Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kancelarijska stolica za kompjuter

elitemadzone.org :: TechZone :: Ergonomija :: Kancelarijska stolica za kompjuter

[ Pregleda: 16854 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

parmin

parmin
Član broj: 73138
Poruke: 547
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Kancelarijska stolica za kompjuter12.04.2014. u 19:43 - pre 121 meseci
Pukla mi je zvezda na stolici. Naručio sam drugu zvezdu i sada čekam. Ali problem je, kako da sa stare skinem deo hidraulike. Skinuo sam osigurač i šajbnu, ali ostalo je kućište hidraulike. Ne verujem da ću sa drugom zvezdom dobiti novo kućište. Kako da skinem ovo staro. Lupao sam ga čekićem, pokušao da otšrafim, ne ide. Ne sećam se da kada sam je kupio da je to bilo rastavljeno. Mislim da je to sve iz jednog dela, ali ovo neće da se odvoji.
Učim engleski, naučiću ga jednog dana
 
Odgovor na temu

parmin

parmin
Član broj: 73138
Poruke: 547
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: Kancelarijska stolica za kompjuter18.04.2014. u 21:40 - pre 121 meseci
Uspeo sam da izbijem deo lifta, koji nisam mogao da izvadim. Uzeo sam jednu gedoru, najveću, koju sam imao 28, stavio preko lifta, tj. kućišta lifta, koji je ostao u stroj zvezdi, uzeo malo jači čekić - 3 kg, raspalio po gedori i ispade kućište napolje. Ubacio sam ga u novu zvezdu, ubacio šajbnu, osigurač, stavio točkove i sada je super. Sve me košta oko 1450 dinara sa poštarinom. Ako nekome trebaju delovi za kancelarijske stolice, našao sam na internetu prodavca. Ne smem da ga reklamiram, nije mi ništa platio.
Učim engleski, naučiću ga jednog dana
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Ergonomija :: Kancelarijska stolica za kompjuter

[ Pregleda: 16854 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.