Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako igrači zarađuju pare na kladionici?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 247555 | Odgovora: 1047 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?26.05.2015. u 10:31 - pre 108 meseci
Jel treba da ti se crta?
Zakonom u Srbiji onlajn kladjenje u inostranstvu nije dozvoljeno.
Ti nisi novac uplatio u VB već si novac uplatio u Srbiji pa si prekršio Zakon u Srbiji.
VB ne garantuje ništa stranim državljanima koji se bave kriminalom.

 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?26.05.2015. u 10:38 - pre 108 meseci
Citat:
hotchimney: Jel treba da ti se crta?
Zakonom u Srbiji onlajn kladjenje u inostranstvu nije dozvoljeno.
VB ne garantuje ništa stranim državljanima koji se bave kriminalom.


Nije tacno.

To sto je u Srbiji online kladjenje zabranjeno, to je interna stvar Srbije i nikoga van Srbije to ne zanima.
Uredno registrovani igrac u online kladionici je klijent kladionice i kladionice se prema njmu mora ponasati po zakonima koji vaze u drzavi u kojoj je registrovana i koji se odnose na sve igrace ma odakle vrsili uplate ili kladjenje. Ako je igrac iz neke od drzava gde je internet kladjenje zabranjeno i ciju zabranu postuje UK, onda igracima iz tih drzava nece biti dozvoljena registracija i nece biti primljne njihove uplate. Kako UK zakone Srbije ne uzima za nesto sto treba postovati, gradjanima Srbije kladjenje je dozvoljeno i oni su samim cinom registracije usli u pravnu nadleznost zakona koji vaze u UK.
 
0

NapredniBot

Član broj: 329337
Poruke: 1



+90 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?26.05.2015. u 12:26 - pre 108 meseci
Ja imam odličnu foru za zaradu para na kladionici, odnosno šemu za leba bez motike. Sve što vam je potrebno je šašavi kompajler, tj. odds compiler. Kada instalirate kompajler onda pokrenete sajt i nudite tipove. Nakon toga metodom APP (ako prođe prođe) prodajete tipove (tipovi nisu osobe muškog pola, da ne bude zabune), a nakon klađenja vratite novac svima koji su dobili pogrešne tipove, a zadržite novac od klijenata kojima ste dali ispravne tipove. Na ovaj način vi sigurno dobijate. Izgleda šašavo (odd), ali deluje. Uz to, bilo bi dobro da se malo reklamirate na vebu, učestvujete na društvenim mrežama, forumima i sl.

P.S.
Ako mislite da će vam pametan čovek reći: nemoj ti meni da prodaješ savete, već se sam kladi, bićete u pravu. Međutim, pametnih u kladionicama i nema baš nešto puno.
 
+1

dava
Banja Luka

Član broj: 27208
Poruke: 893



+384 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?26.05.2015. u 13:59 - pre 108 meseci
Ma tako i ovaj 2012 zarađuje samo misli da muti vodu sa tim statistikama na 15 strana, koje kontam da niko i ne čita.
SELECT * FROM หน่วยงานหลัก WHERE ยสันติ LIKE 'โดย%'
 
+1

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?26.05.2015. u 16:27 - pre 108 meseci
Citat:
2012:

Ako je igrac iz neke od drzava gde je internet kladjenje zabranjeno i ciju zabranu postuje UK, onda igracima iz tih drzava nece biti dozvoljena registracija i nece biti primljne njihove uplate.

Upravo si potvrdio da online kladionica u inostranstvu može da konfiskuje novac u svaka doba jer je online kladjenje iz Srbije zabranjeno ili iz nekog drugog razloga.
Ako UK ne poštuje Srbiju, zašto bi poštovala igrača iz Srbije?
Isto važi i za kladionicu.
Dakle mogu da uzmu novac bez ikakvog obrazloženja
jer ne poštuju ni Srbiju ni igrače iz Srbije.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?26.05.2015. u 17:09 - pre 108 meseci
Citat:
hotchimney: Upravo si potvrdio da online kladionica u inostranstvu može da konfiskuje novac u svaka doba jer je online kladjenje iz Srbije zabranjeno ili iz nekog drugog razloga.
Ako UK ne poštuje Srbiju, zašto bi poštovala igrača iz Srbije?
Isto važi i za kladionicu.
Dakle mogu da uzmu novac bez ikakvog obrazloženja
jer ne poštuju ni Srbiju ni igrače iz Srbije.


