Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Direktno zaposlenje zavarivaca u Nemackoj ili Austriji bez posrednika sa eu pasosem.

[es] :: Vodič za posao :: Direktno zaposlenje zavarivaca u Nemackoj ili Austriji bez posrednika sa eu pasosem.

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 59801 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Direktno zaposlenje zavarivaca u Nemackoj ili Austriji bez posrednika sa eu pasosem.26.06.2013. u 16:03 - pre 131 meseci
Super, aj sad opet procitaj moje pitanje pa odgovori na njega, a nemoj mi ponavljati stvari koje nisam pitao.

Dakle - po kom zakonu Madjar nema ista prava kao Nemac pri zaposlenju?
Tj. po kom osnovu i KO bi uopste odbio Madjara ako ga primi firma koja hoce bas njega?
Po kom zakonu privatna firma mora da ima konkurs a ne da primi bilo koga ko ima pravo zaposlenja u Nemackoj?
Daj nesto konkretno... sto mozes da koristis na sudu!
 
Odgovor na temu

joksla

Član broj: 292913
Poruke: 194
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+249 Profil

icon Re: Direktno zaposlenje zavarivaca u Nemackoj ili Austriji bez posrednika sa eu pasosem.29.07.2013. u 18:40 - pre 130 meseci
Ma ljudi morao sam da se ukljucim u ovu teme!Jednostavno ne mogu vise da budem samo pasivni clan.Ispisaste bre,citavu Ilijadu i Odiseju i udaljiste se od teme.Ja koliko mogu da vidim Tema se zove"Direktno zaposlenje zavarivaca u Nemackoj ili Austriji bez posrednika sa eu pasosem".Papire za madjarsko drzavljanstvo sam predao pre oko dva meseca i najveci i jedini razlog je upravo ova mogucnost.Mislite da ce jednu firmu koja radi remonte termo-elektrana,rafinerija,farmaceutskih postrojenja i svih ostalih grana industrije kojima su potrebni,naglasavam"profesionalni zavarivaci"interesovati sva ta pravna problematika oko koje vi ovde bespotrebno vodite debatu i nasedate na trolove koji upravo i provociraju svu tu papazjaniju,Kad lepo stoji da svi oni koji imaju madj.pasos od 1.maja 2011 imaju slobodan pristup trzistu rada konkretno na obe ovde spomenute zemlje.I jos jednu stvar da vam kazem da sam pre dve godine u istoj toj Nemackoj radio ovaj posao o kojem se vodi rec i to direktno za jednu nemacku firmu i to na crno i da sam imao satnicu 21 euro,znaci sve je moguce:) :)
 
Odgovor na temu

Milan Ogrizovic
Milan Ogrizovic
Jakovo

Član broj: 9789
Poruke: 281
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.ogrizovic.com


+2 Profil

icon Re: Direktno zaposlenje zavarivaca u Nemackoj ili Austriji bez posrednika sa eu pasosem.10.10.2015. u 13:30 - pre 103 meseci
Dobili smo ponudu za radnike za posao magacinskog radnika I varioca
Pa bismo hteli da vidimo jeste li zainteresovani za neki od ovih poslova
Detalji ponude su sledeci

Varioci 50 radnika.
Lokacija Ulm, Memmingen- Bavarska.
Uslovi:
EU pasoš.
Znanje Nemačkog A2 ili B2 Engleskog uz obavezu da u toku zaposlenosti dostigne nivo nemackog B1.
Stan obezbeđen uz subvenciju poslodavca od 500Eura prvih meseci (znaci 500eur podeljeno na prvih par meseci a posle toga
stanovanje placate sami).
Godisnji dodatak za odlazak kuci 350eura.
Bruto satnica 12,30 eur


Magacinskih radnika 25
Lokacija Ulm, Memmingen- Bavarska.
Uslovi:
EU pasoš.
Znanje Nemackog A2 uz obavezu da u toku zaposlenosti dostigne nivo B1
Smestaj - razgovara se pojedinacno ali poslodavac je spreman da pomogne.
Bruto satnica 9 -11 eura.

Ako ste zainteresovani javite se na mail [email protected]
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Direktno zaposlenje zavarivaca u Nemackoj ili Austriji bez posrednika sa eu pasosem.

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 59801 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.