Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako igrači zarađuju pare na kladionici?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 247124 | Odgovora: 1047 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?04.06.2015. u 23:56 - pre 108 meseci
Citat:
hotchimney: Očigledno je to opcija za članove BetFaira koji učestvuju u kladjenju.


Da rezimiram:
Pogledam tržište za Djoković vs Murray i dobijem sledeći izveštaj:





Ovo nije tacno. Ovde si obrisao tekst "Cash Out" u pokusaju da prikazes kako takav tekst ili opcija ne postoji za nekoga ko nema aktivni racun.

Evo kako izgleda opcija za bilo koga ko pogleda na strnici koju felsifikujes.



Bio ko da zeli da proveri tvoje tvrdnje moze se u svakom momentu uveriti da lazes. bilo kada da ode na Betfair, bez obzira da li je logovan ili ne, da li ima racun ili ne, videce situaciju gde je vidljiva opcija "Cash out" i narandzasti kvadratic ispred teksta.
Prikačeni fajlovi
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?05.06.2015. u 00:18 - pre 108 meseci
Citat:
hotchimney:
Citat:
Nisam video glupljeg coveka od tebe

Ne koristiš ogledalo? Ili uvek vidiš soma u ogledalu?
Mada i ne vredi da koristiš ogledalo jer mora da si obnevideo od kad si se upecao kao som na varalicu.

Na slici lepo piše Cash Out



I zato je naziv slike Cash Out.
Nema nikakve veze sa BetFair opcijama.
Ja nisam član BetFaira i ne mogu da koristim nikakve opcije.
Zaboravio si da sam to napisao nekoliko puta
. Ništa čudno jer da somovi imaju pamćenje ne bi se vatali na varalicu.
Dakle, pošto nemam nalog,
ne mogu se logovati na BetFair
i ne mogu koristiti Cash Out opciju.

Slika je običan falsifikat. Trebao si to uočiti jer si sklon falsifikovanju.
Kako to da promakne prevarantu kao što si ti?

Fotomontaža je poslužila samo da nabacim varalicu.
Progutao si još jednu varalicu. Ne osećaš da si opet navučen?
Jeste navučen si.

Izgleda da na tom BetFairu stvarno ima somova za dranje.


Na slici pise i "Match Odds", na slici pise i "Going In-Play", na slici pise i "Matched: GBP 73,359"

Ali ti si nasao za shodno da napises "A pazi ovaj Cash Out"

U masi simbola i opcija koje se nude ti si izabrao da na napises "A pazi ovaj Cash Out", koga pokusavas da lazes.

jednostavno nisi znao sta je to, mislio si da se to odnosi na stanje na trzistu i napisao si sta si napisao.

ukazao sam ti da si po stoti put ispao glup u neuk i sada pokusavas da se vadis i objasnjavas nesto sto se ne moze objasniti.

Ti mora da si stvarno poremecen ako verujes da ces nekoga ubediti kako na Betfairu nema opcija Cash Out ako neko nema aktivan racun, kada svako moze da se uveri da lazs. Jednostavno, prostim odlaskom na stranicu Betfaira videce da je takva opcija vidljiva za svakoga.

Drugo, ti ne znas ni sta je fotomontaza?
U tvom prikazu nema nikakve fotomontaze sto su primetili i drugi.

Trece, screenshot koji sam ja koristio napravljen je bez logovanja na moj racun na Betfair servisu, sto znaci da je to sto je na screenshot-u vidljivo svakome, a to znaci da je bilo vidljivo i tebi i nema logike da lazes da si koristio nesto sto sam ja prikazao da bi pravio nekakvu "fotomontazu"

Najvaznije, nisi objasnio:
- sta si ti montirao, sta si falsifikovao?
- kakvu udicu si bacao?
- kako sam ja to nasamaren?
- o kakvoj varalici ti govoris?

Ti osim sto si ispao budala i sada mora da se vadis i opravdavas nisi nista drugo uradio.




[Ovu poruku je menjao 2012 dana 05.06.2015. u 01:28 GMT+1]
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?05.06.2015. u 00:34 - pre 108 meseci
Zašto misliš da si budala?

