Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Telekom - TV uz Box paket

[es] :: ISP :: ADSL :: Telekom - TV uz Box paket

[ Pregleda: 5953 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Panta_
Aleksandar Pantić
Kragujevac

Član broj: 214959
Poruke: 790



+162 Profil

icon Telekom - TV uz Box paket17.12.2014. u 12:01 - pre 113 meseci
Na sajtu Telekoma nude kupovinu TV uredjaja uz "stedljivi" Box paket po "povoljnim cenama". Uzeo bih jedan od ova dva Panasonic-ova modela, ali koliko vidim po netu cena je za nekih 7 hiljada manja u prodavnicama. Ok, verovatno je to u Telekomu skuplje zbog odlozenog placanja od 12 meseci, ali opet kod njih se obavezujem ugovorom na 24 meseca za jedan od Box paketa. E da, i gde je taj "stedljivi paket koji su naveli u reklami? Ja ne mogu nigde da ga nadjem kod njih na sajtu.
 
Odgovor na temu

JankoNIS
Nis

Član broj: 39200
Poruke: 1004



+252 Profil

icon Re: Telekom - TV uz Box paket17.12.2014. u 12:23 - pre 113 meseci
Ne samo cena...

Obrati paznju na to da ponuda traje dok traju zalihe. Ako potpises ugovor na dve godine, i onda se ustanovi da zaliha vise nema, ostajes vezan ugovorom, bez TV ili SPSa.
 
Odgovor na temu

Panta_
Aleksandar Pantić
Kragujevac

Član broj: 214959
Poruke: 790



+162 Profil

icon Re: Telekom - TV uz Box paket17.12.2014. u 12:56 - pre 113 meseci
Kazu da uredjaj isporucuju na kucnu adresu pa tu valjda donose i ugovor na potpis, ne verujem da ce da donesu ugovor bez TV-a, mislim mogu ali ja necu sigurno da ga potpisem :). Mada opet, ne znam gde ja tu stedim? Za iste pare ili manje ako kupujem za gotovo mogu isti uredjaj da uzmem u prodavnici bez da ista cekam. Isto tako i Box paket mogu da uzmem pod istim uslovima koje imaju u ponudi ako nisam vec vezan ugovorom, ne vidim da nude ista povoljnije ako kupim TV ili SPS.
 
Odgovor na temu

JankoNIS
Nis

Član broj: 39200
Poruke: 1004



+252 Profil

icon Re: Telekom - TV uz Box paket17.12.2014. u 13:18 - pre 113 meseci
To i kazem, nije nista povoljnije.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Telekom - TV uz Box paket17.12.2014. u 20:39 - pre 113 meseci
Nije ali se izbegava odlazak u banku (neko to i ne može), uzimanje kredita koji će možda da se natovari na još neki, a kada se preračuna, verovatno neće da bude neka razlika, osim ako neko ima keš da odmah sve plati. Ovo je lakša varijanta koja se malo više plati pa ko šta voli. Možda neki put puste i snižene cene pa ko bude dovoljno brz ... kao što je bilo letos sa tabletima i kompovima.
 
Odgovor na temu

Panta_
Aleksandar Pantić
Kragujevac

Član broj: 214959
Poruke: 790



+162 Profil

icon Re: Telekom - TV uz Box paket18.12.2014. u 06:50 - pre 113 meseci
Pa sad ako tako posmatras, onda ispada da su im ciljna grupa prezaduzeni, radnici na crno i samozaposljeni. Ne kazem da ova ponuda nema nikakvih prednosti, eto kao sto si naveo ne mora da se ide u banku i placanje preko tel. racuna. Ali opet, ako pogledas, ti se obavezujes ugovorom na dve godine sto za pomenutu ciljnu grupu moze da pretstavlja veliki problem. Drugo, u ponudi su naveli da daju uredjaje na 12 mesecnih rata bez kamate a vec su uracunali godisnju kamatu u cenu. Ako malo pogledas ponude po radnjama, isti uredjaji mogu da se nadju po povoljnijim cenama takodje sa rokom otplate na 12 meseci ali za razliku od Telekom bez kamate, dakle cena ostaje istia kao za gotovinu, sto bi u mom slucaju znacilo ustedu od 7000 dinara, a to ako se slazes i nije bas tako malo. Trece, ja ne dobijam nista bolju ponudu u Box paketu od one koju vec mogu da uzmem bez ponudjenih uredjaja.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Telekom - TV uz Box paket18.12.2014. u 08:18 - pre 113 meseci
Baš ta ciljna grupa, oni koji imaju keš ili imaju dovoljna primanja da odu u banku i uzmu kredit neće ni da pogledaju ovakvu ponudu ali oni koji nisu u situaciji će da iskoriste priliku. Mene televizor ne zanima pa ne bih nikako uzimao ali mislim da će da bude kupaca.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Telekom - TV uz Box paket

[ Pregleda: 5953 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.