Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Raskid internet ugovora u vip-u

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Raskid internet ugovora u vip-u

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10508 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gosn Brko
Nemanja Tomic
Apatin Srbija

Član broj: 318095
Poruke: 11
37.19.108.*



Profil

icon Raskid internet ugovora u vip-u06.10.2013. u 19:03 - pre 128 meseci
Ljudi pomagajteeeee!
dali neko ima iskustva sa raskidom ugovora u vipu? ja koristim vip internet potpiso sam ugovor na 2 godine,24.02.2013.
pre vipa koristio sam ADSL (keva rodjena)!!! i isteko mi ugovor i presao sam na retardirani vip! paket je 5 GB znaci koristim FB,YT,surfovanje ponekad film pogledam (1 mesecno mozda) a tih 5gb potrosim negde na polovini meseca i onda imam PRE-spori protok to je za poluditi!!!! paket placam 560 din mesecno ali svaki mesec moram uci u minus 250din+PDV da bio dobio 500 MB brzog protoka! uzas. tako da mesecno placa 867 DIN za najvecu glupost na svetu!
dakle ugovor mi istice za godinu i nesto ja bi to sad prekino ali sam cuo da se mora platiti neka ugovorna kazna 11000 din dali je to istina?
ako neko ima neko resenje dobro bi mi doslo bilo sta samo da se resim ovih lopova!
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Raskid internet ugovora u vip-u06.10.2013. u 19:49 - pre 128 meseci
Ako je Vip sakrio od tebe šta paket sadrži ili ako su ti rekli da imaš neograničen internet, onda možeš da tražiš raskid. Ako si znao da paket sadrži 5GB i da posle toga ide spor internet, ne znam šta sada tražiš. Možda ti je izgledalo lepše da plaćaš 590 ili koliko je već umesto 1500 ili koliko si plaćao ADSL ali je trebalo da izračunaš šta znači 5GB ... čini mi se da na Vip sajtu ima neka tabela sa opisom.
Mobilni internet ima prednost što nije vezan za jedno mesto, gde god da si, internet je sa tobom ... ali je za stalno trošenje ili gledanje filmova i ostalo ipak bolji neki drugi oblik interneta. Mada je i 867 dinara mesečno pristojno mali račun.

Možda da smanjiš gledanje filmova, YT ume mnogo da potroši ... mada iskreno, ja ne bih mogao tih 5GB da sačuvam pola meseca ... iako sam odavno drastično smanjio potrošnju, 5GB mi ne bi potrajalo duže od par dana ... evo, upravo sam u poslednjih par sati potrošio toliko.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Raskid internet ugovora u vip-u06.10.2013. u 19:57 - pre 128 meseci
Sve je dobio crno na belo.5gb i protok od 7mb/s koji nije nikad.Idealni uslovi po njima.Jedino sto moze da se spasi ako ostane kod njih je da doplati na osnovni
paket 200 rsd i onda ima neogranicen pristup you tubu.Verovatno moze i ugovor da raskine ali su tu verovatno penali jer racun bez ugovora je 890 rsd.
 
Odgovor na temu

Horvat I
Ivan Horvat
Subotica,Makova sedmica

Član broj: 40556
Poruke: 3808
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+292 Profil

icon Re: Raskid internet ugovora u vip-u06.10.2013. u 20:13 - pre 128 meseci
ni po velikoj brzini ne poštuju ugovorenu brzinu, skoro godinu dana im nije dovoljno da se odluče da mi zamene od 1, dana neispravan modem
Pozdrav
---ivanhoe---
 
Odgovor na temu

gosn Brko
Nemanja Tomic
Apatin Srbija

Član broj: 318095
Poruke: 11
37.19.108.*



Profil

icon Re: Raskid internet ugovora u vip-u06.10.2013. u 20:29 - pre 128 meseci
ma znao sam da je ogranicenje 5gb brzog protoka ali mi je receno u vipu kada su proveravali signal u mom kraju da je signal pun ali mn to nisu pokazali receno je da je pri punom signalu brzina 21 mb/s sto je teska laz!! mn je brzina max 3 mb/s
adsl sam koristio 5 god nije mi zbog placanja nego mi je ovo nekako zvucilo primamljivo ..
a kad udjem u minus 500mb dok triput kliknes na lajk na fb potrosis tih bednih 500mb..
a receno mi je da tih 5gb mesecno uz koriscenje fb i yt moze da izgura taj paket.
znaci kolko sam svatio nemogu prekinuti ugovor bez penala? jel zna neko kolko se ti penali placaju???
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Raskid internet ugovora u vip-u06.10.2013. u 20:51 - pre 128 meseci
Za raskid vidi,a tih 21mb/s im je kao u 3G,UPLOAD 5 MB/S a sa time bi trebalo da blica.Za te pare taj protok nema nigde adsl.
Horvat...placas pretplatu a usb ne radi ?
 
