Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako igrači zarađuju pare na kladionici?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 247560 | Odgovora: 1047 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?29.05.2015. u 20:15 - pre 108 meseci
Citat:
hotchimney:
Podaci jesu lažirani na ES jer si poruku ispisao onda kad si saznao rezultate.
I pri tome si pokušao (a i sada pokušavaš) da obmaneš članove ES.


Ajde lepo objasni sta hoces reci i sta je lazirano. Koji podaci nisu istiniti, ako tvrdis da je nesto lazirano, moras pokazati orginalne ili autenticne podatke, pa da svi vide sta je lazirano.

Pokusavas nekakvom tvojom igrom reci da dokazes nesto sto ne postoji.

Objasni lepo kad su tipovi objavljeni na zvanicnom sajtu. Ako tvrdis da je nesto lazirano ili kako tvrdis da je neko obmanut objasni u cemu se sastoji ta obmana.

Ako sam ja pre meca objavio tipove u cemu je tu obmana, rezultate ne mogu objaviti pre meca, vec moram sacekati kraj meca i kad upisem rezultat ja time potvrdim da sam dobro tipovao, kao sto na tvojim tipovima posle meca napisem rezultat i dokazem da si pogresio. Ne moze drugacije. Tvoje je da sada objasnis u cemu je tu prevara ili laziranje.

Kad cu ja svoje tipove objaviti na ES ili nekom tecem sajtu je moja stvar i ja to mogu uraditi kad me je volja.

Uzmi prost primer.

Ti si ovde prognozirao vise puta, i to je pribelezeno na ovom sajtu. Ja sada resim da tvoje prognoze objavim/prenesem na nekom trecem forumu ili portalu da bi pokazao kako neko moze da promasi vise od 80% i to objavim posle mesec dana od tvog prvog objavljivanja ovde.
Da li ja obmanjujem clanove tog nekog XYZ foruma zato sto tvoje prognoze objavljujem na njihovom forumu posle mesec dana?
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?29.05.2015. u 22:32 - pre 108 meseci
Citat:
Ti si ovde prognozirao vise puta, i to je pribelezeno na ovom sajtu. Ja sada resim da tvoje prognoze objavim/prenesem na nekom trecem forumu ili portalu da bi pokazao kako neko moze da promasi vise od 80% i to objavim posle mesec dana od tvog prvog objavljivanja ovde.

Jesi mi ga pribilježio?
Jesi?

Eve ti ga onda još:
Istim onim algoritmom koji sam koristio i ostvario dobitni podniz 18.05.2015. (tipovi objavljeni 18.05.2015. u 00:15 u vreme kad ni jedna utakmica još nije počela)

odredio sam i sledeće tipove:
Code:
 30.05.2015 (Subota)

RussiaFirstDivision    11:00    Sibir    Volga    TR1:1
TurkeySuperLigi    12:00    Rizespor    Galatasaray    TR0:1
RussiaFirstDivision    13:00    Baltika    Shinnik    TR0:1
RussiaFirstDivision    13:00    Khimik    KrylyaSovetov    TR1:1
RussiaFirstDivision    13:00    SKAEnergiya    LuchEnerigiya    TR1:0
RussiaFirstDivision    13:00    Sakhalin    Anzhi    TR0:0
RussiaFirstDivision    13:00    Tomsk    DynamoSt.P.    TR2:0
RussiaFirstDivision    13:00    Tosno    Gazovik    TR1:0
RussiaFirstDivision    14:00    Tyumen    VolgarGazprom    TR1:1
TurkeySuperLigi    15:00    Fenerbahce    Kasimpasa    TR1:1
Denmark1.Division    16:00    AB    VendsysselFF    TR1:1
Denmark1.Division    16:00    Bronshoj    Viborg    TR0:0
Denmark1.Division    16:00    Horsens    Vejle    TR1:0
Denmark1.Division    16:00    Koge    Roskilde    TR0:1
Denmark1.Division    16:00    Lyngby    AGFAarhus    TR0:1
Denmark1.Division    16:00    Skive    Fredericia    TR0:0
RussiaFirstDivision    16:00    Sokol    Yenisey    TR1:0
RomaniaDiviziaA    17:00    CSU.Craiova    CFRCluj    TR1:0
Slovenia1.SNL    17:00    Maribor    Koper    TR2:0
Slovenia1.SNL    17:00    NDGorica    Zavrc    TR2:1
Slovenia1.SNL    17:00    Olimpija    Domzale    TR1:1
Slovenia1.SNL    17:00    Radomlje    Krka    TR0:1
Slovenia1.SNL    17:00    RudarVelenje    Celje    TR0:1
TurkeySuperLigi    18:00    Bursa    Konyaspor    TR2:0
TurkeySuperLigi    18:00    MersinIY    IstanbulBB    TR1:0
TurkeySuperLigi    18:00    Sivaspor    Trabzon    TR1:0