Jos jedan dokaz tvoje glupoce. Slobodno nastavi sa svojom paranojom i iskljucivo da koristis internet u lokalnom saobracaju.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?26.05.2015. u 17:23 - pre 108 meseci
Citat:
dava:
Ma tako i ovaj 2012 zarađuje samo misli da muti vodu sa tim statistikama na 15 strana, koje kontam da niko i ne čita.


A sto ti citas kad vec znas da "mutim vodu"? Drzi se lokalne kladionice, analize i prognoze mozes da prepises od onog idiota sto ili sve promasi ili jedva od 10-15 dve pogodi. Vazno je da si ti otkrio jos jednu zaveru i pokusaj prevare i da si svojim nesebicnim zalaganjem to sprecio. Normalno, moras da pazis da internet koristis samo u lokalnom saobracaju da ti slucajno neko ne naplate vise.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?26.05.2015. u 17:45 - pre 108 meseci
Citat:
2012:

Citat:
hotchimney: Upravo si potvrdio da online kladionica u inostranstvu može da konfiskuje novac u svaka doba jer je online kladjenje iz Srbije zabranjeno ili iz nekog drugog razloga.
Ako UK ne poštuje Srbiju, zašto bi poštovala igrača iz Srbije?
Isto važi i za kladionicu.
Dakle mogu da uzmu novac bez ikakvog obrazloženja
jer ne poštuju ni Srbiju ni igrače iz Srbije.


Jos jedan dokaz tvoje glupoce.

Ne bih rekao da je to dokaz tvoje glupoce.
Više je nedostatak logičkog mišljenja.
Inače ne bi dozvolio sebi da budeš upleten u kontradikciju.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?26.05.2015. u 19:52 - pre 108 meseci
@hotchimney

Nemoj slucajno ni da izlazis iz Srbije. Mozda ti neko konfiskuje novac, ako ides tvojom logikom ti nigde nisi siguran zato sto van Srbije zakoni Srbije nemaju nikakav znacaj i Srbija nema nikakvih ingerencija.
 
0

NapredniBot

Član broj: 329337
Poruke: 1



+90 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?26.05.2015. u 20:48 - pre 108 meseci
Citat:
dava:
Ma tako i ovaj 2012 zarađuje samo misli da muti vodu sa tim statistikama na 15 strana, koje kontam da niko i ne čita.


Eh, a ja mislio da sam smislio nešto originalno, ali mora se priznati da je dobra ideja. Zamolio bih @2012 da nam napiše informacije iz prve ruke kako se ova šema pokazala u praksi.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?26.05.2015. u 21:24 - pre 108 meseci
Citat:
Eh, a ja mislio da sam smislio nešto originalno,


Da bi smislio nesto orginalno za pocetak moras biti pametan.

Citat:
ali mora se priznati da je dobra ideja


Ideja koju si ukrao. To sto krades ideje pokazuje da ti nedostaje pameti da smislis nesto orginalno.
 
0

NapredniBot

Član broj: 329337
Poruke: 1



+90 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?26.05.2015. u 21:32 - pre 108 meseci
Jasno je i meni da nisam nešto naročito pametan. Dobra stvar je što me to ne pogađa previše. Bog je podelio pamet onako kako je On smatrao da treba i ko sam ja da sumnjam u Njegov sud. Nisam siguran samo kome sam tačno ukrao ideju, je l tebi? Ako sam ukrao tebi, onda bih želeo javno da ti se izvinim i još jednom da te pitam kako se realizacija ideje pokazala u praksi?

