Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

BackTrack problemi sa grafikom

[es] :: Linux :: BackTrack problemi sa grafikom

[ Pregleda: 1444 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nekicneko99
Programer - ucenik
ETS Mihajlo Pupin
Novi Sad Srbija

Član broj: 323579
Poruke: 108
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon BackTrack problemi sa grafikom13.08.2014. u 19:10 - pre 117 meseci
Pokusavao sam da instaliram GTK i izbacio mi gresku (GObject, ili tako nesto) Python header not found. I ja sam nesto cackao oko Pythona i pola ikonica mi nestalo. Zatim sam resetovao racunar i terminal (ono na pocetku radi) ali kada kucam startx on mi izbaci crni ekran i u levom cosku plavi kvadratic podeljen na cetri dela (3 plava i jedan crni). Ne znam u cemu je problem, da li moze da se resu bez reinstalacije sistema. Imam fajlova koji su mi potrebni.
 
Odgovor na temu

lega99

Član broj: 82119
Poruke: 1087



+16 Profil

icon Re: BackTrack problemi sa grafikom14.08.2014. u 15:57 - pre 117 meseci
Citat:
nekicneko99: Pokusavao sam da instaliram GTK i izbacio mi gresku (GObject, ili tako nesto) Python header not found. I ja sam nesto cackao oko Pythona i pola ikonica mi nestalo. Zatim sam resetovao racunar i terminal (ono na pocetku radi) ali kada kucam startx on mi izbaci crni ekran i u levom cosku plavi kvadratic podeljen na cetri dela (3 plava i jedan crni). Ne znam u cemu je problem, da li moze da se resu bez reinstalacije sistema. Imam fajlova koji su mi potrebni.


To ti je zastarelo, naslednik BackTrack je Kali 1.0.8 a uskoro izlazi Kali 1.0.9. Ako mislis da akas probaj to na svojim masinama, ne igraj se sa drugima. Bajke o razbijanju WPA zaboravi, mozes da razbijes WEP ali WPA skoro nemoguce. Zaboravi i akanje preko WPS svaki noviji ruter po defaultu mu je iskljuceno WPS.
http://www.kali.org/downloads/
Debian mu je osnova i XFCE graficko okruzenje
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: BackTrack problemi sa grafikom

[ Pregleda: 1444 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.