Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako igrači zarađuju pare na kladionici?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 247088 | Odgovora: 1047 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?31.01.2016. u 12:58 - pre 100 meseci
Citat:
Ma pričaj ti te priče Pajaji.


Ti si se raspitivao za njega, pa te covek pozdravio.

Citat:
ko se kladiš margine ti nikako ne odgovaraju.
Margine mogu da odgovaraju samo magarcima (i kladionicama naravno).


Naravno da odgovaraju kad se kladis na nacin koji ja predlazem i to sam ti pokazao na primerima koje sam naveo.

Ko se kladi kod lokalnih kladionica ako ne magarci.

Citat:
Taj meč je završen. To nek analiziraju magarci.
Nego
ako nešto znaš
analiziraj neki meč koji će se tek odigrati.


Da bi dobio analizu meca koji ce se odigrati morao bi da platis, u edukativne svrhe mogu jedino da ti ponudim analizu zavrsenih meceva.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?31.01.2016. u 14:24 - pre 100 meseci
Citat:
2012:
Citat:
Ma pričaj ti te priče Pajaji.


Ti si se raspitivao za njega

Ne laži! Ja tog Pajaju nisam uveo u ovu priču već ti. Mora da ti je potrebna pomoć. Jel je i on famozni zanat "odds-compiling" ispekao pod tvojim mentorstvom?

Citat:
2012:

Naravno da odgovaraju kad se kladis na nacin koji ja predlazem

Neće biti!
Ti si "tvoj način" opisao kao sistem baziran na "pokrivanju" odnono žargonski rečeno "braniš tiket".
Za to su ti povoljne što manje margine
jer sa malim marginama klackalica kvota vrlo brzo predje na "drugu stranu".
Ako su margine velike
mora se dugo čekati za pokrivanje.

Na primer, kvote 1.50 vs 1.50, margina 25%.
Ako si odigrao na tim1, da bi se "pokrio" moraš čekati da na tim2 kvota poraste preko 3
odnosno priraštaj kvote je 100%.

Medjutim, kvote 1.50 vs 2.59, margina 5.01%.
Ako si odigrao na tim1, da bi se "pokrio" dovoljno da na tim2 kvota priraste samo 16%.

Kad pišeš takve gluposti kao što si napisao
očigledno je da nemaš pojma.


Citat:
2012:

Da bi dobio analizu meca koji ce se odigrati morao bi da platis

Šta da ti platim?
Ove nedelje sam odigrao 3 tiketa na Djokovića i sva tri su dobitna.
Apsolutno nisam pogledao nikakvu statistiku jer je to besmisleno.

Na ovako uspešno kladjenje
kakvu olinjalu statistiku ti ima da prodaš?

 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?31.01.2016. u 19:18 - pre 100 meseci
Citat:
hotchimney
Neće biti!
Ti si "tvoj način" opisao kao sistem baziran na "pokrivanju" odnono žargonski rečeno "braniš tiket".
Za to su ti povoljne što manje margine
jer sa malim marginama klackalica kvota vrlo brzo predje na "drugu stranu".
Ako su margine velike
mora se dugo čekati za pokrivanje.

Na primer, kvote 1.50 vs 1.50, margina 25%.
Ako si odigrao na tim1, da bi se "pokrio" moraš čekati da na tim2 kvota poraste preko 3
odnosno priraštaj kvote je 100%.

Medjutim, kvote 1.50 vs 2.59, margina 5.01%.
Ako si odigrao na tim1, da bi se "pokrio" dovoljno da na tim2 kvota priraste samo 16%.

Kad pišeš takve gluposti kao što si napisao
očigledno je da nemaš pojma.



Ajde da vidimo ko pise gluposti.

Ako je koeficijent na tim1 1.50 i na tim 2 takodje 1.50 (pri margini od 25%) kako si ti napisao.

Ja primim na primer 100 evra na 1.50, znaci da imam rizik od 50 evra.

kako je koeficijent na tim2 takodje 1.50, ja opet primim 100 evra sa rizikom od 50 evra.

Kako su to iskljucivi dogadjaji ili ne moze se dogoditi i jedno i drugo.

