Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ciji su mediji u Srbiji ?

elitemadzone.org :: MadZone :: Ciji su mediji u Srbiji ?

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 84754 | Odgovora: 416 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?09.10.2014. u 21:59 - pre 116 meseci
Kako shadowed komentarise izvjestaj kao da bi on tu nesto moderisao !
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?10.10.2014. u 05:36 - pre 116 meseci
Hehe, i ja mislim da mu nedostaje MOD znacka... sasekao bi poruke po pojedinim temama gore nego Vucic. :D

---

Citat:
Braksi:
Zasto da ne pominjemo Sobin period ? Da li to znaci da se taj deo istorije nije desio ili da se ne bi spominjale ni lose ni dobre strane ?

Mislim da treba pominjati kako je dos i njegovi lideri pod borbom za demokratske promene zapravo se borili za licnu vlast. Tako su zapravo obmanuli narod. Koliko su se borili za demokratiju vidimo sada. Zamislite samo da je neko rekao da cemo uci ne pre 2020 u EU.

Jasno je da se mi krecemo unazad jer su zuti tako katastrofalno vladali da je narod u ocaju prakticno abolirao 90te i vratio na vlast SRS i SPS. Jel ste verovali da ce tako biti ?

Ne pominjemo da ne bi isli toliko daleko tj. "for the sake of argument". :)
Donekle nije bilo toliko relevantno, jer se reset desio dvehiljaditih i tada smo odlucno krenuli... napred. (?)




Citat:
Braksi:
Mr ako, po meni kljucan je bio dolazak Medlin Olbrajt u BG posle koga se rasturila koalicija Zajedno. Koalicija Zajedno bila je puno bolja od DOS i bili su na domak pobede, uostalom gradove su vec osvojili, ali je nekom u SAD vise odgovarao Sloba na vlasti jer su planirali da eskaliraju Kosovo.

Posle rasturanja Zajedno, Djindjic je krenuo da okuplja novu koaliciju i skupljao je svakojaki politicki talog i ljudski olos, cak i kriminalce oko sebe, koji su ga na kraju i likvidirali.

Slozio bih se da je Zajedno bila prirodnija koalicija.

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

kalimero 011

Član broj: 155560
Poruke: 1166



+261 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?10.10.2014. u 06:51 - pre 116 meseci
Citat:
cika dacha: ...a lepo sam cuo da novinarka priznaje da je lagala za cenzuru,...
...priznanje novinarke da je izmislila da je bila cenzura od strane vlasti je za mene veoma zanimljivo!...

Nisi dobro čuo. A ako te stvarno zanima o čemu se radi u tom delu dijaloga Vučić-novinarka i zašto je to najbolji primer demagogije i izvrtanja činjenica od strane premijera (odnosno onoga "Recite kad sam vas JA zvao!", "Dajte mi dokaz da JA imam nešto sa tim!" i sl.), pogledaj ono što će ti Google izbaciti na upit "ja av podnosim ostavku".
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?10.10.2014. u 07:50 - pre 116 meseci
Citat:
mr. ako:
Hehe, i ja mislim da mu nedostaje MOD znacka... sasekao bi poruke po pojedinim temama gore nego Vucic. :D

Ni najmanje. To sto ES-u nedostaje moderacije samo potvrdjuje da sam u pravu sto se tice vodjenja es-a. Kad bih krenuo da moderisem kontrirao bih samom sebi.

Dacho, Vuciceve interpretacije dokumenta nisu isto sto u dokumentu stvarno pise.
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?10.10.2014. u 08:46 - pre 116 meseci
Es je puno bolji od vremena kad si ti pokusao da ga pretvoris u konc logori jednoumlja i pljuvaonicu neistomisljenika.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?10.10.2014. u 10:10 - pre 116 meseci
Braksi, te flamebite-ove bacaj onima koji se loze na njih.
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?10.10.2014. u 10:27 - pre 116 meseci
A izvini koja je tvoja svrha bitisanja na mdZ, really ?

Ne sto ne mogu da se setim nekog tvog smislenijeg posta ili neke teme gde si opsirno i argumentovano diskutovao ? Moji postovi su u rangu Dimkovicevih ili venturinih ili piscevih i jos nekih drugih istaknutijih korisnika, dok su tvoji sta ? Puko prepucavanje, kritizerstvo...
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?10.10.2014. u 10:40 - pre 116 meseci
Citat:
kalimero 011: Nisi dobro čuo.


Lepo se kaže kod nas, što je babi milo...
 
Odgovor na temu

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?12.10.2014. u 00:00 - pre 116 meseci
Citat:
kalimero 011:
Citat:
cika dacha: ...a lepo sam cuo da novinarka priznaje da je lagala za cenzuru,...
...priznanje novinarke da je izmislila da je bila cenzura od strane vlasti je za mene veoma zanimljivo!...

Nisi dobro čuo. A ako te stvarno zanima o čemu se radi u tom delu dijaloga Vučić-novinarka i zašto je to najbolji primer demagogije i izvrtanja činjenica od strane premijera (odnosno onoga "Recite kad sam vas JA zvao!", "Dajte mi dokaz da JA imam nešto sa tim!" i sl.), pogledaj ono što će ti Google izbaciti na upit "ja av podnosim ostavku".


na 1:20 premijer pita novinarku ''Optuzen da sam skinuo nesto sa vaseg lista(Blic), jel to laz ili istina?'' i novinarka odgovara ''Niste skinuli'' eto novinarka priznaje da NEMA cenzure a svi znamo kolika je hajka bila da je BILO cenzure od i skidanje tekstova sa Blica itd!

