Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Količina uvreda kao kriterijum za ban?

[es] :: Predlozi i pitanja :: Količina uvreda kao kriterijum za ban?
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)

[ Pregleda: 1401 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

aleksamat

Član broj: 331673

+221 Profil

icon Količina uvreda kao kriterijum za ban?16.01.2016. u 12:56 - pre 41 meseci
Ovako. Banovan sam na dve nedelje zbog "uvrede" uvaženog hotchimney-a jer sam mu napisao da mu je mozak izgoreo od jeftine kukuruzovače (kaubojsi viski). Poruka je adekvatna njegovom konstantnom etiketiranju neistomišljenika da su rusofilija i zavisnici od votke.
Pošto je dotični poznat po krajnje negativnom stavu prema Srbima i pravoslavlju a posebno je izražena njegova rusofobija, pitam vlasnika foruma koji mi je obrisao tri posta i verovatno i banovao, šta je kriterijum za banovanje?
Da li, možda, trebamo kao dotični i 2012 da konstantno vređamo a na uzvraćenu uvredu da se žalimo administraciji?
Tužibaba nikada nisam bio jer umem da se branim. Tražim samo iste kriterijume, ako se određenoj grupi tolerišu uvrede da se iste tolerišu ako su replika na njihove nesankcionisane.
U pravilniku foruma piše da su političke teme kao i verske zabranjene a upravo su to teme u kojima grupa teških rusofoba vređa sve koji nisu prozapadno orijentisani.
O broju takvih tema, koje štancuje 2012, suvišno je govoriti.
Ako je administracija saglasna sa politikom vređanja svih koji nisu spremni da budu zapadno orijentisani, onda da ne gubim vreme na ovom forumu.
Pozdrav iz, vama omražene, Rusije.

0

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1

+129 Profil

icon Re: Količina uvreda kao kriterijum za ban?18.01.2016. u 11:03 - pre 41 meseci
Banuje se po prijavljenim porukama. Ako niko ne prijavljuje 2012 i mi ne primetimo njegove uvrede, vrlo je moguce da cemo propustiti problem koji on pravi i necemo ga banovati.

Dakle, koristite funkciju za prijavu (trouglic ispod poruke) ukoliko dodje do krsenja pravilnika i sve cemo tretirati jednako.

0

[es] :: Predlozi i pitanja :: Količina uvreda kao kriterijum za ban?
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)

[ Pregleda: 1401 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.