Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Postanske sluzbe - iskustva, vreme isporuke - pracenje posiljki!

[es] :: E-Kupovina :: Postanske sluzbe - iskustva, vreme isporuke - pracenje posiljki!
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 315817 | Odgovora: 1749 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Postanske sluzbe - iskustva, vreme isporuke - pracenje posiljki!27.01.2016. u 14:06 - pre 100 meseci
Bosanci to najbolje znaju, njima vise nece ni da salju ili traze neku cifru da im se ne isplati.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

MisterNoSS
Front Office Employee
Espana doo

Član broj: 331004
Poruke: 102
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: Postanske sluzbe - iskustva, vreme isporuke - pracenje posiljki!27.01.2016. u 18:14 - pre 100 meseci
O čemu vi pričate kog đavola?
Naručio sam tri istovetne stvari, pošteno ih platio, i čekao da ih dobijem.
Poslata mi je jedna, i to namerno, na koverti čak lepo piše "komada 1", još je napisana duplo veća vrednost te jedne stavke koja mi je stigla.
I još me Kinez ladno pita jel mi stiglo, a zna da nije ni poslao.
Sad mi je još napisao da su poslali tri komada u jednom paketu, a znam da nisu, jer na koverti piše "to i to, komada 1".
Stalno mi šalju lažne brojeve za tracking, šalju mi pošiljke u raznorazne druge zemlje, neće da mi vrate novac za pošiljku koja je imala pravi tracking i za koju se vidi da mi nije stigla.
I ja sam taj gastarbajter koji gura pet dinara umesto pola marke?
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.dynamic.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Postanske sluzbe - iskustva, vreme isporuke - pracenje posiljki!27.01.2016. u 20:26 - pre 100 meseci
Pa kad nam uopšte nisi tako rekao, ispalo je kao da si poručio tri paketa, tebi stigao jedan, i sad nećeš ni da čekaš da ostali stignu nego ćeš se odmah žaliti...
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8082



+1752 Profil

icon Re: Postanske sluzbe - iskustva, vreme isporuke - pracenje posiljki!27.01.2016. u 22:46 - pre 100 meseci
Da li si uradio nesto sto nije fer ili jeste to nije Poenta !

Jer i da jesi , ne bi bio jedini , more je onih koji vole da "zeznu" Kineze . Tako da ja sto sam pisao se ne odnosi Konkretno na tebe vec na sve koji misle da su mnogo Pametni i da ce nas takvi na kraju Sve "zeznuti" Ukljucujuci i same sebe.

To je bila poenta i uzrok , a tvoj slucaj samo povod , o necemu o cemu razmisljam odavno.
 
Odgovor na temu

MisterNoSS
Front Office Employee
Espana doo

Član broj: 331004
Poruke: 102
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: Postanske sluzbe - iskustva, vreme isporuke - pracenje posiljki!28.01.2016. u 09:12 - pre 100 meseci
Nemam ja nameru da zeznem Kineze, samo da izbegnem da još jednom oni zeznu mene.
Ili neko misli da je bolje da dokazujem da sam dobio samo 1 predmet?
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.static.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Postanske sluzbe - iskustva, vreme isporuke - pracenje posiljki!28.01.2016. u 10:13 - pre 100 meseci
Ma samo islikaš sve i priložiš, ako na omotu piše jedan i ti to i pokažeš nema tu šta da se dokazuje...
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8082



+1752 Profil

icon Re: Postanske sluzbe - iskustva, vreme isporuke - pracenje posiljki!28.01.2016. u 11:08 - pre 100 meseci
Ja sam imao taj slucaj pre 20-tak dana ! Narucio u jednoj porudzbini 6 predmeta stiglo 3 !!

Slikao koverat , i te predmete koji su stigli , napisao da ostali nisu i trazio da mi se vrati novac Samo za ove predmete koji nisu stigli, ove sto su Stigli, sam potvrdio prijem .

Od Ali tima dobio spor i refund za ova 3 . sto Nisu stigla , nisam trazio novac za one koji jesu !!
 
Odgovor na temu

MisterNoSS
Front Office Employee
Espana doo

Član broj: 331004
Poruke: 102
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: Postanske sluzbe - iskustva, vreme isporuke - pracenje posiljki!28.01.2016. u 13:56 - pre 100 meseci
Dobro, onda šta da radim, ostalo mi je 29 dana Purchase Protection. Kinez je napisao:
"Dear friend,
We sent 3pcs in one package.
We checked the goods is on the way to your country now.
Our delivery time is 15-45 working days.
Please don't worry, you will receive the goods in the near future.
Hope you can wait more days."

Ako sad pokrenem dispute, jel može on sad da napiše da ipak nije poslao 3pcs in one package, i da ostala dva samo što nisu stigli, i da sačekam more days?
Ili da sačekam da prođe tih 29 days, pa ako ne stignu još dve, da onda pokrenem dispute?

Inače, zbog ovakvih svinjarija se nerviram, pokušavam da nabavim nekih 5-6 sasvim jednostavnih stvarčica od septembra, i ne uspevam zbog njihovih budalaština. Nije da mi je nešto hitno, ali frustrira.
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.static.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Postanske sluzbe - iskustva, vreme isporuke - pracenje posiljki!28.01.2016. u 15:03 - pre 100 meseci
Tebi je paket stigao, a ako sam dobro razumeo Kinez ti do sad nije ništa spominjao da je druga dva poslao zasebno ili da "tek što nisu", tako da pokreći ti dispute odmah, nemaš šta da čekaš. Ako te on posle toga ubedi da je ipak poslao zasebno i da sačekaš, ništa te ne košta da prekineš dispute pa ga ponovo pokreneš pred istek purchase protection ako stvarno ne stigne do tad.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8082



+1752 Profil

icon Re: Postanske sluzbe - iskustva, vreme isporuke - pracenje posiljki!28.01.2016. u 18:52 - pre 100 meseci
Upravo tako . Meni je Kinez u startu napisao cekaj, bice jos jedan , paket koji nikada nije stigao , ni do danas i ocigledno nikada nece stici jer je proslo 4 meseca ! Jednostavno je poslao samo pola i napisao cekaj drugi . Cekao sam dok je bilo smisla i otvorio Disput.