Meni stvarno ne treba bolji dokaz da je ova prica o cenzuri samo jedna politicka igra onih koji nisu danas na vlasti.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?12.10.2014. u 00:37 - pre 116 meseci
Sto je babi milo, za to joj dokaza ne treba.
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?12.10.2014. u 03:42 - pre 116 meseci
^ Hehe, upravo to isto vazi i za drugu stranu... :facepalm:



- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

botr
Srbija

Član broj: 229796
Poruke: 2008
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+371 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?12.10.2014. u 08:24 - pre 116 meseci
Meni je dovoljno da znam sta se desavalo krajem 90-ih, kad je doticni bio ministar informisanja. Isto tako je pricao o slobodi medija, a desavalo se nesto sasvim drugo.

Zandarmima preti 10 godina robije. A to sto ih je bata gadjao flasom, sto se opirao, nema veze. Sam av av rece da ima snimak, da su batu tukli jos 10 minuta u ulazu zgrade, pa kad se pojavio snimak, onda je bilo jasno da o tome nema ni govora. ISto tako je slagao da je bata drzao licnu kartu u ruci. Isto tako laze i za sve ostalo.

Ovog cemo teze od Slobe da skinemo s vlasti.
 
Odgovor na temu

kalimero 011

Član broj: 155560
Poruke: 1166



+261 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?12.10.2014. u 08:50 - pre 116 meseci
Citat:
cika dacha: na 1:20 premijer pita novinarku ''Optuzen da sam skinuo nesto sa vaseg lista(Blic), jel to laz ili istina?'' i novinarka odgovara ''Niste skinuli'' eto novinarka priznaje da NEMA cenzure a svi znamo kolika je hajka bila da je BILO cenzure od i skidanje tekstova sa Blica itd!

Meni stvarno ne treba bolji dokaz da je ova prica o cenzuri samo jedna politicka igra onih koji nisu danas na vlasti.

Prvo si tvrdio:
Citat:
cika dacha: ...a lepo sam cuo da novinarka priznaje da je lagala za cenzuru, a cuo sam vucica da cita deo iz izvestaja gde kaze to sto sam vec napisao. nasao sam ti video pa izvoli pogledaj.

priznanje novinarke da je izmislila da je bila cenzura od strane vlasti je za mene veoma zanimljivo!

a sada ovo gore. Gde si ti to čuo da novinarka priznaje da je lagala i da je izmislila cenzuru od strane vlasti? Gde priznaje da nema cenzure? Elem, da li si ti uopšte pogledao o čemu se radi u tom dijalogu, odnosno o čemu pričaju Vučić i novinarka? (Google "ja av podnosim ostavku")
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
93.87.128.*



+5251 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?12.10.2014. u 09:33 - pre 116 meseci
Ne mogu da verujem da ne prepoznajete tehnike diskreditacije.

Pa normalno je, ako se krene u cenzuru, da se pripremi i "odbrambeni" teren, da se generise "lazna vest" i da se na osnovu nje funkcionise.


U saradnji sa "podobnom" grupom "novinara". Okicenih beneficijama, koje to zanima, a ne etika ili struka.

Pa to postaje osnov za "prepucavanje", i baza za diskreditaciju svake kritike.

Kakve veze ima sta je neki rezimski novinarcic napisao, i sta je rezim NJEMU odgovorio. Cinjenicno stanje nije ni napis novinara ni odgovor...

Fakat je da se zaslo u "robnonovcanu" varijantu novinarstva, koja je prihvatljiva, dok je situacija povoljna za gradjane, ali kada je okrenuta protiv interesa gradjana i drzave, i usmerena ka ocuvanju rezima i privilegija...tada je neophodno razobliciti i diskreditovati stetocine.

Kao "slucaj" Valtera i Sky net-a...

Neko ko se na taj nacin i takvim tupavim metodama BAVI dizanjem rejtinga(osim cuvenih agencija za fabrikovanje bogougodnih statistika, sto je takodje besmisleno, ali na transparentniji nacin), taj vec ima problem sa psihom i rezonovanjem realnosti..
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?12.10.2014. u 09:57 - pre 116 meseci

 
Odgovor na temu

llux

Član broj: 63288
Poruke: 419
*.kti.rs.



+253 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?12.10.2014. u 10:40 - pre 116 meseci
Citat:
vladd:
Kao "slucaj" Valtera i Sky net-a...


Vidjao sam ove reci u komentarima i sada kada procitah ovaj post, pretrazih malo da vidim o cemu se radi.
Meni ono izgleda smesno. Skynet? Ono program koji provaljuje u servere svih novina i zaobilazi CAPTCHA proveru???
 
Odgovor na temu

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?12.10.2014. u 10:47 - pre 116 meseci
kalimero 011@ pojacaj zvucnike pa ces cuti sta novinarka kaze!
 
Odgovor na temu

kalimero 011

Član broj: 155560
Poruke: 1166



+261 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?12.10.2014. u 10:59 - pre 116 meseci
^
Šta kaže, ono prvo ili ono drugo što si tvrdio?
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?12.10.2014. u 11:18 - pre 116 meseci
Citat:
llux: Vidjao sam ove reci u komentarima i sada kada procitah ovaj post, pretrazih malo da vidim o cemu se radi.
Meni ono izgleda smesno. Skynet? Ono program koji provaljuje u servere svih novina i zaobilazi CAPTCHA proveru???

Kakva crna CAPTCHA, mislim da b92 i blic otvore backdoor service kada je 'frka' i to fakturisu na ovaj ili onaj nacin.
 
Odgovor na temu

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Ciji su mediji u Srbiji ?12.10.2014. u 11:41 - pre 116 meseci
Citat:
kalimero 011:
^
Šta kaže, ono prvo ili ono drugo što si tvrdio?


u oba nema cenzure!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Ciji su mediji u Srbiji ?

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 84754 | Odgovora: 416 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.