Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Povezivanje TL-WA5210G-a na wi fi zaključan signal

[es] :: Wireless :: Povezivanje TL-WA5210G-a na wi fi zaključan signal

[ Pregleda: 2932 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Alexandros_megas
nezaposlen
nijedna
Leskovac

Član broj: 327228
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Povezivanje TL-WA5210G-a na wi fi zaključan signal13.01.2015. u 00:32 - pre 113 meseci
Zdravo, pročitao sam nekoliko tema vezanih za ovaj uređaju, međutim nisam našao potreban odgovor.
Obzirom da su se iste već ubajatile, reših da otvorim novu, pa da vidim da li će imati ikakve vajde.

Naime, imam jedan problem i pitao sam par drugova, pročitao uputstva za uređaj, ali nikako da provalimo kako da podesimo isti.
Pre nekoliko godina sam kupio TL-WA5210G (http://www.tp-link.us/products...yid=&model=TL-WA5210G#down).
Dosad sam ga koristio za hvatanje otključanih signala u AP Client Mode-u, sa Dynamic IP-em i sve je bilo OK.
Sada bih da se povežem na komšijin wi fi, koji je zaključan. To je sve s njim u dogovoru, dao mi je password, ali problem je što ne znamo kako da podesimo moj uređaj da bismo to i ostvarili.
Inače, komšija bazično ima Telekom-ov ADSL.

Hvala puno unapred!
 
Odgovor na temu

newtesla
Aleksander Segedi
CEO / owner
Tim011 Digital doo
N 44.69344 - E 20.38175

Član broj: 147164
Poruke: 1532
z02-03-01.opera-mini.net.

Sajt: www.knjigovodja.in.rs


+404 Profil

icon Re: Povezivanje TL-WA5210G-a na wi fi zaključan signal15.01.2015. u 20:14 - pre 112 meseci
Najverovatnije TPLink ne podržava WPA-PSK / WPA2-PSK enkripciju kao klijent.

Znam da ne piše u uputstvu. Negde sam pročitao da ima veze sa slabim procesorom u tplinku.

Samo WEP, ili bez (open).
Kad, tokom pravljenja Nes kafe, umesto da uzmeš mleko iz friza tamo ustvari staviš Nes konzervu - shvatiš koliko je multitasking za*ebana i pipava rabota :)
 
Odgovor na temu

Alexandros_megas
nezaposlen
nijedna
Leskovac

Član broj: 327228
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Povezivanje TL-WA5210G-a na wi fi zaključan signal18.01.2015. u 01:23 - pre 112 meseci
Hvala puno @newtesla.
Pokušaćemo da vidimo da li može da se uradi nešto povodom toga tj. pokušaćemo promenom enkripcije.
Što se tiče procesora, ništa me ne bi iznenadilo.
Doduše, prvobitno sam hteo da kupim Ubiquiti Nanostation, ali u tom trenutku dodični uređaj nije mogao da se nađe u Srbiji.
Zbog toga sam se odlučio za TP Link, kao alternativu.
Kako god, šta je tu je, služio je nekoliko godina, a i sada služi koliko toliko
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Povezivanje TL-WA5210G-a na wi fi zaključan signal

[ Pregleda: 2932 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.