Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ne mogu da se zakačim na server sa VMware klijentom

[es] :: Windows mreže :: Ne mogu da se zakačim na server sa VMware klijentom

[ Pregleda: 1529 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gojava
Velika Srbija
Srbija

Član broj: 4032
Poruke: 442
147.91.200.*



+1 Profil

icon Ne mogu da se zakačim na server sa VMware klijentom12.12.2013. u 15:07 - pre 126 meseci
Instalirao sam VMware workstation 7 na WinXP SP2.

Na toj mašini sam napravio dve virtuelne WinXP SP3 mašine i podesio sam remote pristup ka njima preko NAT servera.

Bez problema na ove sisteme mogu da se zakačim korišćenjem običnog VNC klijenta VNC-Viewer-5.1.0.

Međutim, ne mogu da se zakačim sa najnovijim VMware klijentom: VMware-Horizon-View-Client-x86_64-2.2.0-1404668. Taj klijent prikazuje grešku "Error: An SSL error occurred".
Zbog toga sam na hostu podesio sat (nisam primetio da nije bio naštelovan) i instalirao SP3 za WinXP.
Posle toga, ta greška se samo povremeno javljala, a kad se ne javi, padne virtuelni (remote) WinXP sistem.
Kakogod, sa VMware-Horizon-View-Client nisam uspeo da se zakačim na virtuelni remote sistem.

Probao sam i da umesto VMware-Horizon-View-Client probam VMware-Horizon-View-Client-With-Local-Mode, ali dobijam grešku "The View Connection Server connection failed. The handle is in the wrong state for the requested operation".

U čemu je problem?
Zbog čega ni jedan od pomenutih VMware klijenata ne može da ostavi komunikaciju sa VMware serverom?
"Bolje je ćutati i pustiti druge da misle da si glup, nego progovoriti i time otkloniti svaku sumnju." - Bernard Šo

 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Ne mogu da se zakačim na server sa VMware klijentom

[ Pregleda: 1529 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.