Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Povezivanje tableta na mobilni internet preko micro USB-a (Damaged USB storage)

[es] :: Smartphone :: Android :: Povezivanje tableta na mobilni internet preko micro USB-a (Damaged USB storage)

[ Pregleda: 5705 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

panterloki
Bor

Član broj: 271204
Poruke: 47



+2 Profil

icon Povezivanje tableta na mobilni internet preko micro USB-a (Damaged USB storage)18.06.2013. u 20:46 - pre 131 meseci
Pokusao sam da povezem Tablet (Quart QP710) sa Android 4.0 Ice Cream Sandwich OS-om preko zenskog micro USB kabla sa Nokiom C5-00, medjutim imam problem sa povezivanjem ne mogu da prenosim podatke ne mogu da pristupim internetu iako telefon prepoznaje da je prikljucen na uredjaj i trazi od mene da izaberm USB mode, bez obzira na to koji izaberem na tabletu mi se pojavljuje poruka Damaged USB storage. You may have to reformat it. E sad ne znam kad bi formatirao ili mobilni ili tablet ja bi izgubio sve podatke iz memorije ukljucujuci i aplikacije, OS...? Pokusao sam bezobzira na sve gore navedeno da kreiram APN na tabletu preko koga cu da pristupim internetu sa GPRS-om povezanog mobilnog telefona.
Ovo radim jer zelim da imam pristup internetu tamo gde nema WI-FI-a ili gde ne mogu da pristupim WI-FI-u zbog zastite sifrom.
Da li neko ima bilo kakvu ideju sta bi bilo najpametnije uraditi, a da resava problem, da li bi formatiranje interne memorije tableta odradilo to sto mislim da bi (brisanje OS-a)?
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Android :: Povezivanje tableta na mobilni internet preko micro USB-a (Damaged USB storage)

[ Pregleda: 5705 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.