 - pre 97 meseci
Upravo je to poenta, NE ocekujem/zelim diskusiju na ovu temu.

Ovo je cist oglas a za sve drugo postoji mesto i vreme , pa i na ovom forumu.

Tvoje licno misljenje me, uz duzno postovanje, ne zanima. Zanimaju me ljudi koji hoce da se jave na oglas a ne da daju misljenje.

Hvala u napred na razumevanju :)

 
+2

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+711 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 13:45 - pre 97 meseci
Zato okačiš oglas u podforum "Ponude za posao", gde ne postoji mogućnost odgovaranja na poruke, a ne ovde.
 
0

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13053
109.121.2.*

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 14:48 - pre 97 meseci
Citat:
Moritz21:

ocigledno niste iz Studijskog sveta audio segmenta, stoga vam se taj naziv High End cini neprikladnim. High End se odnosi na izradu uredjaja i kvalitet prenosa audio signala. High End je i iz razloga sto ako taj segment podbaci u kvalitetu ni jedan Hi Fi ljubitelj nece uzivati u High End zvuku :)


Ja sam maltene rođen u studiju i znam o čemu pišem.
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
0

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13053
109.121.2.*

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 14:50 - pre 97 meseci
Citat:
ZAS011:

BTW High End '50/'60, slatko me je nasmejalo.


Kud me podseti, pogibeh od smejanja.
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 15:35 - pre 97 meseci
Citat:
Moritz21:
Postovani,

ocigledno niste iz Studijskog sveta audio segmenta, stoga vam se taj naziv High End cini neprikladnim. High End se odnosi na izradu uredjaja i kvalitet prenosa audio signala. High End je i iz razloga sto ako taj segment podbaci u kvalitetu ni jedan Hi Fi ljubitelj nece uzivati u High End zvuku :)

Volimo konstruktivan razgovor u svakom smislu, ali smatramo da je postavljanje bilo kakvog pitanja van konkretnog zaposlenja van teme ovog thread-a i da je kontraproduktivno.

Hvala Vam na razumevanju :)

Ja sam iz studijskog sveta audio segmenta. Kakvi uredjaji su u pitanju i koji studijski uredjaji su ekvivalent onome sto bi se proizvodilo?


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Moritz21
Vladimir Moritz
Muzicki producent
RTV Vojvodina
novi sad

Član broj: 333147
Poruke: 17
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+14 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 15:46 - pre 97 meseci
Postovanje,

Hvala na interesovanju. Budite ljubazni i upit posaljite na neki (moze i oba) od nevedenih mailova. Ako imate neke svoje radove obavezno posaljite i fotografije tih uredjaja.

Pozdrav,

Moritz
 
0

Moritz21
Vladimir Moritz
Muzicki producent
RTV Vojvodina
novi sad

Član broj: 333147
Poruke: 17
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+14 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 15:48 - pre 97 meseci
Radi se o Neve1073, Pultec eq, LA2A ...itd.
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 15:56 - pre 97 meseci
Evo ga jos jedan mudroser koji hoce lovu na brzaka,a ideja je rupa na saksiji.

Sorry,ali delujes kao neki nadrkan tip pa si i takav post dobio.

P.S.Ako hoces da ti i radna snaga bude kao i oglas,da ne platis,ne valja ti posao.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 16:02 - pre 97 meseci
Citat:
Moritz21:
Radi se o Neve1073, Pultec eq, LA2A ...itd.

To sve moze da se nadje u prodaji. Zasto bi neko kupovao nepoznat proizvod koji je na bazi nekog originalnog kad moze da kupi originalni koji je verifikovan i uspesno se upotrebljava?


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
+1

Moritz21
Vladimir Moritz
Muzicki producent
RTV Vojvodina
novi sad

Član broj: 333147
Poruke: 17
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+14 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 16:24 - pre 97 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Evo ga jos jedan mudroser koji hoce lovu na brzaka,a ideja je rupa na saksiji.

Sorry,ali delujes kao neki nadrkan tip pa si i takav post dobio.

P.S.Ako hoces da ti i radna snaga bude kao i oglas,da ne platis,ne valja ti posao.


Vrlo hrabar nastup. Ne znas ko sam niti sta radim, ne znas o cemu se tacno radi, ne znas nista a imas hrabrosti da na osnovu svojih "osecaja" donosis krajnje nekulturan komentar.

Okani se mog posla i slobodno gledaj svoj, ako ga imas uopste.
A svi ostali, najlepse vas molim da se suzdrzite od davanja saveta i mudrosti. Ako vam se post ne svidja preskocite ga bez komentarisanja.