Ako pobedi tim1, ja od novca koji sam primio na tim 2 ili 100 evra isplatim 50 evra i imam zaradu od 50 evra.
Ako pobedi tim2, ja od novca koji sam primio na tim 1 ili 100 evra isplatim 50 evra i imam zaradu od 50 evra.

Ne moram nista da cekam, ja sam istog momenta ostvario zaradu. Ako je dobitak isti pri bilo kojem ishodu, kao u obom primeru onda Betfair odmah prebacuje novac na racun bez cekanja kraja meca.

Citat:
Medjutim, kvote 1.50 vs 2.59, margina 5.01%.
Ako si odigrao na tim1, da bi se "pokrio" dovoljno da na tim2 kvota priraste samo 16%.


Ako je situcaija kao si je opisao, sa marginom od 5.01%, ja odmah imam zaradu od X procenata, samo treba da primim uplate na oba tima u razlicitim iznosima. Kako je margina manja, bice manja i moja zarada.. Ako ti nije jasno da ti ispisem kako to matematicki izgleda.

bice da ti ipak ne razumes kako kladjenje funkcionise.



[Ovu poruku je menjao 2012 dana 31.01.2016. u 20:29 GMT+1]
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?31.01.2016. u 22:23 - pre 100 meseci
Ima jedna "mala" PREVARA u tvom računu.
Ja sam u oba primera (margine 25% i 5.01%) napisao "Ako si odigrao na tim1"
a nisam napisao da "ti primaš uplate".

Druga tvoja prevara je u tome
što pretpostavljaš da će ti neko na autsajdera uplatiti na kvoti 1.50.

Smešno zar ne?

Šta misliš da li bi neko juče uplatio
jedan jedini cent na Mareja protiv Djokovića da je kvota na Mareja bila 1.50?

Dakle, ti hoćeš da nudiš kvote 1.50 vs 1.50
odnosno hoćeš da odigraš "lay".
Da ti to možeš
i dobićeš uplatu na favorita
ali ti niko neće uplatiti na autsajdera pri kvoti 1.50.

Realno: ti si primio samo uplatu na favorita i puko jer moraš da platiš 50 evra.

 
+3

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?01.02.2016. u 08:46 - pre 100 meseci
Citat:
hotchimney: Ima jedna "mala" PREVARA u tvom računu.
Ja sam u oba primera (margine 25% i 5.01%) napisao "Ako si odigrao na tim1"
a nisam napisao da "ti primaš uplate".



Prvo si koristi mantru "gubitnicki sistem" za svaki komentar / objasnjenje koje ne razumes, sad si "promenio plocu" i poceo si da ponaljas "prevara" za svaki komentar koji ne razumes.

Medjutim, to sustinski ne menja stvar jer ti i dalje ne razumes i jedino ti pokusavas da obmanjujes diskutante.

prvo, ja jesam "odigrao na tim1" samo za razliku od tebe ja sam odigrao tako sto sam primio uplatu.

Ti si mene ubedjivao kako meni ne odgovara velika margina, u primeru koji sam dao ja sam dokazao da meni vise odgovara veca margina.
Nasa rasprava se sastoji u tome sto ti pokusavas da dokazes da je kladjenje u lokalnoj kladionici isplatljivije od kladjenja/trgovanja na Betfair servisu. Ti u svojim komentarima treba da dokazes da je to bolja opcija i zasto je bolja, a ja u svojim komentarima treba da dokazem da je betfair bolja opcija od lokalneih kladionica. Cela poenta price je u tome.

U tom kontekstu si dokazivao kako je bolje da se vrsi uplata u lokalnoj kladionici na autsajder dobija 1set, od sistema koji ja koristim, a to je inicijalno primanje uplate (Lay na exchange servisu) na favorita. U tom dokazivanju nisi uspeo.
Nemajuci za sta da se uhvatis uhvatio si se kako nisam prikazao pravilne koeficijente jer su bili veci od realnih, na sta si dobio odgovor da je za mene i moj nacin igre bolje da margine budu sto je moguce vise/vece, a sto si ti negirao i pokusavao da dokazes suprotno. Tako smo dosli do ovde ili do ovog komentara.

Onda si nastavi sa svojim glupostima i izmisljotinama navodeci sledece:

Citat:
Ti si "tvoj način" opisao kao sistem baziran na "pokrivanju" odnono žargonski rečeno "braniš tiket".
Za to su ti povoljne što manje margine
jer sa malim marginama klackalica kvota vrlo brzo predje na "drugu stranu".
Ako su margine velike
mora se dugo čekati za pokrivanje.


