Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Veliki problemi sa pingom.

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Veliki problemi sa pingom.

[ Pregleda: 4031 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

spr1te

Član broj: 327969
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Veliki problemi sa pingom.17.02.2015. u 21:18 - pre 110 meseci
Veliki sam laik kada dodje do networking-a i stoga jako tesko resavam probleme takve prirode sam,pa sam odlucio da potrazim pomoc od vas.
Elem,pre nekih mesec dana uzeli smo BOX ADSL paket i ruter koji je stojao pored mog kompjutera spojen kablom, je sada u drugoj sobi kod TV-a.
Da bih izbegao provlacenje 30 metara mreznog kabla kroz kucu,kupio sam TP Linkov TL-WN722N WiFi adapter kako bih zadrzao konekciju i u mojoj sobi.
Iako u pocetku nisam nista primetio,vremenom su se pojavili "ping spike-ovi" koji skacu sa 30ak ms-a do 1500(narocito primetivo u online igrama),kako je vreme prolazilo spike-ovi su postali sve cesci. Jedina osoba koja "deli" wifi konekciju samnom je moj otac koji je koristi samo za listanje Blica i slicnih sajtova tako da ne verujem da bi to mogao biti problem.
Ako imate ikakvih predloga kako bi se ovo moglo resiti bio bih jako zahvalan,hvala unapred.

PS;
Vecinu slobodnog vremena tokom zime trosim na CS:GO(Kanteru),i bukvalno se ne moze igrati pod ovakvim okolnostima.
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Veliki problemi sa pingom.19.03.2015. u 04:16 - pre 109 meseci
Koji OS koristis?
Da li ako koristis Ethernet kabl imas 'spikes' ?
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Veliki problemi sa pingom.

[ Pregleda: 4031 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.