Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Preporuka za ruter koji prima i šalje wireless

[es] :: SOHO Networking :: Preporuka za ruter koji prima i šalje wireless

Strane: 1 2

[ Pregleda: 23762 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

djpedja971
predrag kostadinovic

Član broj: 288832
Poruke: 21
*.opera-mini.net.



Profil

icon Re: Preporuka za ruter koji prima i šalje wireless22.01.2015. u 12:05 - pre 112 meseci
da moze to i radi ok ja sam to namestio bas sa tim programo sad mi antena ima dve funkcije i prima i salje wfi signal a moze i ovaj MyPublicWiFi
 
Odgovor na temu

Makas1
Prodavac, Auto delovi SAMPION

Član broj: 303875
Poruke: 21
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Preporuka za ruter koji prima i šalje wireless22.01.2015. u 13:58 - pre 112 meseci
Pozdrav svima, posto nemam iskustva oko rutera interesuje me misljenje koji od ova dva rutera da kupim:

1. http://www.kupindo.com/Router-...d-Wireless-Router-F6D4230-4-V3

2. http://www.kupindo.com/Router-...del-F5D8236-4-802-11b-g-niamp-

Dakle treba mi neki wifi ruter, tako da bih mogao da povezem na net ne samo racunar, nego i tablet i laptop. Ova dva mi nekako deluju solidno i po ceni i po kvalitetu, ali ne znam koja je razlika izmedju ova dva modela. Ako neko moze da mi pomogne oko odabira slobodno neka odgovori, hvala :D

Hitno mi je, pa sam se samo nadovezao na ovu temu, valjda se admini nece naljutiti...
 
Odgovor na temu

djpedja971
predrag kostadinovic

Član broj: 288832
Poruke: 21
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Preporuka za ruter koji prima i šalje wireless05.02.2015. u 10:28 - pre 112 meseci
Citat:
totika: Vidim da tema nije aktivna već duže vreme.

Hteo sam da pitam pošto koristim stari wireless, znači antena + koaksialni kabel + wireless kartica. I sad pošto sam nahvatao neki slobodan wi fi , ja bih da proširim taj internet signal po kući. Pričali su mi da je moguće sa malom usb antenicom i softver "my wifi router".

Vaša mišljenja?
pozdrav
Citat:
totika: Vidim da tema nije aktivna već duže vreme.

Hteo sam da pitam pošto koristim stari wireless, znači antena + koaksialni kabel + wireless kartica. I sad pošto sam nahvatao neki slobodan wi fi , ja bih da proširim taj internet signal po kući. Pričali su mi da je moguće sa malom usb antenicom i softver "my wifi router".

Vaša mišljenja?
pozdrav
Citat:
totika: Vidim da tema nije aktivna već duže vreme.

Hteo sam da pitam pošto koristim stari wireless, znači antena + koaksialni kabel + wireless kartica. I sad pošto sam nahvatao neki slobodan wi fi , ja bih da proširim taj internet signal po kući. Pričali su mi da je moguće sa malom usb antenicom i softver "my wifi router".

Vaša mišljenja?
pozdrav


da drug to moze sa tim programcicem ne treba ti nikakva antena sve radi na postojecu koju imas ja to koristim i sve radi ok
 
Odgovor na temu

negas
ni sam ne znam...
Kako kad!

Član broj: 185363
Poruke: 171
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Preporuka za ruter koji prima i šalje wireless02.06.2018. u 03:09 - pre 71 meseci
Ja sam na 9-tom spratu, komsija na susednom soliteru prvi sprat. Delimo net, placamo pola i ok je. Primam preko Airlive1600 usb adaptera. Desava se cesto da ga komp ne prepozna pa menjam portove po nekoliko puta...Pitanje, da li je bolje da nabavim neki ruter, jer tada nema vise problema sa portovima, ali da taj ruter prima signal istom "jacinom" kao i Airlive. Antena je napolju, kabal metar. Ako znate ruter koji bi odgovarao jos bolje ako ste isti koristili...hvala.
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Preporuka za ruter koji prima i šalje wireless

Strane: 1 2

[ Pregleda: 23762 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.