Na sta si dobio odgovor kakav si dobi, ko prati procitao je.


Citat:
Smešno zar ne?


sto se tice toga da li je smesno ili zalosno, ja bih rekao da je zalosno da i posle toliko vremena i posle toliko komentara koje sam napisao da i dalje ne mozes da razumes da ja kladjenje na beting exchange servisu daleko isplatljivije od kladjenja u lokalnoj kladionici.

Mozda ti i razumes da si u zabludi, ali mozda iz neke zle namere pokusavas da ubedjujes ljude da se klade u lokalnim kladionicama i tim ih doveo u nepovoljniji polozaj.
Mozda radis u nekoj kladionici pa ti to odgovara.
moguce je i da redovno gubis pa bi sad iz pakosti da navuces i druge da i oni izgube novac da bi posle imao utehu.
Moguce je da reklamiras negde lokalne kladionice pa ti ja kvarim posao odvracajuci ljude od kladjenja u tim kladionicama.
postoji jos nekoliko mogucih razloga, ali nije to za ovu temu.

Da "zatvorimo" jos jedan deo tvog komentara, pa da doruckujem.

Citat:
Šta misliš da li bi neko juče uplatio
jedan jedini cent na Mareja protiv Djokovića da je kvota na Mareja bila 1.50?

Dakle, ti hoćeš da nudiš kvote 1.50 vs 1.50
odnosno hoćeš da odigraš "lay".
Da ti to možeš
i dobićeš uplatu na favorita
ali ti niko neće uplatiti na autsajdera pri kvoti 1.50.


ja sam tebi vec nekoliko puta objasnjavao gde se prati trenutno stanje ponuda i ukupan volumen marketa, tako da svaki igrac moze da vidi koliko ima novca na svakoj od opcija za kladjenje. Sto znaci da ja nemam potrebu da cekam da mi neko "uplati". Ja imam pregled stanja, a kao redovan igrac imam pristup i istoriji kretanja, imam dodatne pomocne aplikacije za trgovanje i naravno svoju statistiku, sve to nadopunjeno svojim iskustvom.
Kad sve saberem nemam razloga da razmilsljam o takvim glupostima o kojima ti pokusavas da diskutuje.

"Da li ce neko uplatiti 50 evra na Mareja", to je smesno za razmisljati na servisu gde ima vise od 5 miliona aktivnih racuna i gde se godisnje okrene vise od 15 milijardi funti.

Nije Betfair lokalna kladionica gde dolaze penzioneri i ucenici osnovnih skola sa listicima koje bi uplatili za 100 dinara. Za pocetak to shvati, pa ce ti biti lakse.

Citat:
Realno: ti si primio samo uplatu na favorita i puko jer moraš da platiš 50 evra.


Realno, mislim da nemas pojma i da pokusavas nesto sto niko iole upucen u kladjenje ne bi mogao da prihvati kao ispravno.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?01.02.2016. u 09:01 - pre 100 meseci
Toliko lupetanja a ništa smisleno.

Jedino što si potvrdio da nastavljaš sa prevarama jer
Citat:
2012:

Citat:
Ti si "tvoj način" opisao kao sistem baziran na "pokrivanju" odnono žargonski rečeno "braniš tiket".
Za to su ti povoljne što manje margine


Na sta si dobio odgovor kakav si dobi, ko prati procitao je.

Ti nemaš tiket. Tiket se dobija u kladionici.
Tikete dobijaju igrači koji uplate novac na odredjen dogadjaj.
Tiket se "brani" tako što se u odredjenom momentu uplati na suprotan dogadjaj.
Za to su povoljne što manje margine.


Hahahah:
Citat:
2012:

imam dodatne pomocne aplikacije za trgovanje i naravno svoju statistiku, sve to nadopunjeno svojim iskustvom.



Koje laprdanje.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?01.02.2016. u 09:19 - pre 100 meseci
Ti si objasnjavao kako ja branim tiket, nisam ja pisao o tome. Ja sam ti samo odgovorio da nemas pojma i da po obicaju pises gluposti.