Još jednom. Pregledom tržišta Djokogvić v Murray dobije se



Šta fali tu?

Fali tekst "Cash Out"

koji postoji kod @2012

Ja sam taj tekst montirao u moju sliku



Mameći soma da se upeca u tekst poruke sam napisao "Cash Out" i
da bih pojačao mamac sliku nazvao "CASH_OUT.JPG".

Som se upecao i tu nema ništa posebno.


Uostalom, sve piše na BetFair stranici

Citat:
About Cash Out

With Cash Out, you can lock in a profit or cut your losses during a match, race or event. No longer do you have to wait until it’s finished to take your winnings. Betfair crunch the live market numbers in real-time to give you the value of your In-Play bets. Simply hit the yellow button when you want to Cash Out. With Betfair, you decide. Find out more.

Kakve dobitke može uzeti neko ko nije član BetFaira?

Ako kliknete na "Okay, got it"
biće te preusmereni na BetFair stranicu

Please log in, in order to see your Cash Out Markets

Odnosno, da bi ste koristili opciju "Cash Out" MORATE SE ULOGOVATI.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?05.06.2015. u 00:43 - pre 108 meseci
Opet lazes.

Ako se koristi link koji si dao za preusmerenje na Betfair dobija se sledeci prikaz na Betfairu.




Evo i linka na kojem je video gde se veoma lako moze videti sta se desava kada se koristi link koji si dao za preusmaravanje na Betfair. Ja sam samo koristio link koji si dao, nisam se logovao na svoj racun i jasno se vidi kakav se prikaz dobija kad se pojavi betfair strana.

Video - preusmeravanje na betfair






[Ovu poruku je menjao 2012 dana 05.06.2015. u 01:59 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?05.06.2015. u 00:56 - pre 108 meseci
Ne, ja ne mogu da dobijem Cash Out
a razlog je
što mi traži da se logujem.

Ti to nešto vadiš iz keša, iz history, sa kolačićima ili šta već.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?05.06.2015. u 01:16 - pre 108 meseci
Citat:
hotchimney: Ne, ja ne mogu da dobijem Cash Out
a razlog je
što mi traži da se logujem.

Ti to nešto vadiš iz keša, iz history, sa kolačićima ili šta već.


Mozes ti sada da izmisljas do mile volje. Mozes da pokusavas da se vadis, mozes da objasnjavas (ako nadjes ko ce ti verovati) da si se ti zafrkavao i pravio fotomontaze.
nije nikakav problem da se igramo i natezemo, meni je to zanimljivo.

Ako si primetio pre nekoliko dana Dimkovic je zakljucao ovu temu. Tema je bila zakljucana, a sad opet pisemo na njoj. Sta mislis zasto, kako je to moguce?

Ja sam se javio Dimkovicu da otkljuca temu jer nema logike da me lisi uzitka i zabave. Kao sto sam ti vise puta ponovio, ti si moj korisni idiot. Ti pravis gluposti i dajes lose primere, ja kasnije na osnovu tih tvojih gluposti objasnjavam sta ne valja kod tebe da bi ljudi to izbegavali, a ujedno objasnjavam kako treba ispravno postupiti.
Povremeno se pojavi po neki slican tebi sa zeljom ili u pokusaju da nesto spektakularno napise, da objasni neobjasnjivo i tome slicno. Tema se cita, to je dobro, ima dobru posecenost, znaci nije mrtva, to je dobro za ES.

U svakom slucaju jos uvek nema dokaza da je klasicna kladionica bolja od Betting Exchange servisa. Nema dokaza da se na betfair ne moze zaradjivati i nema tvog odgovora na pitanje u cemu se sastoji moja prevara.

Mozemo da nastvimo da se zaj*ebavamo, meni nije nesto tesko da povremeno otkucam koji tekst.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?05.06.2015. u 01:38 - pre 108 meseci
Ako ti je užitak da te magarče i navlače
dobrodošao i samo uživaj.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?05.06.2015. u 02:30 - pre 108 meseci
Citat:
hotchimney: Ako ti je užitak da te magarče i navlače
dobrodošao i samo uživaj.


