Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novak Đoković i dalje ide napred

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković i dalje ide napred

Strane: << < .. 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 548973 | Odgovora: 2889 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred02.01.2019. u 20:54 - pre 63 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina: Pa oni ne znaju sta ce gledati od Novaka a vole da gledaju top 10 i uopste mu nisu naklonjeni,tako da vidimo

vas odgovor posto vam je konstatacija totalno omanula. .


Onda nek gledaju ostalih top 9...?
 
Odgovor na temu

alimamnekolikokuća

Član broj: 338957
Poruke: 326



+456 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred03.01.2019. u 15:03 - pre 63 meseci
Djoković danas protiv Basilashvilija opet počeo meč kao juče protiv Fucsovicsa - nonšalantno.
Kvote su skočile ali pobeda je zagrantovana?
Dal da uplatim ili da čekam kraj seta?

Evo 3:1 za Basilashvilija. Lvota 1.30. Sad će Nole da ubaci u "treću".

Uhhhh, Nole gubi 1:4. Kvota 1.50!

Ali sad je popio vodicu i nešto prezalogajio. Šta je to uzeo iz hranljive kutije?
 
Odgovor na temu

alimamnekolikokuća

Član broj: 338957
Poruke: 326



+456 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred03.01.2019. u 15:16 - pre 63 meseci
To je prava stvar! Mislim u kutiji.
Odmah brejk. 2:4.
Sad će ga polomiti.
Kud nisam uplatio na kvotu 1.50

Da imam tu kutiju lupao bih ih ležećki!

 
Odgovor na temu

zzzz
milan kecman
bluka

zzzz
Član broj: 11810
Poruke: 2145
..able.dyn.broadband.blic.net.



+196 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred03.01.2019. u 23:19 - pre 63 meseci
Pogledaj pažljivo sutra kad Bautista R. (7) dobije prvi set šta slijedi.Primjećuje se da je pažljivo obrisana,ali se ipak razaznaje ona dvošljiva "Čačanka" na flašici.Udri i ti potom,ako već nisi prećerao.

________________________________

Najbolja kritika formule za Sagnac effect:
https://www.omicsonline.org/op...090-0902-1000189.php?aid=78500

OK evo prave formule:P=2wft^2 [period]
 
Odgovor na temu

alimamnekolikokuća

Član broj: 338957
Poruke: 326



+456 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred04.01.2019. u 18:19 - pre 63 meseci
Nije problem dvošljiva.
Nego ograničena doza. Hbg. treba isčistiti organizam pred krupnije zalogaje.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9441
*.static.avana.rs.



+10242 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred18.01.2019. u 13:52 - pre 63 meseci
Idemo igramo ...
Nešto je zamrla tema, a AO uveliko teče!

Ovaj moj forumaški kolega što nema stan, nikako da popljuje Novaka, pa da krene diskusija.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

alimamnekolikokuća

Član broj: 338957
Poruke: 326



+456 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred19.01.2019. u 08:14 - pre 63 meseci
Prezauzet sam podizanjem IT nivoa Srbije pa ne stižem.
Kako je odigrao noćas protiv Šapovalova?
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9441
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10242 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred19.01.2019. u 20:35 - pre 63 meseci
Otrsio ga.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

alimamnekolikokuća

Član broj: 338957
Poruke: 326



+456 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred20.01.2019. u 06:10 - pre 63 meseci
U vreme meča ja sam bezbrižno spavao jer sam bio siguran u pobedu.
Nažalost, tako sam propustio najuzbudljivije momemnte.
Citat:
Djokovic received a call violation in the third set of Saturday's 6-3 6-4 4-6 6-0 win at the Australian Open after he questioned the decision to bring additional light to the court.

The lights were switched on at the start of the third despite Melbourne still being bathed in sunshine, something that seemed to distract the world number one.

After his request to turn the lights off was ignored, Djokovic began muttering to himself and his mood worsened as he let a 4-1 lead slip when Shapovalov won five games in a row to take it to a fourth set.