Odgovor na temu

gosn Brko
Nemanja Tomic
Apatin Srbija

Član broj: 318095
Poruke: 11
37.19.108.*



Profil

icon Re: Raskid internet ugovora u vip-u06.10.2013. u 20:57 - pre 128 meseci
pa da.... ne znam jel ima neko iskustva sa raskidom?
a zna se i mn desiti da mi neradi fles tj nece da ga prihvati racunar
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Raskid internet ugovora u vip-u06.10.2013. u 21:09 - pre 128 meseci
Da,i kada ih zoves kazu da deinstaliras program pa ponovo instaliras.
 
Odgovor na temu

gosn Brko
Nemanja Tomic
Apatin Srbija

Član broj: 318095
Poruke: 11
37.19.108.*



Profil

icon Re: Raskid internet ugovora u vip-u06.10.2013. u 21:19 - pre 128 meseci
joj druze ja jedva cekam da se resim vipa znas da mi dodje kad mi posalju poruku da sam iskoristio mogucnost surfovanja max. brzinom da im odg i oteram sve u pm. :) i jedva cekam da ih se resim iuzmem ADSL opet ali ne znam kakoo da skinem vip sa kur*a.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Raskid internet ugovora u vip-u06.10.2013. u 21:25 - pre 128 meseci
??Moras da pitas.Po meni uzmi adsl a to placaj za dzabe,Mozda je jeftinije.Evo na ESu imas reklamu za verat akciju 10mb/s 1490.
 
Odgovor na temu

Mali_Milojica

Član broj: 317284
Poruke: 157
*.adsl-a-3.sezampro.rs.



+445 Profil

icon Re: Raskid internet ugovora u vip-u06.10.2013. u 21:26 - pre 128 meseci
Izvini, jel si ti stvarno očekivao da za te pare imaš sve što želiš i da još sve to smestiš u 5gb?!
Naivno, mnogo naivno!
Pređi na veći paket i koliko para toliko i muzike!
 
Odgovor na temu

gosn Brko
Nemanja Tomic
Apatin Srbija

Član broj: 318095
Poruke: 11
37.19.108.*



Profil

icon Re: Raskid internet ugovora u vip-u06.10.2013. u 21:44 - pre 128 meseci
jbg citao sam dosta po forumima i trazio po netu da vidim ima li iko isti problem i misljenje ugl utisci su jako negativn o vip netu.
ali niko nije konkretno pokusao da raskine ugovor.. moracu se raspitati malo vise o tome ili nazvati vip... :/
 
Odgovor na temu

gosn Brko
Nemanja Tomic
Apatin Srbija

Član broj: 318095
Poruke: 11
37.19.108.*



Profil

icon Re: Raskid internet ugovora u vip-u06.10.2013. u 21:50 - pre 128 meseci
Citat:
Mali_Milojica:
Izvini, jel si ti stvarno očekivao da za te pare imaš sve što želiš i da još sve to smestiš u 5gb?!
Naivno, mnogo naivno!
Pređi na veći paket i koliko para toliko i muzike!


pa nezm sta da ti kazem kad odes tamo da se informises ubede te u glupost nevidjenu jos sa par neki njihovih lazi izgleda sve predrkano.. tako da prvi put se susrecem sa ovakim internetom ..
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Raskid internet ugovora u vip-u06.10.2013. u 22:25 - pre 128 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Sve je dobio crno na belo.5gb i protok od 7mb/s koji nije nikad.Idealni uslovi po njima.Jedino sto moze da se spasi ako ostane kod njih je da doplati na osnovni
paket 200 rsd i onda ima neogranicen pristup you tubu.Verovatno moze i ugovor da raskine ali su tu verovatno penali jer racun bez ugovora je 890 rsd.

Nema vise YT dodatka, bio je promo samo.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Raskid internet ugovora u vip-u06.10.2013. u 22:46 - pre 128 meseci
Citat:
gosn Brko: jbg citao sam dosta po forumima i trazio po netu da vidim ima li iko isti problem i misljenje ugl utisci su jako negativn o vip netu.
ali niko nije konkretno pokusao da raskine ugovor.. moracu se raspitati malo vise o tome ili nazvati vip... :/

Ne znam na osnovu cega da raskines ugovor?

Taj paket od 5Gb je mali paket mobilnog interneta i normalno je da nije za gledanje YT i filmova jer to onda mozes da potrosis za dan.

Da se ne bi nervirao povecaj paket na 10Gb on kosta 1390din (toliko bi placao i adsl) i to bi trebalo da zadovolji tvoje trenutne potrebe.

Mobilni internet je skup i treba da sluzi za neke druge stvari a ne za multimediju.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

MPesic
Beograd

Član broj: 164946
Poruke: 124
37.19.108.*



+25 Profil

icon Re: Raskid internet ugovora u vip-u06.10.2013. u 23:59 - pre 128 meseci
Citat:
gosn Brko:
ma znao sam da je ogranicenje 5gb brzog protoka ali mi je receno u vipu kada su proveravali signal u mom kraju da je signal pun ali mn to nisu pokazali receno je da je pri punom signalu brzina 21 mb/s sto je teska laz!! mn je brzina max 3 mb/s


Sad ne znam zasto si ti nezadovoljan, zbog toga sto kolicina prenosa podataka ne zadovoljava tvoje potrebe ili zato sto si nasamaren brzinom njihovog interneta?
Za oba si dobio odgovor od Lavlje jazbine, mada zbog ovog drugog ja mislim da si revoltiran time njima i samo trazis sto vise mana, jer sve mi se cini, da ti je brzina veca, brze bi i potrosio tih 5gb u okviru paketa.