U celom magarcenju i navlacenju ti si priznao da ne znas matematiku, priznao si da ne znas staistiku, priznao si da se nerazumes u kladjenje, pokazao si da ne znas sta je Cash Out, pokazao si da ne mozes da sastavis valjanu prognozu.
Tako da ko prati diskusiju moze videti kako se stvari odvijaju, mozes da nastavis da ih ubedjujes kako si nekoga navukao nekavom fotomontazom (inace da te informisem da ja savrseno dobro znam sta je Cash Out i ako ne vise koristio sam ga bar jedno 5000 puta), tako da ne vidim u cemu sam ja ili neko drugi "navucen" tvojom cuvenom fotomontazom koju niko osim tebe i ne vidi.

Sta drugo da ti kazem, hvala ti.

Uvek zaboravim da pitam, pa moram da se vracam.

Nameravam da tvoje promasene prognoze prenesem na druge forume i sajtove, kako su dogadjaji vec zavrseni, da li cinim obmanu tih citatelja i sta da uradim da ne bude obmana, a da ljudi vide i da se nasmeju.
Citao sam negde da je smeh veoma zdrav, tako da nije steta da ljudima pokazem kako izgleda neznalica i njegove prognoze.


P.S. ti svakako mozes kasnije da se ukljucis u diskusije (na ostalim sajtovima) i da ljudima objasnjavas kako su moje prognoz bile lazne zato sto su kasnije objavljene na ES. Njih ce sigurno boleti kita za taj podatak, ali ti nemoj da propustis takvu priliku.



 
0

zzzz
milan kecman
bluka

zzzz
Član broj: 11810
Poruke: 2154
*.customer.blic.net.



+196 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?05.06.2015. u 05:49 - pre 108 meseci
Ja ovu sliku vidim kao hotchimney:



Pokušaću još jednom objasniti svoj račun za ovj primjer gore.Ja se želim kladiti na Đokovića I primjećujem da to mogu uraditi na dva načina.Hoću da rizikujem 100 eura.Prvi način je da uplatim na Back kvotu od 1.2 I kad đoković pobjedi imaću zaradu od 20 eura umanjeno za proviziju kladionice.Dakle oko 18.6 eura.

Da li je meni dozvoljeno,ako sam član, da postupim na jedan drugi način?Primjećujem Lay kvotu 5.9 na Mareja.Ja odlučim (prije početka utakmice)da primim tu ponudu I rizikujem svojih 100 eura.Dakle mogu prihvatiti samo 100/5.9,a to je 16.9 eura.Pobjedi li Đoković ja neću zaraditi svih ovih 16.9 eura već 15.72 eura zbog one provizije.

Ako je ova druga varijanta dozvoljena,da li je moj račun ispravan?

Ako je račun ispravan šta bi bio moj motiv da uradim takvu glupost (dobit 16.9 umjesto 18.6)?Možda je u pitanju kasnija dinamika kvota sa nekim pravima da manipulišem tom svojom transakcijom?

________________________________

Najbolja kritika formule za Sagnac effect:
https://www.omicsonline.org/op...090-0902-1000189.php?aid=78500

OK evo prave formule:P=2wft^2 [period]
Prikačeni fajlovi
 
0

djordjeno
Srbija

Član broj: 35204
Poruke: 332
*.mobitel.si.

Sajt: www.mobitel.si


+42 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?05.06.2015. u 08:44 - pre 108 meseci
Citat:
zzzz: Ja ovu sliku vidim kao hotchimney:



Pokušaću još jednom objasniti svoj račun za ovj primjer gore.Ja se želim kladiti na Đokovića I primjećujem da to mogu uraditi na dva načina.Hoću da rizikujem 100 eura.Prvi način je da uplatim na Back kvotu od 1.2 I kad đoković pobjedi imaću zaradu od 20 eura umanjeno za proviziju kladionice.Dakle oko 18.6 eura.

Da li je meni dozvoljeno,ako sam član, da postupim na jedan drugi način?Primjećujem Lay kvotu 5.9 na Mareja.Ja odlučim (prije početka utakmice)da primim tu ponudu I rizikujem svojih 100 eura.Dakle mogu prihvatiti samo 100/5.9,a to je 16.9 eura.Pobjedi li Đoković ja neću zaraditi svih ovih 16.9 eura već 15.72 eura zbog one provizije.