Pošto je prethodni podniz (od 18.05.2015.) bio dobitni
i ne postoji način da se utvrdi kada će sledeći podniz biti dobitni
tako nije moguće utvrditi
ima li smisla odigrati bilo šta sa date liste.

U svakom slučaju ja očekujem da to bude gubitni podniz.
Pošto su u pitanju dogadjaji sa vrlo malom verovatnoćom realizacije (manje od 0.1)
očekujem da navedeni podniz bude gubitni oko 50% i više u odnosu na uloženo.
Možda bude gubitni i celih 100%.


A ti onda otrči i po celom internetu
uključujući i intermars
rastrubi kako sam se ja ispromašivao sa nekim "levim verovatnoćama".


Medjutim, to i dalje neće oprati tvoja lažljiva usta.

 
+2

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?30.05.2015. u 02:09 - pre 108 meseci
Napisi lepo kao covek, a ne kao mufljuz. Nabio si prognoze da se ne vide da bi sutra mogao da kazes kako nisi prognozirao. Print screen sam napravio nemoj da brines, ako bude potrebno da se dokazuje sta si tipovao.


Citat:
30.05.2015 (Subota)

RussiaFirstDivision 11:00 Sibir Volga TR1:1
TurkeySuperLigi 12:00 Rizespor Galatasaray TR0:1
RussiaFirstDivision 13:00 Baltika Shinnik TR0:1
RussiaFirstDivision 13:00 Khimik KrylyaSovetov TR1:1
RussiaFirstDivision 13:00 SKAEnergiya LuchEnerigiya TR1:0
RussiaFirstDivision 13:00 Sakhalin Anzhi TR0:0
RussiaFirstDivision 13:00 Tomsk DynamoSt.P. TR2:0
RussiaFirstDivision 13:00 Tosno Gazovik TR1:0
RussiaFirstDivision 14:00 Tyumen VolgarGazprom TR1:1
TurkeySuperLigi 15:00 Fenerbahce Kasimpasa TR1:1
Denmark1.Division 16:00 AB VendsysselFF TR1:1
Denmark1.Division 16:00 Bronshoj Viborg TR0:0
Denmark1.Division 16:00 Horsens Vejle TR1:0
Denmark1.Division 16:00 Koge Roskilde TR0:1
Denmark1.Division 16:00 Lyngby AGFAarhus TR0:1
Denmark1.Division 16:00 Skive Fredericia TR0:0
RussiaFirstDivision 16:00 Sokol Yenisey TR1:0
RomaniaDiviziaA 17:00 CSU.Craiova CFRCluj TR1:0
Slovenia1.SNL 17:00 Maribor Koper TR2:0
Slovenia1.SNL 17:00 NDGorica Zavrc TR2:1
Slovenia1.SNL 17:00 Olimpija Domzale TR1:1
Slovenia1.SNL 17:00 Radomlje Krka TR0:1
Slovenia1.SNL 17:00 RudarVelenje Celje TR0:1
TurkeySuperLigi 18:00 Bursa Konyaspor TR2:0
TurkeySuperLigi 18:00 MersinIY IstanbulBB TR1:0
TurkeySuperLigi 18:00 Sivaspor Trabzon TR1:0


Ajde sada ti nama reci sto si se rasplakao kad treba da dokazes svoje tvrdnje. Koga boli kita sta ces ti da promasis po stoti put, pitanje je bilo da objasnis u cemu se sastoji obmana.
Evo ti pitanja i lepo odgovori bez zamlacivanja. kad vec nekoliko dana lupetas o nekakvoj obmani ili necemu sto si izmislio.



