Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa zvukom na zadnjem panelu

[es] :: Windows desktop :: problem sa zvukom na zadnjem panelu

Strane: 1 2

[ Pregleda: 4013 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: problem sa zvukom na zadnjem panelu31.01.2016. u 12:38 - pre 100 meseci
Sve OK, druze. Bitno je da si uspeo da resis problem. Desava se da su konektori falicni, a imao sam i slucajeva da 3.5mm dzek bude za pola milimetra kraci - neki da li nestandardan ili sa fabrickom greskom, vrag ce ga znati.

Nadji neki 3.5mm dzek pa ih detaljno usporedi gde stoje granicnici za L/R.

Pozdrav!
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

milan.72
nezaposlen
Sombor

Član broj: 315737
Poruke: 17
*.sbb.rs.



Profil

icon Re: problem sa zvukom na zadnjem panelu31.01.2016. u 14:39 - pre 100 meseci
Citat:
gilopile: Sve OK, druze. Bitno je da si uspeo da resis problem. Desava se da su konektori falicni, a imao sam i slucajeva da 3.5mm dzek bude za pola milimetra kraci - neki da li nestandardan ili sa fabrickom greskom, vrag ce ga znati.

Nadji neki 3.5mm dzek pa ih detaljno usporedi gde stoje granicnici za L/R.

Pozdrav!

Ma bitno da sam skontao u čemu je fora. Na grešku u konektoru nisam ispočetka ni pomišljao jer je novo (ja lično raspakovao sklopio itd), pa sam mislio da su drajveri, windows, ili nešto u podešavanjima.
Ali baš ću naći još neke slušalice ili možda pozajmiti od prijatelja zvučnike pa da uporedim čisto iz radoznalosti jer to je oko 1-2mm koliko mu fali da dodje do kraja i nemaš onaj osećaj kad ga gurneš do kraja da je "selo na mesto", dok u ostalim konektorima imaš taj osećaj (ako kontaš šta sam hteo da kažem).
Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: problem sa zvukom na zadnjem panelu

Strane: 1 2

[ Pregleda: 4013 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.