Evo sta si napisao o tome ko i kako brani tiket. Ti si napisao da ja branim tiket, nisam ja to pisao.

Prikačeni fajlovi
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?01.02.2016. u 09:42 - pre 100 meseci
Bvavo!
Naravno da sam pomenuo tiket.

Oćeš i da ti potvrdim?
Evo, "pomenuo sam tiket".

Ovo je tema o kladionici gde se dobijaju tiketi na uplate.
Ako je nekome čudno da sam na temi o kladionici pomenuo tiket
neka se pripazi prilikom šišanja da ne ostane bez ušiju jer su mu očigledno malo poduže.


A sad, da se vratimo temi.

Zaključili smo:
Da bi se zaradilo na kladionici
besmisleno je uplaćivati na male kvote (true, verified).
Besmisleno je voditi "statistiku" i igrati na osnovu "statistike" jer to sigurno vodi u gubitak (true, verified).
Još besmisleni je "kupovati statistiku" jer sve to ima besplatno na internetu (true, verified).

Periodični dobitci se mogu ostvariti pukim gledanjem TV prenosa i ležernim procenjivanjem (true, verified).
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?01.02.2016. u 09:53 - pre 100 meseci
Citat:
hotchimney: Bvavo!
Naravno da sam pomenuo tiket.

Oćeš i da ti potvrdim?
Evo, "pomenuo sam tiket".

Ovo je tema o kladionici gde se dobijaju tiketi na uplate.
Ako je nekome čudno da sam na temi o kladionici pomenuo tiket
neka se pripazi prilikom šišanja da ne ostane bez ušiju jer su mu očigledno malo poduže.



Ako si ti spomenui tiket, zbog cega si ovo napisao?



Koga ja obmanjujem?

Izgubio si se, prvo si napisao neku nebulozu o nekakvoj odbrani tiketa, a onda si hteo da to pripises meni, da bi se posle toga smejao sto neko pise o tiketima i odbrani istih.

Imas li ti predstavu sta si napisao kad posle toga repliciras?

I nije problem da li je normalno da se na temi o kladjenju pominju tiketi, vec je problem sto celo vreme ponavljas nekakvu mantru o tome kako ja nekoga obmanjijem, a ustvari ti pokusavas da ljude obmanjujes svojim komentarima. To nastavljas i svojim poslednjim komentarom, navodeci ljude na pogresan put. Tacnije pokusavas da ih ubedis kako je dobro da budu glupi i da izgube svoj novac.
Prikačeni fajlovi
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?01.02.2016. u 10:08 - pre 100 meseci
Hvala što me reklamiraš.
To i jeste moja preporuka: ako se već kladite pokrivanjem tiketa,
kladite se na dogadjaje sa što manjom marginom.

A ti se mani više tih budalaština sa kvotama 1.20-1.30
nego ako imaš neki predlog za kvote bar 12-13
onda se javi. Dotle pokrij se ušima.

 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?01.02.2016. u 10:20 - pre 100 meseci
Citat:
hotchimney:

A sad, da se vratimo temi.

Zaključili smo:
Da bi se zaradilo na kladionici
besmisleno je uplaćivati na male kvote (true, verified).
Besmisleno je voditi "statistiku" i igrati na osnovu "statistike" jer to sigurno vodi u gubitak (true, verified).
Još besmisleni je "kupovati statistiku" jer sve to ima besplatno na internetu (true, verified).

Periodični dobitci se mogu ostvariti pukim gledanjem TV prenosa i ležernim procenjivanjem (true, verified).


Kad smo se vec vratili na temu, onda da objasnim jos i to da ni jedno od napisanih nije tacno i da samo nastavljas sa pisanjem gluposti.

Prvo i osnovno, da bi se zaradilo u kladionici treba prestati sa koriscenjem lokalnih kladionica.
Drugo, treba izabrati neki od exchange servisa i koristiti sistem slican sistemu koji koriste kladionice, a to je primarno primati uplate i trgovati koeficijentima, na nacin kako sam vise puta objasnjavao.
trece, presudno je imati preciznu i detaljnu statistiku sa sto je moguce vise pokazatelja koji su od znacaja za kladjenje, a to nikako nisu besplatni servisi koje finansiraju kladionice.
Da je besmisleno voditi statistiku prvo kladionice ne bi vodili statistiku i ne bi kupovale softver koji sadrzi sto je moguce tacnije statisticke podatke.
Nije tacno da ima dobrih besplatnih statistika, takvo nesto ne postoji. Da takvo nesto postoji ne bi postojao Betradar i jos desetine slicnih servisa koji relativno skupo kostaju. Zasto bi neko placao mesecno koriscenje Betradara ako ima dobre besplatne statistike.