Citat:
2012: Ajde lepo objasni sta hoces reci i sta je lazirano. Koji podaci nisu istiniti, ako tvrdis da je nesto lazirano, moras pokazati orginalne ili autenticne podatke, pa da svi vide sta je lazirano.

Pokusavas nekakvom tvojom igrom reci da dokazes nesto sto ne postoji.

Objasni lepo kad su tipovi objavljeni na zvanicnom sajtu. Ako tvrdis da je nesto lazirano ili kako tvrdis da je neko obmanut objasni u cemu se sastoji ta obmana.

Ako sam ja pre meca objavio tipove u cemu je tu obmana, rezultate ne mogu objaviti pre meca, vec moram sacekati kraj meca i kad upisem rezultat ja time potvrdim da sam dobro tipovao, kao sto na tvojim tipovima posle meca napisem rezultat i dokazem da si pogresio. Ne moze drugacije. Tvoje je da sada objasnis u cemu je tu prevara ili laziranje.

Kad cu ja svoje tipove objaviti na ES ili nekom tecem sajtu je moja stvar i ja to mogu uraditi kad me je volja.

Uzmi prost primer.

Ti si ovde prognozirao vise puta, i to je pribelezeno na ovom sajtu. Ja sada resim da tvoje prognoze objavim/prenesem na nekom trecem forumu ili portalu da bi pokazao kako neko moze da promasi vise od 80% i to objavim posle mesec dana od tvog prvog objavljivanja ovde.
Da li ja obmanjujem clanove tog nekog XYZ foruma zato sto tvoje prognoze objavljujem na njihovom forumu posle mesec dana?
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?30.05.2015. u 07:09 - pre 108 meseci
Ajde, nemoj da podvaljuješ lažove.
Ako si već quotirao deo poruke trebao si quotirati tako da se vidi smisao toga šta sam napisao.
A bez sledećeg
Citat:
U svakom slučaju ja očekujem da to bude gubitni podniz.
Pošto su u pitanju dogadjaji sa vrlo malom verovatnoćom realizacije (manje od 0.1)
očekujem da navedeni podniz bude gubitni oko 50% i više u odnosu na uloženo.
Možda bude gubitni i celih 100%.

oni koji prate forum se dovode u zabludu u pogledu mojih namera.
Tvoje ponašanje ne čudi
a takvim quotiranjem samo još jeednom potvrdjuješ da si prevarant.

Ono što je bitno je sledeće:
Ne postoji metod koji se može konstantno primenjivati
a da taj metod bude dobitni.Svaki algoritamski metod pre ili kasnije postaje trajno gubitni
.

Dakle, iako sam u prvi mah 18.05.2015. "nabo" dobitni podniz
ako se nastavi odredjivanje tipova istim metodom
odlazi se u konstantan gubitak.

To će biti i sa primerima koje sam ispisao u prethodnoj poruci
a smisao te poruke ti pokušavaš da izvrneš.


Prevarantu samo si dodatno natrpao šita u tvoja lažljiva usta.

 
+2

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?30.05.2015. u 21:51 - pre 108 meseci
Citat:
Ono što je bitno je sledeće:
Ne postoji metod koji se može konstantno primenjivati
a da taj metod bude dobitni.Svaki algoritamski metod pre ili kasnije postaje trajno gubitni.


To sto si napisao nije tacno, tacno je da ti nemas razradjen metod koji je dobitan, ako ti nesto ne znas ili ne mozes ne znaci da niko drugi ne zna ili ne moze.

Ostao si duzan da das odgovor na sledece pitanje:


Objasni lepo kad su tipovi objavljeni na zvanicnom sajtu. Ako tvrdis da je nesto lazirano ili kako tvrdis da je neko obmanut objasni u cemu se sastoji ta obmana.