Ako je ova druga varijanta dozvoljena,da li je moj račun ispravan?

Ako je račun ispravan šta bi bio moj motiv da uradim takvu glupost (dobit 16.9 umjesto 18.6)?Možda je u pitanju kasnija dinamika kvota sa nekim pravima da manipulišem tom svojom transakcijom?


Nije bas tako racunica, 100 delis sa 4.9 jer se stake ne racuna. Objasnio je @2012 kako ide. Ti rizikujes 100e (toliko ti se umanjuje racun), i prihvatajuci necijih 20.4 koji se kladi na pobedu Mareja. Na 20.4 ako djokovic dobije ti obracunaju proviziju ako je to samo jedina opklada na marketu.
ukupnih 120.4e je kod betfair-a i dok nije poznat ishod meca tamo stoji. Kad je poznat ishod on tih 120.4 prebaci jednom ili drugom.

Inace market je dobro izbalansiran, trenutno je oko 100.9% sto uopste nije cudno za teniske meceve pogotovo za polufinale RG.
Postoje marketi gde je bolje igrati na lay, nego na back i obratno kao sto je bila tvoja ideja da to pokazes, ali to nije slucaj sa ovim.
Inace napisao sam vec da betfair rasporedjuje virtuelne opklade da igrac koji se kladi ne bi uzeo nepovoljniji lay nego sto je back. Na webu je to automatsko postavljeno.

Za one koji hoce da testiraju kvote lokalnih kladionica (inace danas skoro da nigde nema djokovica po @1.22 u lokalu) lako mogu da provere koliko je juice od bilo koje kladinice.
Npr u lokalu je Djokovic vs Murray 1.20 | 4.50.
Ako se gleda prema djokovicu kvota na mareja sa 0 margine je 1.20/0.20 (kvota/(kvota-1)) = 6.00.
Ako se gleda prema marejy kvota na djokovica sa 0 margine je 4.50/3.50 (kvota/(kvota-1)) = 1.285.
 
0

zzzz
milan kecman
bluka

zzzz
Član broj: 11810
Poruke: 2154
*.customer.blic.net.



+196 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?05.06.2015. u 11:31 - pre 108 meseci
To je to što sam htio znati.Slažem se da sam grubo pogriješio.Tačno je da omjer 120.4/20.4=5.9 (kvota na Layu),a 120.4/100 =1.204 što je nešto bolje nego na Backu(1.2). Hvala @djordjeno.
Uskoro ću napraviti još par pitanja vezana za poređenje klasične kladionice i Echange servisa.
________________________________

Najbolja kritika formule za Sagnac effect:
https://www.omicsonline.org/op...090-0902-1000189.php?aid=78500

OK evo prave formule:P=2wft^2 [period]
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?11.06.2015. u 14:57 - pre 107 meseci
Ovaj Baghdatis će očerupati Nadala na Merceses kupu.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?02.07.2015. u 17:16 - pre 107 meseci
Izgleda da Nadal nešto manje čačka gaće nego ranije.
A evo, uzeo je brejk protiv Brown-a
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?02.07.2015. u 22:47 - pre 107 meseci
Citat:
hotchimney: Izgleda da Nadal nešto manje čačka gaće nego ranije.
A evo, uzeo je brejk protiv Brown-a


Vidis li kako se zaradjuju pare na kladionici?

Igras LAY na Nadala na 1.12, da bi zaradio 100 evra reskiras 12 evra, to je koeficient preko 8.00

Na lokalnoj kladionici ako si igrao na Brown-a imao bi maksimum 6.75-7.00.



 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?02.07.2015. u 23:20 - pre 107 meseci
Kvota na Brown-a je bila 8.40.
Nema nikakvih troškova tako da se dobije više nego na BetFair-u.

Samo sam ja na forumu fijasko Nadala davno prognozirao
Citat:
08.06.2015.

Nadal je svrstan u jednog od favorita za Vimbldon, kvota 9.
Prognoziram da će proći još gore nego na RG.