Speaking after the match, Djokovic confirmed he had been penalised for his comments, but maintained his belief that there was no need for the lights.

"I misconducted myself verbally and that's what I got a call violation for," he told reporters.

He added: "There was no sense to turn the lights on when we have another four hours of daylight. It was completely unnecessary.

"I just felt with such a low position of the sun, the lights being switched on at 5pm was completely unnecessary. It was very bright.

"But the explanation that I got from the supervisor was that TV requested that. Whatever TV says, we have to respect, I guess."

Eto zašto je tenis zanimljiv!

Dasi nije jasno ko je gazda i da mora da sluša inače sledi penalizacionizam.
Pa da li on zna da mi ovde plaćamo RTV taksu?
Zato drugi put kad se upale svetla ima samo da se iskezi u TV kamere i da sluša kako mu gazda zapovedi.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9441
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10242 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred20.01.2019. u 09:24 - pre 63 meseci
Budale.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9441
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10242 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred20.01.2019. u 12:21 - pre 63 meseci
Pobedi mlado Grče! Mašala!
Još da vidimo ko će da otrsi Rafu, pa da sračunamo ko će Noletu na megdan u finalu.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9441
*.static.avana.rs.



+10242 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred21.01.2019. u 10:16 - pre 63 meseci
Samo da se zna, da se iskreno nadam da će Serena i Osaka da zaigraju u polufinalu, i da ću svim srcem da navijam za Japanku, da presliša Serenu gore nego onomad u finalu. Kad je besna i nevaspitana publika izviždala Osaku.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9441
*.static.avana.rs.



+10242 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred22.01.2019. u 12:03 - pre 63 meseci
OK, još da vidimo da li je mlado Grče dovoljno dobro da pobedi Nadala, pa da se kandiduje za najbolju lekciju iz tenisa.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8064



+1747 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred22.01.2019. u 16:32 - pre 63 meseci
Realne sanse za tako nesto su minimalne . Nadal jos nije izgubio set na turniru , igraci tipa Cicipas nisu dovoljno stabilni . Tako da mu je sansa za finale malecka .

Meni su zanimljivije 2 stvari koje su vezane za temu , sto Polu Grk nije . Valjda se vidi iz aviona da genetski ne lici na prosecnog Grka ?

Znaci prva stvar je mec Busta - Nisikori , Busta je formalno bio " domacin " . Taj mec je trajao 5 sati i 5 setova . Busta je bio na korak do pobede i verovatno bi i pobedio . U petom setu se igra u Australiji tzv. Super Tie-Break do 10 dobijenih poena . Busta je vodio sa 8:5 . Nisikori je servirao , posle par razmena , Busta pogadja mrezu , loptica prelazi na drugu stranu i pada Direktno na liniju . Bar polovina loptice je na liniji , i sve se odigrava na metar od sudijske stolice !

Pre nego sto Nisikori , koji je dotrcao do lopte i kada je zamhnuo da je vrati u prazan teren , Glavni sudija Vristi OUT !!!

Znaci totalno nepotrebno , jer Nisikori osvaja cist poen i igra se dalje .

Busta iznerviran , sudijinim postupkom, ne uspeva da se uzdrzi , svadja se sa sudijom , gubi koncentraciju totalno i gubi 5 poena za redom ! Tako da je on ostao na 8 , a Nisikori dosao do 10 !


Druga zanimljiva stvar su Novakove izjave na terenu posle meca sa Medvedevim , koja su Totalna lupetanja kakva nikada nije izgovorio ? Da li je samo glupak pokusao da bude smesan ili je planirao tako nesto ?

Prva izjava je da kada mu je receno da je Nisikori sledeci protivnik . Odgovor , uf dobro je da nije onaj drugi ???

Sledece lupetanje je da posto ga protivnik gleda ? moze da se kaze da je u izvrsnoj formi i da se oseca odlicno bolje nego ikada ??

Na srecom zadnje pitanje kako komentarise mec koji je trajao pet sati , sledi jos jedno Lupetanje " dobra vest " !?

