Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Wireless izaziva impotenciju

[es] :: Nauka :: Wireless izaziva impotenciju

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 14427 | Odgovora: 44 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Wireless izaziva impotenciju04.11.2015. u 16:39 - pre 102 meseci
Difinitivno ti treba dobar neurolog.

Kakav si lik Gile. Kako si se setio nakurnjaka
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Wireless izaziva impotenciju04.11.2015. u 16:49 - pre 102 meseci
Citat:
gilopile:
E jbg, znao sam da ce da me izneveri ova naprava. Tresnuo sam je od patos sada....

I? Je l' ti se sad bolje diže?
Pitam zato što bi' i ja da tresnem ovu moju spravu, pa da ne prenagljujem ako nema selameta.
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Wireless izaziva impotenciju04.11.2015. u 17:03 - pre 102 meseci
^
Pa znas kako, od kada sam je tresnuo nekako mi je duzi i kruci. E sad, da li se tripujem ili je stvarno tako, jbmlga.

Kada pogasim sve telefone i wi-fi rutere po kuci , izvrsicu merenja nad stoletom pa cemo da vidimo kakvi su rezultati.


...u mog strica osam kobasica, sedam przi osmu strina drzi...
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

Svarog
PA

Član broj: 26424
Poruke: 213
*.dynamic.sbb.rs.



+75 Profil

icon Re: Wireless izaziva impotenciju04.11.2015. u 17:06 - pre 102 meseci
Nisi nam dao kljucnu informaciju - fotografiju tvoje zene ! Mozda i ona ima udela u tvom problemu ?
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Wireless izaziva impotenciju04.11.2015. u 17:25 - pre 102 meseci
Covek ocigledno ima problem, cemo to ismejavanje? Ja bi se slozio sa vladd-om da uzrok treba verovatno traziti negde druge.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Wireless izaziva impotenciju05.11.2015. u 00:14 - pre 102 meseci
Čovek je rekao da nije imao odnos još uvek. To dodatno komlikuje situaciju. Šta bi se vama motalo po glavi ? Ako imam problema sa 25 šta će biti posle 45 ?
Ne znam koliko je njegov problem vezan za Wi-Fi. Treba ići kod doktora sigurno. Po tome što govori uopšte nije naivno. I to kod jednog nego kod 5 ili 10 , znajući naše dokdore de njih ga verovatno i neće shvatiti ozbiljno.

Gile koju spravu si ti tresnuo od patos? .Ja moju ako tresnem o astal srušiću monitor od 32" sa njega

 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Wireless izaziva impotenciju05.11.2015. u 00:19 - pre 102 meseci
Da ti nisi i doktor? Posto se vec razumes u sve ostalo.
 
Odgovor na temu

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
*.exe-net.net.



+784 Profil

icon Re: Wireless izaziva impotenciju05.11.2015. u 00:32 - pre 102 meseci
Citat:
gilopile:
...u mog strica osam kobasica, sedam przi osmu strina drzi...


Kebina pesma

Savetovao bih postavljacu teme,rasitaj se i nadji neku devojku slobodnijih shvatanja a koliko tolikog prijatnog izgleda koja bi uz neku nadoknadu volela da sa tobom ucestvuje u eksperimentisanju oko uticaja Wifi-ja po tebe i ljude uopste. Kad nju odradi,kako god da odradi,videce na cemu je

Ovako bez malo akcije nije vredno pomagati coveku
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Wireless izaziva impotenciju05.11.2015. u 12:31 - pre 102 meseci
'ajde batalite se zajebancije... liku je ocigledno potrebna pomoc psihijatra, a takve osobe uglavnom nisu ni svesne svog problema, niti prihvataju konstataciju putem interneta ili ljudi oko sebe... nije ni prvi niti poslednji koji se pojavio na ovom forumu, cak sta vise, neki ga jos uvek i uredjuju...
 
Odgovor na temu

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
*.exe-net.net.



+784 Profil

icon Re: Wireless izaziva impotenciju05.11.2015. u 12:39 - pre 102 meseci
Ma lepo sam napisao,neka covek odradi neku "tetu" i onda ce videti kako stoje stvari, jao pao ili mio cio

On je ptica koja ne moze da leti,a nije probala da poleti,i tako ne moze

 
Odgovor na temu

Beznadezan
Kragujevac

Član broj: 331102
Poruke: 14
*.pmf.ni.ac.rs.



