Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Popcorn Time za streamovanje filmova

[es] :: Home Theater :: Popcorn Time za streamovanje filmova

Strane: 1 2

[ Pregleda: 20519 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Gost




Profil

icon Re: Popcorn Time za streamovanje filmova25.10.2015. u 16:52 - pre 102 meseci
Program je perfektan,

ako imate problem sa koristenjem, potrebni je da odete na C disk i nadjete instalacioni folder, zatim izbtisite cashe folder. Poslije toga deintalirajte program i reset racunara. Zatim idete na site http://popcorn-time.se/

skinete beta verziju 5.4. Program ce po defaultu ici u download folder. Nemojte ga tu pokretati nego ga kopirajte na desktop i onda pokrenite kao adminisitrator. Nakon instalacije, krece masinerija broj 1, koja nudi mogucnosti gledanja i u 3D opciji, kao i 4K...

10 ocjena za POPCORN.

Jos da napisem da program nije za konekcije malih brzina kod mene je min. 20 mbit/s, tako da radi perfektno...
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: Popcorn Time za streamovanje filmova25.10.2015. u 16:53 - pre 102 meseci
Program je perfektan,

ako imate problem sa koristenjem, potrebni je da odete na C disk i nadjete instalacioni folder, zatim izbtisite cashe folder. Poslije toga deintalirajte program i reset racunara. Zatim idete na site http://popcorn-time.se/

skinete beta verziju 5.4. Program ce po defaultu ici u download folder. Nemojte ga tu pokretati nego ga kopirajte na desktop i onda pokrenite kao adminisitrator. Nakon instalacije, krece masinerija broj 1, koja nudi mogucnosti gledanja i u 3D opciji, kao i 4K...

10 ocjena za POPCORN.

Jos da napisem da program nije za konekcije malih brzina kod mene je min. 20 mbit/s, tako da radi perfektno...
 
Odgovor na temu

Sceko

Član broj: 287601
Poruke: 64
185.12.43.*



+6 Profil

icon Re: Popcorn Time za streamovanje filmova07.01.2016. u 02:02 - pre 100 meseci
Ja koristim www.popcorn.rs za gledanje filmova
Hosting u Crnoj Gori www.oklop.me
 
Odgovor na temu

[es] :: Home Theater :: Popcorn Time za streamovanje filmova

Strane: 1 2

[ Pregleda: 20519 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.