Cini mi se da je za raskid ugovora potrebno isplatiti pretplatu do onog meseca kada ti istice ugovor.
 
Odgovor na temu

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
*.exe-net.net.



+784 Profil

icon Re: Raskid internet ugovora u vip-u07.10.2013. u 00:35 - pre 128 meseci
Kao sto je vec receno,ne mozes raskinuti ugovor bez penala,jer da mozes cemu bi onda taj ugovor sluzio
Mislim,mozes ali iz drugih razloga. Da mozes da ostvaris 20 Mb/s izracunaj koliko bi brzo mogao da potrosis 5 gb

Ako sam dobro izracunao raskid ce te kostati oko 9000 din,tako da je bolje da ga placas "na rate" i uz to dobijes tih 5 gb svakog meseca.

I sledeci put kad uzimas net razmisli dobro,vec ti je receno da se takav net ne uzima za kucnu "multimedija" upotrebu,vec za neke pametnije stvari.
 
Odgovor na temu

gosn Brko
Nemanja Tomic
Apatin Srbija

Član broj: 318095
Poruke: 11
37.19.108.*



Profil

icon Re: Raskid internet ugovora u vip-u07.10.2013. u 01:07 - pre 128 meseci
Citat:
MPesic:
Citat:
gosn Brko:
ma znao sam da je ogranicenje 5gb brzog protoka ali mi je receno u vipu kada su proveravali signal u mom kraju da je signal pun ali mn to nisu pokazali receno je da je pri punom signalu brzina 21 mb/s sto je teska laz!! mn je brzina max 3 mb/s


Sad ne znam zasto si ti nezadovoljan, zbog toga sto kolicina prenosa podataka ne zadovoljava tvoje potrebe ili zato sto si nasamaren brzinom njihovog interneta?
Za oba si dobio odgovor od Lavlje jazbine, mada zbog ovog drugog ja mislim da si revoltiran time njima i samo trazis sto vise mana, jer sve mi se cini, da ti je brzina veca, brze bi i potrosio tih 5gb u okviru paketa.

Cini mi se da je za raskid ugovora potrebno isplatiti pretplatu do onog meseca kada ti istice ugovor.


pa bas time sam i nezadovoljan zbog kolicine prenosa podataka ,brzina je ok kad je na max. prenos podataka a kada mi dodje spori prenos e onda je za izluditi bukvalno sa pocetne strane chroma dok otvor google treba dobrih 2 minute.
ali ja i kad nisam na netu posto mi laptop radi bukvalno 24h i kad nekoristim upaljen je i internet je aktivan pa ne znam koliko tad trosi kontam da je na minimalnoj potrosnji tad.. :/
 
Odgovor na temu

gosn Brko
Nemanja Tomic
Apatin Srbija

Član broj: 318095
Poruke: 11
37.19.108.*



Profil

icon Re: Raskid internet ugovora u vip-u07.10.2013. u 01:13 - pre 128 meseci
Citat:
bakara:
Citat:
gosn Brko: jbg citao sam dosta po forumima i trazio po netu da vidim ima li iko isti problem i misljenje ugl utisci su jako negativn o vip netu.
ali niko nije konkretno pokusao da raskine ugovor.. moracu se raspitati malo vise o tome ili nazvati vip... :/

Ne znam na osnovu cega da raskines ugovor?

Taj paket od 5Gb je mali paket mobilnog interneta i normalno je da nije za gledanje YT i filmova jer to onda mozes da potrosis za dan.

Da se ne bi nervirao povecaj paket na 10Gb on kosta 1390din (toliko bi placao i adsl) i to bi trebalo da zadovolji tvoje trenutne potrebe.

Mobilni internet je skup i treba da sluzi za neke druge stvari a ne za multimediju.


pa ne znam na osnovu cega.. to je i problem.. al jedva cekam da ga se resim. taj paket od 10gb mene bi kosto 870 posto mi je ugovor na 2 god..
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Raskid internet ugovora u vip-u07.10.2013. u 08:47 - pre 128 meseci
Tebi više odgovara da doplatiš za novih 500MB nego da za skoro iste pare imaš 10GB? A što se (male) količine koja ulazi u paket tiče ... znao si koliko je kada si potpisao ugovor. Kao kad kupiš pivo 0,3l pa posle kažeš ... lopovi, 0,3l je malo, meni je potrebno bar 2l. ;) Ako ti je malo, promeni ugovor za veći ali nemoj posle da kažeš da je i to malo i da su lopovi jer je 10 manje od 50.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Raskid internet ugovora u vip-u

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10508 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.