Besplatna statistika koja se nudi, nakicena banerima za reklamiranje kladionica nije nista drugo vec klasicno stvaranje privida o "svim potrebnim podacima" za uspesno kladjenje.

Ja sam vise puta tebe pitao, ali ti do sad nisi dao odgovor na pitanje gde imas besplatnu statistiku koja nudi sledece podatke:

- procenat greske kladionice kod odabira favorita prikazana po ligama i po timovima (vazan podatak za kladjenje)
- procenat pobeda prvih pet timova sa tabele sa poslednjih pet timova na tabeli podeljeno za meceve na domacem terenu i meceve u gostima.
- procenat postignog ishoda u drugom delu meca, ako je prvi deo meca zavrsen vodstvom favorita na terenu autsajdera.

Postoje jos desetine i desetine veoma vaznih statistickih podataka koji ne postoje kao pokazatelji na besplatnim servisima.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?01.02.2016. u 10:27 - pre 100 meseci
Citat:
hotchimney:
Hvala što me reklamiraš.
To i jeste moja preporuka: ako se već kladite pokrivanjem tiketa,
kladite se na dogadjaje sa što manjom marginom.

A ti se mani više tih budalaština sa kvotama 1.20-1.30
nego ako imaš neki predlog za kvote bar 12-13
onda se javi. Dotle pokrij se ušima.



Vecina onih koji se bave uplatama u lokalnoj kladionici i ne razumeju sta je to margina, a jos manje cemu sluzi.

Ne znam kako si ti reklamiran time sto nekome kazes nesto sto taj neko ne razume, a ako razume onda taj neko to vec zna i nije mu potrebna tvoja usluga.

Nisam pristalica gubitnickog sistema igre gde se bespotrebno reskira jureci nekakv koeficijent od 12-13, tako da neces takvo nesto dobiti od mene. Ne samo ti, vec niko nece dobiti tako sumanute predloge.
Ti si u vise navrata ovde pokazao kako si prosao jureci nekakve visoke koeficijente. To je mantra za gubitnike, tipicno kockarsko razmisljanje koje meni nije svojstveno.

Bolje je 1.30 sigurnih, nego 12-13 imaginarnih. Ja tako razmisljam., ocigledno ti imas drugaciji nacin razmisljanja.
 
0

zzzz
milan kecman
bluka

zzzz
Član broj: 11810
Poruke: 2154
..able.dyn.broadband.blic.net.



+196 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?01.02.2016. u 10:29 - pre 100 meseci
Citat:
2012:
Zbog cega je moja matematika naivna, sta nije tacno u matematici koju sam prezentovao?


Evo tvog načina računanja dobiti za slučaj Raonić(3.3)-Marej(1.36) (Kvote na startu prema kladionici WiliamHill.)

Uplatim 100 eura na Raonića i ako pogodim imam zaradu 230 eura.Ali kao što sam očekivao na tom meču se dogodio jak preokret pa je kvota na Raonića pala na 2.Prihvatim ja “laj” na tu kvotu I to u iznosu od 115 eura.To pokrivam iz one gore zarade od 230 eura.Ako pobjedi Raonić ja ću zaraditi samo 115 eura jer sam pao na “laj(2)”,a ako izgubi raonić drpim 230(zarada na laju)-100(upao na Raoniću)=130 eura.

U prvoj verziji imam na 100 uloženih zaradu od 115 tj 115%,a u drugom 130%.Namjerno nisam uravnotežio radi lakšeg računanja,što se na kraju pokazalo kao pametno jer je Marej dobio.Da je ovaj račun naivan pokazaću u opisu rada kladioničarske mašine.


Citat:
Protiv koje masine ja igram?


Spomenuo sam da imaš posla sa mašinom koja stoji kontra tebe,pa ću u sledećem javljanju objasniti kako to radi.(Radi drugih ,a ne radi tebe jer ti si definitivno bolestan od kockarskog poroka.)