Ako neko ima konstruktivno pitanje tu smo, i vrlo rado cemo odgovoriti.

Jos jednom najlepse molim sve clanove foruma da se suzdrze od komentarisanja i provokacija.

Admin?



 
+3

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 16:43 - pre 97 meseci
Citat:
Vrlo hrabar nastup. Ne znas ko sam niti sta radim, ne znas o cemu se tacno radi, ne znas nista a imas hrabrosti da na osnovu svojih "osecaja" donosis krajnje nekulturan komentar.


Mora da se salis,hrabrosti.Slusaj.Oglas kao tvoj mudroseru ima da platis a ne ovde da mrsis muda.Kapis.
 
+2

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 16:47 - pre 97 meseci
Vladimire, ovo je forum, i diskusije na bilo koju temu ne samo da su dopuštene nego su i poželjne. To je svrha i smisao foruma. To je ono što okuplja i privlači stručnjake, entuzijaste, ljubitelje, poslodavce i potencijalne saradnike. Zahtevati da se na forumu ne komentariše, ili očekivati samo jednu vrstu komentara i pitanja - nerealno je i uzaludno. Ako si došao na forum i otvorio temu u delu za diskusiju, onda očekuj diskusiju. Izgleda da si se ti prešao u proceni gde ćeš otvoriti temu i ponuditi posao: za to služi forum http://www.elitesecurity.org/f28-IT-berza-poslova Ovde, u ovoj temi, diskusija je i dozvoljena i preporučljiva. Na kraju krajeva, malo je nekorektno da se pojaviš na forumu i da zahtevaš poseban tretman i da braniš drugim članovima da diskutuju. Ako tako želiš da "hendluješ" svojim oglasom, oglasi se u nekom Internet oglasniku, tamo uglavnom nema komentara.
 
0

Moritz21
Vladimir Moritz
Muzicki producent
RTV Vojvodina
novi sad

Član broj: 333147
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+14 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 17:00 - pre 97 meseci
Pozdrav SlobaBgd,

priznajem moja greska sto sam odabrao ovaj pod forum.
Naravno da su diskusije ocekivane ali ne i vredjanje i prozivke.

Nikakav poseban tretman ne trazim niti ocekujem , to bi bilo na kraju svega vrlo nezrelo, jedino ocekujem pristojnosti i malo kulture.

Kao sto si ti mogao da normalnim ljudskim tonom kazes sta imas smatram da mogu i ostali, ili opet gresim ?

Da ne nastavljam dalje jer nema svrhe.

Svaki konstruktivan komentar je dobro dosao, prozivke i uvrede vise ne komentarisem.

Hvala na razumevanju :)
 
+2

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 17:34 - pre 97 meseci
Konstruktivan u kom smislu?

(btw, nisam dobio odgovor na pitanje)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

flighter_022
L2 Applications Administrator
NS

Član broj: 18499
Poruke: 737
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 23089150


+232 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 18:58 - pre 97 meseci
Citat:
Moritz21:Ako vam se post ne svidja preskocite ga bez komentarisanja.


- Ovo si/ste postavio u javnom forumu, te svaki član ima pravo da da svoj doprinos, svidelo tise to ili ne

- Ukoliko želiš da imaš kontrolu nad tim šta se na temi piše, postoje dva načina. Prvi je da vlasnika ovog foruma zamoliš da to tako podesi, a to je malo verovatno da će se desiti, mada uvek možeš da probaš. Druga varijanta je da kreiraš vlastiti forum te onda tu radiš šta god želiš

Pored toga, nakon ovakvog, prilično agresivnog, know-it-all, nastupa, mala je šansa da ti se neko iskusan, ko može da bira poslove, pridruži.

Toliko od mene. Pozdrav!


[Ovu poruku je menjao flighter_022 dana 07.04.2016. u 20:17 GMT+1]
 
+3

Moritz21
Vladimir Moritz
Muzicki producent
RTV Vojvodina
novi sad

Član broj: 333147
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+14 Profil

icon Re: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji07.04.2016. u 19:31 - pre 97 meseci
Citat:
Sceka:
Citat:
Moritz21:
Radi se o Neve1073, Pultec eq, LA2A ...itd.

To sve moze da se nadje u prodaji. Zasto bi neko kupovao nepoznat proizvod koji je na bazi nekog originalnog kad moze da kupi originalni koji je verifikovan i uspesno se upotrebljava?


Pozdrav!



Ne vidim nigde pitanje vec samo konstataciju.

Pozz
 
0

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Oglas za zaposlenje u High End audio kompaniji
(Zaključana tema (lock), by 1OXB)
Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 16178 | Odgovora: 101 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.