Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa update

[es] :: Windows desktop :: Problem sa update

[ Pregleda: 1380 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

desert sun

Član broj: 328446
Poruke: 23
*.dynamic.mbb.telenor.rs.



Profil

icon Problem sa update05.11.2015. u 21:48 - pre 103 meseci
Pozdrav svima,uradio sam cistu instalaciju windowsa 7,instalirao drajvere i prvu turu updata.Sutra dan sam ponovo cekirao za nove udate i izbacilo mi je njih oko 220 i kada sam pokusao da ih instaliram ono zakoci na 187 i izbacuje mi da imam malo memorije(imam 2gb rama i preko 100gb slobodno na hard disku) i nece da ih instalira pa ako neko zna kako da resim,da li da probam da instalira po10-20 dnevno?Bratov laptop isto ima 2gb rama ali su mu se instalirali svi updejti vremenom ne odjednom,posto mu je sistem star par godina.

Takodje da li su mi potrebni silni updejti za microsoft net framework izbacuje mi i za 4 koja se instalirala sa drajverima(a i u predhodnom udejtu su bile zakrpe za nju) a i za 3.5.1 koju nisam ni instalirao?Da li je uopste potrebno da instaliram sve ove udejte i koje.Kada sam pokusao da instalira maliciuse sotware removal tools izbacilo mi je bsod,a greska u bsod pokazuje da imam poblem za hardom ili ramom a kad sam testira i jedan i drugi nije bio ni jedne greske,da ne pominjem da mi je drugi nvidia update pravio problem sa drajverom dok ga nisam izbrisao tj, izbacivalo mi da ga uklonim kada sam ulazio u nvidia control panel.Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

vinted

Član broj: 320599
Poruke: 601

Sajt: https://sigurnostnamrezi...


+53 Profil

icon Re: Problem sa update06.11.2015. u 08:44 - pre 103 meseci
Citat:
desert sun: Pozdrav svima,uradio sam cistu instalaciju windowsa 7,instalirao drajvere i prvu turu updata.Sutra dan sam ponovo cekirao za nove udate i izbacilo mi je njih oko 220 i kada sam pokusao da ih instaliram ono zakoci na 187 i izbacuje mi da imam malo memorije(imam 2gb rama i preko 100gb slobodno na hard disku) i nece da ih instalira pa ako neko zna kako da resim,da li da probam da instalira po10-20 dnevno?Bratov laptop isto ima 2gb rama ali su mu se instalirali svi updejti vremenom ne odjednom,posto mu je sistem star par godina.

Takodje da li su mi potrebni silni updejti za microsoft net framework izbacuje mi i za 4 koja se instalirala sa drajverima(a i u predhodnom udejtu su bile zakrpe za nju) a i za 3.5.1 koju nisam ni instalirao?Da li je uopste potrebno da instaliram sve ove udejte i koje.Kada sam pokusao da instalira maliciuse sotware removal tools izbacilo mi je bsod,a greska u bsod pokazuje da imam poblem za hardom ili ramom a kad sam testira i jedan i drugi nije bio ni jedne greske,da ne pominjem da mi je drugi nvidia update pravio problem sa drajverom dok ga nisam izbrisao tj, izbacivalo mi da ga uklonim kada sam ulazio u nvidia control panel.Hvala unapred.

prvo mislim da imaš problem sa RAM-om. treba da uradiš ozbiljan mem test (on traje par sati) da vidiš da li je do RAM-a. ako si urado onda je neki drajver možda u pitanju ili neko podešavanje u BIOS-u.
za update idi na update pa na setting pa izaberi " check for updates but let me choose whether to download and install them" i onda instaliraj ono što smatraš da treba.
 
Odgovor na temu

desert sun

Član broj: 328446
Poruke: 23
*.dynamic.mbb.telenor.rs.



Profil

icon Re: Problem sa update06.11.2015. u 11:16 - pre 103 meseci
Celu noc sam ga proveravao sa mem testom i nista nije nasao.

Krenuo je sad da mi izbacuje povremeno bsod sa ovim kodom ntkrnlpa.exe ili 0x0000001a?

Sta mislis sta bi moglo da bude sa biosom ako je to?
 
Odgovor na temu

vinted

Član broj: 320599
Poruke: 601

Sajt: https://sigurnostnamrezi...


+53 Profil

icon Re: Problem sa update06.11.2015. u 11:28 - pre 103 meseci
evo da ne dužim puno pročitaj ovo:
https://sigurnostnamrezi.wordp...th-greske-i-kako-ih-ispraviti/
tu imaš sve šta možeš da uradiš u vezi sa BSOD
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Problem sa update

[ Pregleda: 1380 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.