Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zanima me kako otici u Norvesku i naci bilo kakav posao.

[es] :: Vodič za emigraciju :: Život u Norveškoj :: Zanima me kako otici u Norvesku i naci bilo kakav posao.

[ Pregleda: 2345 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nele_bakar

Član broj: 321555
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Zanima me kako otici u Norvesku i naci bilo kakav posao.02.03.2014. u 13:35 - pre 122 meseci
Dobar dan dobri ljudi :D . Zanima me odlazak u Norvesku .Kakva su vasa iskustva I da li je neko bio?
Znaci zanima me sve zivot,cene,radno vreme,plate I ostalo.Kako je najbolje otici tamo da li treba da se ima viza , gde bi bilo dobro potraziti posao?
Inace ima li neko ko bi isao da proba da se zaposli npr skupi se neka ekipa od 4-5 ljudi I da idu kao grupa da traze posao sta mislite o tome? ( I koliko bi bilo dovoljno para za to ) .( ja bih isao ako ima neko ko oce da ide tj da se skupimo pravac Norveska :D (svako ko misli isto neka me kontaktira pa da se cujemo i da probamo da se organizujemo.
Inace ja sam zavarivac po struci ali sa 3 meseca iskustva ( a oni traze 3-5 godina ) :D Radio bih bilo sta znaci sta god :D (gradjevina,turizam itd…)
Inace voleo bi da upoznam nekog ko je vec tamo pa da se cujemo preko skype-a.(cisto radi informacija a ne neke akcije :D ) naravno salim se malo xaxa ( posaljite mi vas e-mail,fb ili skype kao privatnu poruku pa cu vas dodati u listu )
Inace nov sam na forumu pa ako ima neko ko moze da mi da neki savet za posao I kako da se ode neka odg.
Inace znam veoma dobro engleski jezik i ucio bi i norveski.
Samo jos nesto sta bi mi trebalo sve od dokumenata za Norvesku?
Ako sam pogresio nesto nemoj da mi zamere ljudi imam i ovako mnogo problema pa ne znam ni kud idem pa pisem gde stignem :D
Pozdrav Nele-bakar-celik-olovo
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Život u Norveškoj :: Zanima me kako otici u Norvesku i naci bilo kakav posao.

[ Pregleda: 2345 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.