Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Viber za PC - problem

[es] :: Instant Messaging :: Viber za PC - problem

[ Pregleda: 9172 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mitkoni
Novi Pazar

Član broj: 154018
Poruke: 449
*.dynamic.sbb.rs.



+106 Profil

icon Viber za PC - problem10.03.2015. u 22:37 - pre 110 meseci
Kostim 5.0.0 verziju vibera za racunar, sada imam problem sto sam od neke prethodne verzije uskracen sa nekim opcijama tipa editovanje licnog profila, dodavanje i brisanje kontakt liste...

Imam problem zelim da kontaktiram osobu navodno kaze da ta osoba ne koristi viber i trazi mi da kupim kredit. I kazem istoj osobi da kontaktira mene i uspte ali stize poruka sa istim brojem ali bez imena kontakta pod kojim sam ga ja upisao.

Kako bih mogao da resim taj problem?
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16343



+2920 Profil

icon Re: Viber za PC - problem11.03.2015. u 06:16 - pre 110 meseci
Kada se ta osoba koju zelis da kontaktiras registruje na viber pojavice se njena slika i ime u kontaktima.
To kao kod tebe je tako zato sto osoba nije nikad koristila viber.

Viber je u vipu dzabe pa ce tek sad hype.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Mitkoni
Novi Pazar

Član broj: 154018
Poruke: 449
*.dynamic.sbb.rs.



+106 Profil

icon Re: Viber za PC - problem11.03.2015. u 15:11 - pre 110 meseci
Citat:
bakara: Kada se ta osoba koju zelis da kontaktiras registruje na viber pojavice se njena slika i ime u kontaktima.
To kao kod tebe je tako zato sto osoba nije nikad koristila viber.

Viber je u vipu dzabe pa ce tek sad hype.


Pa koristi ona viber... imam je u kontakte ali stoji kao da ona nema viber.. kazem da ona meni napise nesto i sve tada radi, problem je sto na ovoj verziji ne mogu da brisem ili dodajem kontakte.

Block nije u pitanju, jer sam probao sa drugom osobom kako funkcionise blokada. Mogu da saljem ako sam pod blokadom ali ta osoba ne moze da vidi.

Ovde je problem da ja ne mogu da napisem bilo sta dok ona meni moze kada se ona prva javi. Onda kada se javi stoji samo broj, ne i ime, ili pod imenom kojim je imam u kontakte. Broj ostaje isti nije da je u pitanju da salje sa drugo broja vec sa istog koji ja imam u imeniku.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16343



+2920 Profil

icon Re: Viber za PC - problem11.03.2015. u 15:38 - pre 110 meseci
Probaj da ga apdejtujes na poslednju verziju mozda to resi problem.

Ti izgleda koristis viber samo na racunaru, pa mozda otud problem?
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Viber za PC - problem11.03.2015. u 15:49 - pre 110 meseci
Citat:
bakara:
Probaj da ga apdejtujes na poslednju verziju mozda to resi problem.

Ti izgleda koristis viber samo na racunaru, pa mozda otud problem?


Nema veze. Ja sam bas dugo koristio samo na racunaru i radio je odlicno. Sada su i to zeznuli, ne mogu vise da se logujem jer nemam android telefon/ razbuco se. Pre sam to radio sa bluestack, ali sada vise nece. Katastrofa sta rade sa tim softwareom. Vec sam par puta rekao, koristim najmatorije software-e koje nadjem i prezadovoljan sam. Kakav crni update.

Mitkoni, ne znam. Pokusaj da nadjes stariju verziju ili reinstal i obrisi folder c/user/roming/viber pa pokusaj ponovo sve ispocetka.

(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

Mitkoni
Novi Pazar

Član broj: 154018
Poruke: 449
*.dynamic.sbb.rs.



+106 Profil

icon Re: Viber za PC - problem12.03.2015. u 01:05 - pre 110 meseci
Citat:
bakara: Probaj da ga apdejtujes na poslednju verziju mozda to resi problem.

Ti izgleda koristis viber samo na racunaru, pa mozda otud problem?


Abdejtovao se sinoc sam sa 5.0.0 na 5.0.1
Ne naravno, da bih aktivirao na racunaru moram imati i na telefonu.

Isti problem imam i na telefonu, bas veceras gledam kada sam nahvatao wi-fi u gradu... nisam probao da izbrisem kontakt pa opet da dodam na viber ili samo u kontakt listi u telefonu, drugom prilikom probam jos to pa cu videti da li ce problem biti resen.
 
Odgovor na temu

suzukigsxr
nigde
nigde
beograd

Član broj: 330279
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Viber za PC - problem20.08.2015. u 17:17 - pre 104 meseci
imam jedan za mene veliki problem (za vas je nadam se mali problem) koristim viber na telefunu (android) i na PC (lap top) operativni sistem je windows 10 ...e sada pocinje moja problematika,naime izgubio sam telefon ali je viber ostao da mi radi na lap top-u sve je radilo normalno tri cetiri dana,dok sada krenem da otvorim viber ono mi se preko celog ekrana otvori i pise mi get a viber for desktop ...a moj status na viberu je ON LINE kada sam proveravao preko bratovog vibera,stizu mi poruke,samo kada krenem da otvorim viber,ono mi izbaci ger viber for desktop....dali postoji mogucnost da otvorim viber bez ponovne aktivacije na telefonu ili kako vec,znacilo bi mi mnogo zbog silnih brojeva telefona...hvala
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16343



+2920 Profil

icon Re: Viber za PC - problem20.08.2015. u 19:29 - pre 104 meseci
Pa aktiviraj ponovo viber preko nekog drugog telefona.
Sto se tice tih brojeva to su brojevi iz tvog imenika koje ces takodje vratiti na nekom drugom telefonu.

Jedino ako ne planiras da zauvek ostanes bez telefona
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

suzukigsxr
nigde
nigde
beograd

Član broj: 330279
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Viber za PC - problem20.08.2015. u 21:04 - pre 104 meseci
ma imam tel :D uzeo sam i isti br,nego pokusavam na sve druge nacine da sredim viber na lap top zbog hrpe brojeva...a cim mi da aktiviram o5 viber na lap top zbog brojeva,u nadi sam da cu ovo srediti...da li ce ostati brojevi ako o5 aktiviram ?
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Viber za PC - problem20.08.2015. u 22:05 - pre 104 meseci
Uninstal taj Viber i instaliraj najnoviji pa registruj preko tog novog broja. Svi kontakti ce ti ostati koji su sinhronizovani sa google nalogom kao i pre. Samo, potrebno je nekad da prodje 24h da registrujes tj. dobijes KOD...
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

Dadoaprile

Član broj: 124355
Poruke: 62
*.adsl.eunet.rs.



+3 Profil

icon Re: Viber za PC - problem22.09.2015. u 11:25 - pre 103 meseci
Zdravo, imam pitanje u vezi sa Viberom na laptopu (Win 7). Sinoc sam azurirala verziju na 5.3.0 i sad mi online status t.j. kada je neko bio na mrezi pokazuje 2 sata ranije. Tipa, neko je bio online jutros u 10, a na Viberu pise "Last online today at 08:00". (Na telefonu mi je ok, realno vreme pokazuje, ne znam koja je tamo verzija.)
Ima li sanse da ovo nekako podesim?
Hvala mnogo,
Daniela
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: Viber za PC - problem

[ Pregleda: 9172 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.