Ako sam ja pre meca objavio tipove u cemu je tu obmana, rezultate ne mogu objaviti pre meca, vec moram sacekati kraj meca i kad upisem rezultat ja time potvrdim da sam dobro tipovao, kao sto na tvojim tipovima posle meca napisem rezultat i dokazem da si pogresio. Ne moze drugacije. Tvoje je da sada objasnis u cemu je tu prevara ili laziranje.

Kad cu ja svoje tipove objaviti na ES ili nekom tecem sajtu je moja stvar i ja to mogu uraditi kad me je volja.

Uzmi prost primer.

Ti si ovde prognozirao vise puta, i to je pribelezeno na ovom sajtu. Ja sada resim da tvoje prognoze objavim/prenesem na nekom trecem forumu ili portalu da bi pokazao kako neko moze da promasi vise od 80% i to objavim posle mesec dana od tvog prvog objavljivanja ovde.
Da li ja obmanjujem clanove tog nekog XYZ foruma zato sto tvoje prognoze objavljujem na njihovom forumu posle mesec dana?
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?30.05.2015. u 23:54 - pre 108 meseci
Citat:
2012:

tacno je da ti nemas razradjen metod

Tvoje lažovske metode nemam nameru da razradjujem!

Citat:
Ja sada resim da tvoje prognoze objavim/prenesem na nekom trecem forumu ili portalu

Da i šta onda bude?

Pa da li si ti normalan?
Ajde, sam reci.
 
+1

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?31.05.2015. u 00:05 - pre 108 meseci
Ja jesam normalan, ali zapitaj sebe da li si normalan.

Ako tvrdis da je neko lazov i da je neko nesto lazirao, onda trebas te tvrdnje i dokazati. Ti jedino sto sada pokusavas je da diskusiju skrenes na nesto sasvim trece da bi izbegao odgovor.

Postavio sam ti pitanje, da objasnis sta je prevara, u cemu se sastoji prevara/obmana i da objasnis ko je prevaren. Lepo sam te pitao, lepo odgovori. Ne vidim zasto ti to predstavlja problem. Ako lepo objasnis u cemu je obmana, onda imas dokaz da sam ja varao i ti si cist. Ako nemas dokaze, onda ispada da ti celo vreme zlonamerno siris neistine o meni, cime samo pokazujes kakav si covek.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?31.05.2015. u 00:18 - pre 108 meseci
Ti ćeš mene prijavuiti na neki sajt?
Koga uopšte zanima što ćeš ti nekog prijaviti na neki sajt?

I onda kažeš da si normalan!

Pa da li si ti normalan?
 
+1

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?31.05.2015. u 00:25 - pre 108 meseci
A gde je odgovor na pitanje koje sam ti postavio? Opet pokusavas da izbegnes odgovor.


Citat:
Ti ćeš mene prijavuiti na neki sajt?
Ne razumem sta si hteo reci?

Da li si poceo da se gubis i upadas u trans?


P.S. Nego reci ti meni ako tvoje tipove prenesem na nekom trecem sajtu, je li to obmana? Tipove si dao pre meca, ja sam rezultate dopisao posle mece da bi se videlo sta si sve promasio, a posle nekoliko dana to objavljujem na XYZ sajtu koji nije ES?
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?31.05.2015. u 00:48 - pre 108 meseci
Da li ti shvataš da mene uopšte ne zanima što ćeš me prijaviti na neki sajt?
Da li si ti normalan ako stalno pretiš nečim što nikog ne zanima.

Ti samo treba da kažeš nešto poput "izvinjavam se neće se ponoviti".

Ali nisi ti karakter da bi tako nešto uradio, zar ne?
 
+1

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?31.05.2015. u 00:59 - pre 108 meseci
Citat:
hotchimney: Da li ti shvataš da mene uopšte ne zanima što ćeš me prijaviti na neki sajt?
Da li si ti normalan ako stalno pretiš nečim što nikog ne zanima.

Ti samo treba da kažeš nešto poput "izvinjavam se neće se ponoviti".

Ali nisi ti karakter da bi tako nešto uradio, zar ne?