[Ovu poruku je menjao zzzz dana 01.02.2016. u 11:40 GMT+1]
________________________________

Najbolja kritika formule za Sagnac effect:
https://www.omicsonline.org/op...090-0902-1000189.php?aid=78500

OK evo prave formule:P=2wft^2 [period]
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?01.02.2016. u 10:40 - pre 100 meseci
Citat:
zzzz: Evo tvog načina računanja dobiti za slučaj Raonić(3.3)-Marej(1.36) (Kvote na startu prema kladionici WiliamHill.)



Nije to moj nacin racunanja, vec tvoj. Nemoj da mi pripisujes nesto sto nije moje.

Iznesi svoje misljenje na svom primeru i dokazi svoju tezu.

Ja nikad ne bi uplacivao inicijalno na Raonica na 3.3, tako da od pocetka imas gresku. Ja sam izneo svoj model za ovaj primer, tako da nema potrebe da ga prepravljas i pripisujes meni.

P.S. jedva cekam da cuje pricu o "masini"







Evo sta sam ja pisao o SVOM nacinu kladjenja na primer koji si ti naveo. Cisto kao podsecanje, primecujem da imas sklonost da zaboravljas ili da namerno izvrces ko je sta rekao ili napisao.
Prikačeni fajlovi
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?01.02.2016. u 11:08 - pre 100 meseci
Citat:
2012:

Da je besmisleno voditi statistiku prvo kladionice ne bi vodili statistiku i ne bi kupovale softver koji sadrzi sto je moguce tacnije statisticke podatke.

Upravo si potvrdio ono što ja oduvek iznosim:
NAJtačnije statističke podatke imaju kladionice!
Zato ćete uvek NAJtačnije statističke podatke dobiti od kladionice.

ALI

Kvote su prilagodjene prema tim statističkim podacima.

ZATO

Nikakva statistika ne pomaže protiv kladionice.

Posebno je neupotrebljiva gubitnička statistika koju ti ovde pokušavaš da podturiš.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?01.02.2016. u 11:27 - pre 100 meseci
Citat:
hotchimney: Upravo si potvrdio ono što ja oduvek iznosim:
NAJtačnije statističke podatke imaju kladionice!
Zato ćete uvek NAJtačnije statističke podatke dobiti od kladionice.

ALI

Kvote su prilagodjene prema tim statističkim podacima.

ZATO

Nikakva statistika ne pomaže protiv kladionice.

Posebno je neupotrebljiva gubitnička statistika koju ti ovde pokušavaš da podturiš.


Nije tacno da kladionice imaju najtacnije statisticke podatke. Kladionice kupuju podatke na istom mestu gde ih i ja mogu kupiti (sto se tice statistike), sto se tice Data Feed ili podataka o trenutnim desavanjima ja kupujem podatke na istom mestu gde ih kupuju kladionice.
Podatke sa Betfair servisa dobijam od Betfair servisa u vidu XML Data feed-a, tako da nema ni govora da kladionice imaju najtacnije statisticka podatke.
Sto se tice obrade istih, vecina lokalnih kladionica koristo gotov softver koji je neko napravio, a to nikako ne znaci da taj neko mora najbolje da zna statistiku ili da se najbolje razume u statistiku.
Gledao sam neke programe koje koriste kladionice i ja za svoje potrebe imam bolji softver.

nije tacno da ce kladionica igracima dati sve podatke koje ima vec ce igraci dobiti samo jedan mali deo marginalnih podataka, vise radi pravljenja konfuzije kod igraca, a nikako ne da bi im ti podaci pomogli.

Ja ti ponavljam vec stoti put da svako ko se uputi u lokalnu kladionicu da bi se kladio ima vece sanse da izgubi nego da dobije, a ti si ljudima objasnjavao da je kladjenje u lokalnoj kladionici bolje od kladjenja na exchange servisima.

Citat:
Posebno je neupotrebljiva gubitnička statistika koju ti ovde pokušavaš da podturiš.


Dge si ti video kavu ja statistiku posedujem da bi zakljucio da je gubitnicka ili onako po navici lupetas da ti prodje vreme.