Profil

icon Re: Wireless izaziva impotenciju05.11.2015. u 13:04 - pre 102 meseci
Mozda je u pitanju neki proces na nervnom sistemu na koji wireless deluje kao inicijalna kapisla, po sistemu daljinskog upravljaca. Medjutim moja iskustva odgovaraju ovome o cemu se pise u studiji koju je postavio Dusanboss, bitna je duzina izlaganja jer kontinuirani bol se javi tek nakon nekoliko dana za lap topom ili tri sata pricanja bezicnim/mobilnim telefonom kao sto sam naveo.

Postoje dve varijante:

- U pitanju je elektrosenzitivnost. Prema statistici SZO 3-5% Evropljana je elektrosenzitivno, jos nije objasnjeno po cemu se oni razlikuju od ostalih i sta izaziva ovaj fenomen.

- Ruske studije kazu da su na zracenje osetljiva deca jer se celije jos formiraju, a ja sam prve simptome imao sa 17. Treba proveriti do koje godine se formira reproduktivni sistem i kako sve to funkcionise...

Danas sam se uspesno zastitio metalnim posluzavnikom u redu u posti, covek drnda smartfon na metar od mene a kod mene nema nikakvih simptoma. Onda proverim posluzavnik u torbi i vidim da je idealno postavljen, tacno uzduzno uz telo.

To pokazuje da je od ovoga moguce zastititi se, samo treba naci trajnije resenje.
 
Odgovor na temu

Beznadezan
Kragujevac

Član broj: 331102
Poruke: 14
*.pmf.ni.ac.rs.



Profil

icon Re: Wireless izaziva impotenciju05.11.2015. u 13:38 - pre 102 meseci
Eksperimente izvodim svaki dan hteo ne hteo, bas malopre na mestu gde sam sedeo osetim krcanje u donjem delu stomaka, ustanem i vidim da devojka iza mene drnda neku dasku za peglanje nalik na telefon. ;0 Bila je suprotno okrenuta sto znaci da nisam mogao nekim perifernim vidom da zakacim kako pomera ruke i sta radi na svom stolu.

Taj scenario mi je postao kao dobar dan. Najgore je u gradskom prevozu, dok se odvezem do bilo koje lokacije ostadoh uveliko bez one stvari, tako da slaba vajda od akcije nakon tog tretmana. :) Jedino da kupim auto ili idem peske...

Treba proveriti eksperimentalno koji materijali najbolje zaustavljaju wireless antenu. Telefonski signal se tesko zaustavlja pa ga verovatno zato ne osecam direktno, ali wireless, bukvalno cim ga neko pipne reagujem.

Na primer da se postave neki predmeti oko antene pa da se vidi kada je kakva veza...
 
Odgovor na temu

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
*.exe-net.net.



+784 Profil

icon Re: Wireless izaziva impotenciju05.11.2015. u 14:07 - pre 102 meseci
Citat:
Beznadezan: Mozda je u pitanju neki proces na nervnom sistemu na koji wireless deluje kao inicijalna kapisla, po sistemu daljinskog upravljaca. Medjutim moja iskustva odgovaraju ovome o cemu se pise u studiji koju je postavio Dusanboss, bitna je duzina izlaganja jer kontinuirani bol se javi tek nakon nekoliko dana za lap topom ili tri sata pricanja bezicnim/mobilnim telefonom kao sto sam naveo.

Postoje dve varijante:

- U pitanju je elektrosenzitivnost. Prema statistici SZO 3-5% Evropljana je elektrosenzitivno, jos nije objasnjeno po cemu se oni razlikuju od ostalih i sta izaziva ovaj fenomen.

- Ruske studije kazu da su na zracenje osetljiva deca jer se celije jos formiraju, a ja sam prve simptome imao sa 17. Treba proveriti do koje godine se formira reproduktivni sistem i kako sve to funkcionise...

Danas sam se uspesno zastitio metalnim posluzavnikom u redu u posti, covek drnda smartfon na metar od mene a kod mene nema nikakvih simptoma. Onda proverim posluzavnik u torbi i vidim da je idealno postavljen, tacno uzduzno uz telo.

To pokazuje da je od ovoga moguce zastititi se, samo treba naci trajnije resenje.


Druze,iskreno,bas zbog ovoga imas 26 godina i no sex situation

Dakle,batali sve te gluposti,nadji devojku,tetu,fufu... nebitno
 
Odgovor na temu

Beznadezan
Kragujevac

Član broj: 331102
Poruke: 14
*.pmf.ni.ac.rs.



