Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Windows 10 kao besplatna nadogradnja za Win 7 i 8.1 - uključujuči i pirate

[es] :: Windows desktop :: Windows 10 kao besplatna nadogradnja za Win 7 i 8.1 - uključujuči i pirate

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 16755 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bigvlada
bgd

Član broj: 41095
Poruke: 325
46.240.147.*



+94 Profil

icon Re: Windows 10 kao besplatna nadogradnja za Win 7 i 8.1 - uključujuči i pirate25.03.2015. u 11:39 - pre 110 meseci
Nije problem koji je auto bolji od Moskviča već uvaljivanje na silu GUI-a telefonskog operativnog sistema desktop korisnicima. Da postoji classic desktop iz XP-a i sedmice u desetki kao opcija niko ne bi reč rekao. Koliko je to bila loša odluka govore ovakvi očajnički potezi u vidu besplatne nadogradnje i vezivanja novih verzija DirectX-a isključivo za Windows 10. Šteta što ReactOs još uvek nije upotrebljiv za svakodnevnu upotrebu.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Windows 10 kao besplatna nadogradnja za Win 7 i 8.1 - uključujuči i pirate25.03.2015. u 11:54 - pre 110 meseci
Classic desktop? Ono iz windows 95 vremena? Ne hvala, meni je već aero varijanta bila zanimljiva mada ... od Osmice toga više nema pa mi se čini da je ona bliža starom GUI nego onom od Viste/Sedmice.
Ili misliš na start meni/start ekran? Ja u principu slabo koristim start meni jer su mi svi programi ili na desktopu ili na šortkatu ali sam posle malo probe zaključio da mi je start ekran bolje i lakše rešenje od start menija.
Kome se ne sviđa nešto novo kao directx neka koristi starije verzije na starijim OS.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Windows 10 kao besplatna nadogradnja za Win 7 i 8.1 - uključujuči i pirate04.04.2015. u 15:26 - pre 110 meseci
Citat:
Ako već niste probali, ISO Windows 10 Technical Preview build 10041 - je spreman za preuzimanje. Microsoft je ranije obećao da će objaviti i ISO fajlove za poslednji objavljeni build, a kompanija je sada i ispunila obećanje. ISO fajlovi za build 10041, koji Microsoft naziva i "March Update" za Technical Preview, dostupni su za preuzimanje.


Link za ISO fajl (Download Windows 10 Technical Preview ISO March Update) i Product key - http://windows.microsoft.com/e...indows/preview-iso-update-1503

Ja skinuo sada, mozda kasnije probam. Koliko sam informisan Metro je zanemarljivo zastupljen, bar tako neki komentarisu. Meni licno od Metro varijante ni sada nista ne treba, ne koristim. Osim, naravno, Start ekrana koji je (po meni, za mene!) najbolje nesto sto je Microsoft ikada napravio.

Ne secam se ali mi se cini da mi ne vazi to sto sada koristim 8.1 original. Kad se predje na Windows 10 Technical Preview je kao da nije "Genuine User"... tako nesto. Kako god, meni se svidela prethodna varijanta Preview-a pa ne vidim razloga da i sad ovo ne probam.

Mnogi su se zalili da su imali problem kod vracanja na prethodnu verziju Windows-a. Ja nisam imao problema jer sdam uradio kao da prvi put instaliram OS na nov kompjuter. Ubacio sam instalacioni DVD sa Windows 8.1, kad se pojavila opcija kliknuo sam na formatiranje C: particije i dalje samo "Next, Next...".


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Windows 10 kao besplatna nadogradnja za Win 7 i 8.1 - uključujuči i pirate17.04.2015. u 20:37 - pre 109 meseci
^^

Znači, real name ti je Next, password ti je Next, admin password Next, Account name ti je takođe Next. Ok.
about:networking
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Windows 10 kao besplatna nadogradnja za Win 7 i 8.1 - uključujuči i pirate

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 16755 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.