Dakle, da ste na oba Nadalova meča igrali na poraz Nadala ostvarili bi ste efektuivnu kvotu preko 4.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?02.07.2015. u 23:25 - pre 107 meseci
Citat:
hotchimneyKvota na Brown-a je bila 8.40.
Nema nikakvih troškova tako da se dobije više nego na BetFair-u.

Samo sam ja na forumu fijasko Nadala davno prognozirao

Dakle, da ste na oba Nadalova meča igrali na poraz Nadala ostvarili bi ste efektuivnu kvotu preko 4.


Nemoj opet da se brukas i da moram da te ucim sve iz pocetka.

 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?03.07.2015. u 06:26 - pre 107 meseci
Samo magareći mozak može da odigra lay nakon završenog meča.
Pošto se ne može unovčiti završen meč
ostaje im da tužno suču somovske brkove
i maštaju kako bi layovali.
 
+2

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?03.07.2015. u 12:05 - pre 107 meseci
Citat:
hotchimneyKvota na Brown-a je bila 8.40.
Nema nikakvih troškova tako da se dobije više nego na BetFair-u.



Red je da ponovimo gradivo.

Ako neko igra/kladise/uplacuje u klasicnoj kladionici na koeficijent 8.40 zaradice:

Z = dobitak (zarada)
K = koeficijent
U = uplata

K=8.4
U=12 evra

formula:

Z= (K-1)*U
Z= (8.4-1)*12
Z= 7.4*12
Z= 88.8 evra (to je cista zarada)

Na BETFAIR matematika je sledeca:

L = LAY (liability) obaveza
U = uplata (iznos, uplata koju primamo)
K = koeficijent

L= (K-1)*U

K = 1.12
U = 100 evra



Rizik igraca koji igra LAY ili prima neciju uplatu iznosi:

L = (1.12-1)*100
L = 0.12*100
L = 12 eura

To je iznos koji igrac reskira, sto je ekvivalent uplati kod klasicne kladionice
iz toga sledi da na Betfair kladionici igrac reskira 11 evra da bi zaradio 100 evra.

na Betfair kladionici postoji provizija koja se krece od 3-7% (kod mene je 3%, ali uzecemo 5%), koji se odbija od ciste zarade
dobijamo da ce na istom mecu sa istim rizikom od 12 evra igrac zaraditi
100-5%= 95 evra

Kako smo vec izracunali da kod klasicne kladionice cist dobitak iznosi 88.8 evra, a na betfair kladionici 95 evra,

razlika je 6.2 evra u korist Betfair kladionice.

iz ovoga se vidi da je tvrdnja autisticnog hotchimney-a apsolutno netacna, kao i vecina onoga sto je napisao u vezi sa kladjenjem.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?03.07.2015. u 13:11 - pre 107 meseci
Autističan je onaj ko ne razlikuje zaradu od dobiti:
Citat:
2012:

LAY na Nadala na 1.12, da bi zaradio 100 evra reskiras 12 evra, to je koeficient preko 8.00


Citat:
2012:

sledi da na Betfair kladionici igrac reskira 11 evra da bi zaradio 100 evra.


Citat:
2012:

rizikom od 12 evra igrac zaraditi
100-5%= 95 evra

Dakle, zasuči somovske brkove, i pazi šta pišeš.

Takodje nemoj da varaš.

Nisi uračunao troškove transfera novca (up/down)
i troškove konverzije u lokalnu valutu.

I najvažnije, PRE DOGADJAJA navedi kvote da se to može proveriti.
Ovako "post festum" svaki magarac zna da "dobije".
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?03.07.2015. u 13:22 - pre 107 meseci
Citat:
hotchimney:

Nisi uračunao troškove transfera novca (up/down)
i troškove konverzije u lokalnu valutu.



Nema troskova transfera i nema potrebe vrsiti konverziju. Transfer izmedju kladionice i Skrill servisa ili Neteller servisa je free, a onda karticama koje se mogu dobiti, a koje su vezane za skrill ili Neteller moze se vrsiti placanje bez ikakvih provizija po istim pravilima koje vaze za sve platezne kartice.

Kako sam vec pokazao zarada je veca na Betfair servisu.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 247124 | Odgovora: 1047 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.