Profil

icon Re: Wireless izaziva impotenciju05.11.2015. u 14:19 - pre 102 meseci
To planiram vec godinu dana ali evo nikako da resim pitanje prevoza. :D Poceo sam svuda da idem peske... sada i nisam u Beogradu pa mi je dosta lakse da se snadjem

Inace ranije sam se non stop kretao u krugu dvojke, svaki dan prolazio kroz Knez Mihajlovu... Mozda sam tu i pokupio hipersenzitivnost o.O
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Wireless izaziva impotenciju06.11.2015. u 00:01 - pre 102 meseci
Partnerka može da pomogne ali, ne mnogo. ukoliko ti ne možeš sam sa sobom i obiljem odredjenog sadržaja sa neta da uspostaviš i održiš erekciju, nećiš moći ni sa partnerkom. Pogotovo što je u pitanju prvi put u životu i očigledno prvi sex sa dotičnom osobom.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 714
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Wireless izaziva impotenciju06.11.2015. u 00:07 - pre 102 meseci
Citat:
DaliborP:
Da ti nisi i doktor? Posto se vec razumes u sve ostalo.

Nisam doktor i ne znam čemu pitanje ako je namenjeno meni. Ja sam lepo savetovao čoveka da ode kod doktora,nisam davo dijagnoze. Rekao sam da pazi kod koga ide i da proba sa više različtih iz iskustva koje imam sa našim doktorima. Jedan de je totalno nezaiteresovan da ti pomogne, drugi ne poseduje znanje. Pa čak i da je doktor vrhunski opet se oko bitnih stvari saziva konzilijum . Pet dobrih doktora razmišlja bolje nego jedan. I doktori su ljudi pa greše. Ukoliko posetiš par doktora mala je verovatnoća da će baš svi da pogreše.
 
Odgovor na temu

Beznadezan
Kragujevac

Član broj: 331102
Poruke: 14
*.pmf.ni.ac.rs.



Profil

icon Re: Wireless izaziva impotenciju06.11.2015. u 13:13 - pre 102 meseci
Dusanboss, doktori znaju za elektrosenzitivnost, svi saveti koje sam dobio se svode na jedan kratak i jasan: izbegavaj zracenje. Sad je na meni da smislim kreativne nacine kako cu da ga izbegnem. :D

Znaci, treba proveriti precizno: koja je debljina apsorpcije aluminijuma ili nekog drugog materijala za antenu i napraviti zastitu... Bas juce citam u novinama kako su pravili oklope srednjovekovni ratnici, prakticno za svaki deo tela su imali po neki deo koji se zasebno namesti, ukljucujuci i gvozdene rukavice...

Nije sve ovo tako crno, mozda bih da sam bio seksualno aktivan zakacio neki hepatitis pa bih gore prosao nego sa wirelessom, ima i gorih situacija od moje. :)

[Ovu poruku je menjao Beznadezan dana 06.11.2015. u 15:11 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Beznadezan
Kragujevac

Član broj: 331102
Poruke: 14
*.pmf.ni.ac.rs.



Profil

icon Re: Wireless izaziva impotenciju06.11.2015. u 14:40 - pre 102 meseci
Ima bezbroj studija koje pokazuju da wifi unistava spermatozoide: http://www.examiner.com/articl...ure-causes-impotency-sterility

Mislim da bi ovaj engleski sorc trebalo svi da nabave, bez obzira da li su senzitivni ili ne. Danas je sve vise sterilnih muskaraca, za poslednjih deset godina broj se povecao deset puta...
 
Odgovor na temu

Beznadezan
Kragujevac

Član broj: 331102
Poruke: 14
*.pmf.ni.ac.rs.



Profil

icon Re: Wireless izaziva impotenciju06.11.2015. u 16:33 - pre 102 meseci
Hebote, sto vise citam ove tekstove sve se vise prepadam http://doznajemo.com/2014/11/2...vaju-rak-leukemiju-glavobolje/

Dodaje da je “naučna činjenica da radiovalovi na površini jednog centimentra blokiraju cirkulaciju krvi, disanje, balans temperature i vode u tijelu, koncentraciju albumina i šećera u cerebro-kičmenoj tečnosti…”

“Čak i elektromagnetno polje na nivou od samo 1/100.000 kojem smo izloženi pri upotrebi mobitela ometaju ćelijske procese i uzrokuju poremećaj DNA, proteina, neurona i proces oksidacije. Uprkos tome, dozvolili smo da se elektrozagađenost razvije do nezamislivih dimenzija”, saopćio je profesor Johansson.


 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Wireless izaziva impotenciju06.11.2015. u 17:11 - pre 102 meseci
A ti samo čitaj i traži takve tekstove, umesto da prcaš nešto.
 
Odgovor na temu

[es] :: Nauka :: Wireless izaziva impotenciju

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 14427 | Odgovora: 44 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.