Kod tebe je drugacije sto on pise da je poslao sve u jednom. Na koverti imas dokaz , tako je i kod mene bilo . 3 predmeta oznaceno sa sve nekim njegovim internim siframa ! Na predmetima u kesicama iste te sifre i nema problema.
 
Odgovor na temu

entero11
Mario Stanic
arhitekta
beograd

Član broj: 329319
Poruke: 53
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: https://kamendekor.co.rs


+2 Profil

icon Re: Postanske sluzbe - iskustva, vreme isporuke - pracenje posiljki!28.01.2016. u 22:17 - pre 100 meseci
U zadnje vreme bas kasne sve posiljke iz Azije
 
Odgovor na temu

MisterNoSS
Front Office Employee
Espana doo

Član broj: 331004
Poruke: 102
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: Postanske sluzbe - iskustva, vreme isporuke - pracenje posiljki!28.01.2016. u 23:12 - pre 100 meseci
Ova moja kao da se namerno zafrkavaju, stigla 1/3 stvari, al zato putovala manje od mesec dana...
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.dynamic.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Postanske sluzbe - iskustva, vreme isporuke - pracenje posiljki!29.01.2016. u 03:20 - pre 100 meseci
Meni su u poslednjih nekoliko dana stigle 3-4 koje su putovale tek malo više od 2 nedelje, ali zato ih imam bar deset koje još nisu a stigle a probile su 2 meseca ili su tu negde oko tog roka...
 
Odgovor na temu

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
*.cpe.vektor.net.

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: Postanske sluzbe - iskustva, vreme isporuke - pracenje posiljki!30.01.2016. u 09:14 - pre 100 meseci
Može li kratka info, kakva je SG pošta u poslednje vreme?

Hvala.
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
Odgovor na temu

zozaso
zozinc
sombor

Član broj: 296654
Poruke: 44
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Postanske sluzbe - iskustva, vreme isporuke - pracenje posiljki!31.01.2016. u 02:07 - pre 100 meseci
Da li je sada kineska nova godina ili sta posto mi 5 dana 6 paketa ne stizu u singapur i u holandiju a potvrdjeno je tj pise da da ocekuju prispece u njihove ispostave pa posto sam pre video da ste pisali kada su praznici da zna doci do zacepa a kontam da im je sada ta nova godina.
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.dynamic.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Postanske sluzbe - iskustva, vreme isporuke - pracenje posiljki!31.01.2016. u 06:39 - pre 100 meseci
Nije još ali će uskoro - lunarna nova godina je 08.02, pa računaj par dana pre i nekih nedelju dana posle toga da neće niko raditi, dakle do kraja februara će biti gužva na pošti i svi paketi će debelo kasniti...
 
Odgovor na temu

Exodusbgd
Founder
Sourcing Wizards
Beograd

Član broj: 44862
Poruke: 167
95.180.52.*

Sajt: www.sourcing-wizards.com


+98 Profil

icon Re: Postanske sluzbe - iskustva, vreme isporuke - pracenje posiljki!01.02.2016. u 22:54 - pre 99 meseci
U petak nam je stigla novogodišnja čestitka iz sedišta iz Barselone. Nije dugo putovala - poslata je 16.decembra :)
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.static.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Postanske sluzbe - iskustva, vreme isporuke - pracenje posiljki!02.02.2016. u 07:10 - pre 99 meseci
Radi li praćenje u našoj pošti? Imam dve pošiljke preko CN i jednu preko NL pošte, i još nema ništa kod naše pošte a ranije sam u ovom stadijumu na kome se nalaze sve tri već imao barem 2-3 statusa i od naših...
 
Odgovor na temu

MisterNoSS
Front Office Employee
Espana doo

Član broj: 331004
Poruke: 102
31.223.133.*



Profil

icon Re: Postanske sluzbe - iskustva, vreme isporuke - pracenje posiljki!02.02.2016. u 18:25 - pre 99 meseci
Ja na trekingu imam desetak statusa, kod naše pošte samo da je pošiljka preuzeta negde u Kini za Srbiju... ali i inače imam samo taj prvi status (prijem?) i otprema pre nego što stigne u Srbiju.
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.static.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Postanske sluzbe - iskustva, vreme isporuke - pracenje posiljki!03.02.2016. u 08:43 - pre 99 meseci
Ma ove dve preko CN pošte su već sigurno uveliko na Surčinu, barem prema ranijem iskustvu sa praćenjem CN pošiljki, imam na našoj pošti samo onaj prvi status da je pošiljka bila evidentirana u sistemu kada ju je šalteruša u Kini zaprimila ali posle toga nema nijednog više, a bilo je ranije onih sa statusom "otprema" kad kreće iz Kine i sl. Isto i ovaj preko NL pošte, ranije kad je bio u ovom stadijumu na NL pošti već je bilo i paralelno par statusa na našoj pošti, ali sad baš ništa...
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Postanske sluzbe - iskustva, vreme isporuke - pracenje posiljki!
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 315817 | Odgovora: 1749 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.