Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa google chromom

[es] :: Browseri :: problem sa google chromom

[ Pregleda: 2150 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stefan marković
fakultet
fakultet

Član broj: 329108
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon problem sa google chromom07.05.2015. u 00:22 - pre 109 meseci
zadnjih meseci mi ne radi google chrome iz nekog razloga,a i skoro svi ostali browseri (doduše, sea monkey i safari i nisu neki browseri,stalno crashuju tako da tek od njih nema vajde,a kada mozilu pokušam da otvorim izađe application error i piše The application was unable to start correctly (Oxc0000005). Click OK to close the application),samo mi opera radi a ona je prespora i ne radi mi youtube preko nje itd;pre 2-3 meseca sam saznao za opera beta tj opera next i ona mi je odlično i brzo radila do skoro ali je i ona iz nekog razloga prestala.kada pokrenem google chrome,samo mi piše ono ''stranice se ne odazivaju'',neće da radi uopšte,o čemu se radi i šta da učinim povodom toga? i ako neko zna možda neki browser sem ovih koje sam pomenuo
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: problem sa google chromom07.05.2015. u 00:30 - pre 109 meseci
Da li ti ostale aplikacije koje koristis na kompu krasuju ili se gase sae od sebe?

Mislim da ili imas problem sa RAM memorijom ili ti je OS u rasulu. Za pocetak, preskeniraj sa malware bytes, pa ako ne pomogne, ako si u mogucnosti reinstaliraj OS ili pokusaj sa nekom Live varijantom, tipa, Linux mint i sl. boot sa fleske, cisto da odbacis mogucnost HW kvara.

Pokusaj i sa brisanjem cache/ temp tih browsera...

Proveri i sistemsko vreme, mada sumnjam da je ono pogresno....
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: problem sa google chromom

[ Pregleda: 2150 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.