 
Odgovor na temu

alimamnekolikokuća

Član broj: 338957
Poruke: 326



+456 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred22.01.2019. u 18:03 - pre 63 meseci
Ne znam za koga je sudija navijao ali znam nešto drugo.
Kvota na Nišikorija (6.50) je manje rentabilna nego kvota na Djokovića (1.10).
Tj. ako se kladite na Nišikorija gubite više od 23% uložennog a ako se kladite na Djokovića gubite manje od 3% na uloženo (drugoročno gledano).
Razlika u godinama (+2 za Djokovića) je mala da bi ste igrali na "godinu proizvodnje".
Kod Nadal-Cicipas para je nešto drukčije i tu se isplati igrati na "godinu proizvodnje" ali pod uslovom da stalno imate današnje kvote (što naravno neće biti slučaj) :).
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred22.01.2019. u 19:29 - pre 63 meseci
Citat:
ademare:

Meni su zanimljivije 2 stvari koje su vezane za temu , sto Polu Grk nije . Valjda se vidi iz aviona da genetski ne lici na prosecnog Grka ?


Iz tebe govori neznanje i predrasude . Stari grci su bili svetle puti i očiju .
Posle su malo pocrneli od raznoraznih uticaja ...
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred22.01.2019. u 19:49 - pre 63 meseci
Citat:
ademare
Druga zanimljiva stvar su Novakove izjave na terenu posle meca sa Medvedevim , koja su Totalna lupetanja kakva nikada nije izgovorio ? Da li je samo glupak pokusao da bude smesan ili je planirao tako nesto ?

Prva izjava je da kada mu je receno da je Nisikori sledeci protivnik . Odgovor , uf dobro je da nije onaj drugi ???

Sledece lupetanje je da posto ga protivnik gleda ? moze da se kaze da je u izvrsnoj formi i da se oseca odlicno bolje nego ikada ??

Na srecom zadnje pitanje kako komentarise mec koji je trajao pet sati , sledi jos jedno Lupetanje " dobra vest " !?


Au šta sad napriča. Rekao je da bi više voleo da mu je onaj drugi protivnik (znači NE Nišikori ), što je i logično, budući da je P. C. Busta niže rangiran. Naravno da je bila šala da se "oseća nikad bolje" i da "dobra vest" što je drugi meč dugo trajao.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8064



+1747 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred22.01.2019. u 23:37 - pre 63 meseci
Citat:
jovajovic100:
Citat:
ademare:

Meni su zanimljivije 2 stvari koje su vezane za temu , sto Polu Grk nije . Valjda se vidi iz aviona da genetski ne lici na prosecnog Grka ?


Iz tebe govori neznanje i predrasude . Stari grci su bili svetle puti i očiju .
Posle su malo pocrneli od raznoraznih uticaja ...


Kavi sad Stari Grci ???

Decko ima 20 godina .

I Stari sloveni , su bili drugaciji nego mi danas . Nema tu nikakvih predrasuda , vec upravo ti ispoljavas Neznanje i predrasude pricom o nekakvom mesanju ?? Kakvom mesanju ?

Pitaj Grka , ili Bugarina , o mesanju pa se spremi da ostavis glavu ! Samo kod nas Neuki narod prica Budalastine , tu naravno u Neuki narod Spadas i Ti , da smo se mi mesali sa Turcima ! Nije bilo nikakvog znacajnog mesanja sa Turcima i to pokazuju Genetska istrazivanja u Srbiji , Makedoniji , Bugarskoj i Grckoj !

Vise nasih gena ima kod Turaka nego obrnuto , to je jedino mesanje koje je naucno dokazano !
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8064



+1747 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred22.01.2019. u 23:50 - pre 63 meseci
Citat:
Miroslav Jeftić:
 


Au šta sad napriča. Rekao je da bi više voleo da mu je onaj drugi protivnik (znači NE Nišikori ), što je i logično, budući da je P. C. Busta niže rangiran. Naravno da je bila šala da se "oseća nikad bolje" i da "dobra vest" što je drugi meč dugo trajao.