Nije bitno sta tebe zanima ili ne zanima, treba da odgovoris sta sam te pitao i da dokazes svoje tvrdnje. Ti sada pokusavas da izadjes iz situacije u koju si upao, ali ti tesko ide. Zbog toga pokusavas da pricu skrenes na nebitne detalje i stilu sta tebe znima.

Naveo sam ti primer, ti bi sada da primer izokrenes i palamudis jos jedno dvadesetak dana o necemu nebitnom. Tvrdis da je napravljena obmana sa moje strane, to dokazi i zavrsio si posao.

Ogovori lepo kao covek da li je obmana ako ja objavim tvoje prognoze na nekom sajtu posle deset ili ko zna koliko dana od tvog objavljivanja ovde. To je pitanje, nije pitanje sta tebe zanima ili ne zanima u vezi toga.

Razumes ti lepo, samo se pravis blesav. Meni to ne smeta, ali na tvoju zalost, zajebbo si se.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?31.05.2015. u 01:07 - pre 108 meseci
Sve što treba som da napiše to je: "Som je hteo da vas zajebbe ali som se zajebbo. Oprostite jadnom somu".
 
+1

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?31.05.2015. u 01:26 - pre 108 meseci
Citat:
hotchimney: Sve što treba som da napiše to je: "Som je hteo da vas zajebbe ali som se zajebbo. Oprostite jadnom somu".


Bice da si ti som u ovoj prici. Tvrdis nesto, a to ne mozes da dokazes. Ti su ustvari lazov i pokusavas ljude da obmanes. Zbog svoje frustracije sto ne mozes da sastavis dobru prognozu, a ne mozes da se pomiris sa cinjenicom da ja mogu, poceo si svoju papagajsku pricu kako ja nekoga obmanjujem. Ustvari celo vrme ti ljude obmanjujes navodeci ih na neistinu da su obmanuti sa moje strane. Sada kada to treba i da dokazes bezis i izmisljas nekakve glupe izgovore. To je cela poenta price.

Nemam ja razloga da se nekome zbog necega izvinjavam sve dok ti ne dokazes svoje tvrdnje da sam ja napravio nekakvu obmanu.

Ne ide to tako. Ti iznosis klevete i sreca tvoja sto je ovo virtualan svet i sto si ti marginalan lik, tako da nema osnove da te krivicno gonim. U realnom svetu bi veoma lako zarsio sa krivicnom prijavom ako tvrdis za nekoga nesto, a to ne mozes dokazati. Ti iskoristavas internet prostor, da bi se bavio kriminalnim radnjama i lecio svoje frustracije i komplekse. To je cela poenta pice, nema tu mnogo mudrosti. Ko ne vidi sta radis taj je gluplji i gori od tebe.

Celo vreme tvrdim da ne znas matematiku i statistiku, na kraju sam to dokazao tvojim priznanjem.
Celo vreme tvrdim da se u kladjenje razumes kao "marica u krii ku*rac", to si i sam priznao.
Celo vreme tvrdim da nisam napravio nikakvu obmanu, to sam dokazao time sto ti ne mozes dokazati moju obmanu.

Mozes da zoves u pomoc ono dvoje tupsona koji su jedini jos gori od tebe da te podrze, niko normalan ne moze da te uzme za ozbiljno.

Ti mu sada dodjes nesto kao istroseni kurton.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?31.05.2015. u 02:46 - pre 108 meseci
Ja razumem da si ti sad poludeo od besa.

 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?31.05.2015. u 03:23 - pre 108 meseci
Zbog cega bih ja bio besan? Ja sam svoje tvrdnje dokazao, ti svoje nisi, ali si ti zakljucio da sam ja besan. Mislis li da ima logike u tome?

[Ovu poruku je menjao 2012 dana 31.05.2015. u 08:09 GMT+1]
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?31.05.2015. u 08:16 - pre 108 meseci
Pec, pec!
Nikad više nemoj da lažeš.
Ni u snu.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?31.05.2015. u 09:02 - pre 108 meseci
Ako si prognoze objavio 29-05-2015, prognoze se odnose na meceve koji si igrani 30-05-2015, ja sam rezultate meceva upisao 31-05-2015, a recimo za desetak dana to prenesem na neki treci sajt ili forum, da li ja pravim obmanu?