 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?01.02.2016. u 11:57 - pre 100 meseci
Citat:
2012:

za svoje potrebe imam bolji softver

Znamo.

Taj softver ti omogućava da
nakon odigrane utakmice
prepravljaš tipove na tvom sajtu
da bi obmanuo potencijalne klijente
o uspešnosti tvojih "dojava".


Citat:
2012:

ti si ljudima objasnjavao da je kladjenje u lokalnoj kladionici bolje od kladjenja na exchange servisima.

Da, to je bilo dok nije uveden porez na dobitne tiketa od kladjenja.
Ako se uračuna i taj porez onda
je kladjenje online isplativije.

 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?01.02.2016. u 12:14 - pre 100 meseci
Citat:
Znamo.

Taj softver ti omogućava da
nakon odigrane utakmice
prepravljaš tipove na tvom sajtu
da bi obmanuo potencijalne klijente
o uspešnosti tvojih "dojava".


Jos jedna tvoja halucinacija. To si jedno vreme ponavljao, ali nisi uspeo da dokazes svoje tvrdnje, ne mozes ni sad, tako da je bespredmetno diskutovati o tome. Ako ima potrebe mogu da zakacim ovde sta si pisao na tu temu.

Inace taj softver mi omogucava da brze i preciznije obradjujem podatke od drugih igraca i tako donosim tacne odluke u sto je moguce kracem roku.
Jedan deo igraca na betfair se oslanja na botove ili aplikacije koje trguju umesto njih, medjutim botovi imaju nekoliko velikih nedostataka koji ih cine maltene beskorisnim. Ako se bot-aplikacija nadogradi dodatnim softverom za statisticku obradu podata i izracunavanje predikcije, onda prica postaje drugacija.



Citat:
Da, to je bilo dok nije uveden porez na dobitne tiketa od kladjenja.
Ako se uračuna i taj porez onda
je kladjenje online isplativije.


i sta sad predlazes? Do juce si trubio da je lokalna kladionica najbolje mesto za kladjnje, sad odjednom internet kladionica isplatljivija.

kako si pisao, a mozemo naci tvoje komentare ti si objasnjavao da se ne treba koristiti internet kladjenje i nekih razloga koje si nabrajao, sad se vise ne isplati lokalna kladionica, sta ces da preduzmes u vezi kladjenja?

Da li ces nastaviti sa kladjenjem u lokalnoj kladionici iako si svestan da nije isplatljivo ili ces popljuvati sve sto si pisao i preci na internet kladjenje?

Inace da informisem ostale diskutante: ma koju opciju da izaberu opet je to nepovoljnije od exchange servisa.



 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?01.02.2016. u 13:15 - pre 100 meseci
Citat:
2012:

nisi uspeo da dokazes svoje tvrdnje

Sve si ti sam dokazao.
Prepravljao si tipove u skladu sa rezultatom
nakon što su utakmice završene.

A da si providan manipulant vidi se iz sledećeg:
Citat:
2012:

Do juce si trubio da je lokalna kladionica najbolje mesto za kladjnje, sad odjednom internet kladionica isplatljivija.

Praviš se nevešt.

Ono što sam ja napisao odnosi se na uračunat porez:
Citat:
hotchimney:

Ako se uračuna i taj porez onda
je kladjenje online isplativije.

Po zakonu, do 11000 dinara je neoporeziv deo.
Prema tome, ako igrate na male dobitke
lokalno kladjenje je i dalje isplativije od online kladjenja u inostranstvu.


 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?01.02.2016. u 15:55 - pre 99 meseci
Citat:
hotchimney:

Sve si ti sam dokazao.
Prepravljao si tipove u skladu sa rezultatom
nakon što su utakmice završene.




Zasto izmisljas i lazes ljude?


Citat:
Po zakonu, do 11000 dinara je neoporeziv deo.
Prema tome, ako igrate na male dobitke
lokalno kladjenje je i dalje isplativije od online kladjenja u inostranstvu.


Pa tih 11000 dinara nije ni 100 evra i ti mi ovde objasnjavas o kladjenju sa koeficijentom 12-13 ciji ce dobitak biti do maksimum 10999 dinara ili uplata ne sme biti ni 9 evra.

O cemu ti pises covece?
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 247088 | Odgovora: 1047 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.