Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Preuzimanje videa u kucnoj mrezi

[es] :: Windows mreže :: Preuzimanje videa u kucnoj mrezi

[ Pregleda: 2138 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

deki-bleki

Član broj: 282007
Poruke: 234
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Preuzimanje videa u kucnoj mrezi27.04.2015. u 14:19 - pre 109 meseci
Ja bi hteo sa svoga glavnog kompijutera,Win 7, da prebacim par filmova bezicnom vezom na drugi kucni kompijuter XP,ali to ne ide....
Ne znam u cemu je problem?
Oba su povezana preko telekomovog wireless rutera.Oba sam preimenovao u workgroup Ja ,cekirao serovanje videa,printera itd,oba imaju zajednicki internet,ali ne vide jedan drugoga a kamoli da odredim sa koje particije ,koji fajl da saljem na drugi kompijuter u odredjenu particiju...
Ja bi zeleo i da tom drugom kucnom XP kompu zabranim pristup internetu i da mu samo omogucim ono sto ja zelim,a to je da mu posaljem neki film.
Znam da to mogu preko fleske ili dvd-r,ali ja zelim preko wirelessa ,a ne znam kako...
Ne znam cak ni kako da mu dodam kljuic za povezivanje drugog kompa ,a koji sam dobio prilikom instalacije win 7.....,sifra za to mi je "Cd1hp3mh9a"
Hvala i pozdrav
 
Odgovor na temu

deki-bleki

Član broj: 282007
Poruke: 234
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Preuzimanje videa u kucnoj mrezi05.05.2015. u 23:14 - pre 109 meseci
Ako je problem napisati par recenica,,,Ima li barem neki link za ovaj pocetnicki tutorijal?

Da sam ja pravio sistem umrezavanja to bi izgledalo jednostavno.
Upalim glavni komp ,upalim i pomocni komp.
Sa pomocnog kompa nadjem u networkingu wireless glavnog kompa,zatrazim mu dozvolu da se prikljucim i on mi da nakon ukucane ispravne lozinke.
Poslao bi zahtev sa jednom kompa na drugi da prihvati serovanje videa,a potom prihvatio i to je to.
Na glavnom kompu bi video particije hard diskova pomocnog kompa i preko total comandira bi kopirao fajlove gde zelim i to je veoma jednostavno...

E sad zasto je neko napravio ovaj deo posla zakukuljen i zamumuljen ja to zaista ne znam ,ali je to veoma frustrirajuce da se pisu citave knjige .
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Preuzimanje videa u kucnoj mrezi

[ Pregleda: 2138 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.