To je pitanje na koje trebas da odgovoris, sve drugo sto budes pisao je bezuspesan pokusaj da se izvuces. Tvrdis da sam nekoga obmanuo, ne mozes da dokazes da sam ja nekoga nesto slagao i sad jos pokusavas da se izvuces.

Pogledaj svoj ucinak! Da sam neku babu na pijaci pitao da pogadja, bolje bi pogodila bez ikakvih analiza i statistike. Ti nisi mogao da pogodis maltene nista, imas doduse taj jedan pogodak, ali znas kako se kaze: "jedan, kao ni jedan".

Babe na pijaci bi bolje pogodili od tebe, zapamti to!




Pitanje svih pitanja je da li bi bila obmana ako ja ovu prognozu iduce nedelje objavim na nekom trecem sajtu ili forumu.
Prikačeni fajlovi
 
0

Ohohoho turio ga Derby

Član broj: 329087
Poruke: -2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?31.05.2015. u 09:05 - pre 108 meseci
[quote]2012:
Citat:
Ono što je bitno je sledeće:
Ne postoji metod koji se može konstantno primenjivati
a da taj metod bude dobitni.Svaki algoritamski metod pre ili kasnije postaje trajno gubitni.


To sto si napisao nije tacno, tacno je da ti nemas razradjen metod koji je dobitan, ako ti nesto ne znas ili ne mozes ne znaci da niko drugi ne zna ili ne moze.

Postoje metodi koji su uspesniji vise ili manje-pa se po tome i razlikuju sami igraci i njihovi tipovi a slazem se da ne postoji metod koji se konstantno moze primenjivati sa uspehom.Pa gde bi to zavrsili kada bi neka metoda prilikom tipovanja,stalno donosila dobre tipove to bi i bio kraj...
 
+1

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?31.05.2015. u 09:13 - pre 108 meseci
Citat:
Ohohoho turio ga Derby: To sto si napisao nije tacno, tacno je da ti nemas razradjen metod koji je dobitan, ako ti nesto ne znas ili ne mozes ne znaci da niko drugi ne zna ili ne moze.

Postoje metodi koji su uspesniji vise ili manje-pa se po tome i razlikuju sami igraci i njihovi tipovi a slazem se da ne postoji metod koji se konstantno moze primenjivati sa uspehom.Pa gde bi to zavrsili kada bi neka metoda prilikom tipovanja,stalno donosila dobre tipove to bi i bio kraj...


Nisam ja to napisao. Ne znam zasto se meni obracas?
Evo ti orginalan tekst, pa ti vidi ko je napisao to sto ti citiras.

Prikačeni fajlovi
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?31.05.2015. u 12:14 - pre 108 meseci
Hahahah, pa taj Glupson te hebe u mozak već mesecima.
Smešta ti svo vreme.
Opet si se ko som upecao.
Još jednom si pokazao suštinu metoda tvojih prevara: manipulisanje poluistinama.

Tačno je da sam ja napisao neke tipove za 30.05.2015 od koji se realizovao samo jedan:

Code:
Slovenia1.SNL    Radomlje    Krka    TR0:1


Ali, to što si ti napisao nisu moje "prognoze" VEĆ TVOJE LAŽI.

Moje prognoze su:
Citat:
U svakom slučaju ja očekujem da to bude gubitni podniz.
Pošto su u pitanju dogadjaji sa vrlo malom verovatnoćom realizacije (manje od 0.1)
očekujem da navedeni podniz bude gubitni oko 50% i više u odnosu na uloženo.
Možda bude gubitni i celih 100%.

Dakle, MOJE PROGNOZE SU SE OSTVARILE.

Ti si objavio poluistinu
izostavljajući tekst moje prognoze.
Time si još jednom pokazao tvoj lažovski mehanizam ponašanje
od koga nikako ne možeš da se oslobodiše
kao lopov kad mu se lepe tudje stvari za prste.
 
+1

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 247560 | Odgovora: 1047 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.