Ja mec nisam gledao jer sam bio na poslu , a izjave sam citao u net medijima . Sad sam pogledao par clanaka o tome , prve izjave nema pa je moguce da je negde pogresno preneta pa obrisana . Jel imas link izjava bas bih da procitam tacno sta je izjavio ?

Povrsno posmatranje bi svakom reklo da su u pitanju bezazlene sale . Meni izgleda kao da je svestan da ce da izgubi , mozda bas i naredni mec , pa prica ovakve price . Ne mislis valjda da sam ih tek tako bezazleno stavio u post
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Novak Đoković i dalje ide napred23.01.2019. u 00:59 - pre 63 meseci
Citat:
ademare:
Decko ima 20 godina .

I Stari sloveni , su bili drugaciji nego mi danas . Nema tu nikakvih predrasuda , vec upravo ti ispoljavas Neznanje i predrasude pricom o nekakvom mesanju ?? Kakvom mesanju ?
Pitaj Grka , ili Bugarina , o mesanju pa se spremi da ostavis glavu ! Samo kod nas Neuki narod prica Budalastine , tu naravno u Neuki narod Spadas i Ti , da smo se mi mesali sa Turcima ! Nije bilo nikakvog znacajnog mesanja sa Turcima i to pokazuju Genetska istrazivanja u Srbiji , Makedoniji , Bugarskoj i Grckoj !
Vise nasih gena ima kod Turaka nego obrnuto , to je jedino mesanje koje je naucno dokazano !

Da li si ikada video Grke u izolovanim sredinama koji se nisu seljakali recimo sa Krita. svetle puti
podosta plavi i višlji od ostalih . Oni su se manje izmešali sa drugim narodima . Koliko se sećam
ja nisam spominjao Turke već ti .
Bili su umešani mnogo pre njih raznorazni egipćani , mediteranci , rimljani ...
I da ti otkrijem da je 70 % našim turistima poznatih mesta formirano u zadnjih stotinak godina od
doseljenih grka iz Turske i od kujekude .

Uostalom pročitaj :

Fragments from an ancient 150 BC travelogue describe the women of Thebes as “the tallest, prettiest, and most graceful in all of Hellas. Their yellow hair is tied up in a knot on the top of their head.” Pindar, a fifth century Theban lyric poet, refers to the Greeks as “the fair-haired Danaoi,” using a poetical name for the Hellenes. Likewise, in his Partheneia, or “Maiden Songs,” the seventh century BC Spartan poet Alcman, praised the beauty of Spartan female athletes, with their “golden hair” and “violet eyes.” He also wrote of Spartan women with “silver eyes,” meaning light gray. The seventh-century BC Greek poet Archilochus praises the “yellow hair” of one of his lovers, and Sappho — also of the seventh century BC — writes of her “beautiful daughter, golden like a flower.”

Even as when the lord of fair-haired Hera lighteneth, what time he maketh ready”
- [Homer, Iliad 750 B.C]
“All-powerful Hera drove these daughters in fear from the lovely halls... while still virgins, they entered the sanctuary of the purple-belted goddess, and said that their father far surpassed in wealth the golden-haired consort of holy, widely powerful Zeus.”
- [Bacchylides, Epinicians ; 470 B. C.]
“But golden-haired Demeter sat there apart from all the blessed gods and stayed, wasting with yearning for her deep-bosomed daughter.”
- [Hesoid ; Hymn to Demeter ; 700 B.C]
"And blue-eyed Athene went thence to great Olympus."
- [Hesoid ; the homeric hymns 700 B.C]
“They affirm likewise that Alexander Son of Philip was of a neglectful beauty: For his hair curled naturally, and was yellow.”
- [Claudius Ælianus , Varia Historia XII ; 200 C.E]
A ako hoćeš da diskutuješ o raznoraznim genetikama ti otvori novu temu .
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Novak Đoković i dalje ide napred

Strane: << < .. 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 548973 | Odgovora: 2889 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.