P.S.
Izvinjavam se još jednom i ako misliš da sam ti nešto oto, spreman sam da vratim.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?26.05.2015. u 21:39 - pre 108 meseci
Citat:
NapredniBot: Jasno je i meni da nisam nešto naročito pametan. Dobra stvar je što me to ne pogađa previše. Bog je podelio pamet onako kako je On smatrao da treba i ko sam ja da sumnjam u Njegov sud. Nisam siguran samo kome sam tačno ukrao ideju, je l tebi? Ako sam ukrao tebi, onda bih želeo javno da ti se izvinim i još jednom da te pitam kako se realizacija ideje pokazala u praksi?

P.S.
Izvinjavam se još jednom i ako misliš da sam ti nešto oto, spreman sam da vratim.


Lepo si poceo i samo nastavi, samo se ti javi Bogu i on ce ti sve odgovoriti. Posto ne sumnjas u njega, tebi je lako. Sta ja ima da ti objasnjavam, samo uspostavi link sa gornjim i uzivaj.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?26.05.2015. u 21:44 - pre 108 meseci
Nishikori K.-Bellucci T
kvote 1.10 - 6.00

Bellucci bi mogao da iznenadi.
Povoljna opklada je da Bellucci dobija bar jedan set, kvota 2.15.

 
0

NapredniBot

Član broj: 329337
Poruke: 1



+90 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?26.05.2015. u 21:52 - pre 108 meseci
@2012

Sve mi se čini da nekako izbegavaš da odgovoriš na jednostavno pitanje:

kako se šema pokazala u praksi?

Još jednom da ponovim zbog čitalaca koji su se uključili kasnije: dođe naivčina, pardon, klijent, uplati novac za savet, dobije savet i kladi se. Ako se savet pokaže lošim, tj. ako izgubi dobija novac koji je uplatio za savet nazad. Ovo mi koji nismo pametni nazivamo klađenje tuđim novcem.

Da nije razlog zbog kojeg nećeš da kažeš kako se šema pokazala u praksi sličan razlogu koji ima gospodin sa sledećeg video klipa?

 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?26.05.2015. u 22:08 - pre 108 meseci
@NapredniBot

Tebi ce bog sve da objasni, cekaj njegov sud i uzivaj. Ja se bavim ovozemaljskim stvarima, tebi i slicne tebi ne mogu pomoci.

Ja i kad bih ti odgovori kako ide posao tebi to nista ne znaci, ti si iz druge dimenzije. Ti ocekujes pomoc od boga, ja dizem ruke od tebe.
 
0

NapredniBot

Član broj: 329337
Poruke: 1



+90 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?26.05.2015. u 22:21 - pre 108 meseci
Citat:
Ako zamislimo klađenje kao proces investiranja sa ciljem ostvarivanja što je moguće veće zarade sa što je moguće manjim rizikom, onda moramo slediti osnovne procedure investiranja.


Nešto slično je izgovorio dr Nele u jednoj epizodi Top liste nadrealista. Pokušao sam da nađem tu epizodu, ali bez uspeha. Da li možda neko zna gde se ona može naći?
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?26.05.2015. u 23:05 - pre 108 meseci
@NapredniBot

Kad ti bog nije pomogao, sad zoves Neleta u pomoc.
 
0

NapredniBot

Član broj: 329337
Poruke: 1



+90 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?26.05.2015. u 23:15 - pre 108 meseci
Ne verujem da Nele prati ovaj forum, ali možda si ti odgledao epizodu Nadrealista koja me zanima. Rečenicu koja sugeriše da treba da zamislimo klađenje kao proces investiranja sam iskopirao sa tvog sajta. Bilo mi je neprijatno kada si me optužio za krađu ideje, ali sada mi je malo lakše kada vidim da i jedan doktor poput dr Neleta Karajlića krade od tebe.

Ako nisi odgledao tu epizodu obavezno je pogledaj. Možda dobiješ i ti neku ideju od dr Neleta.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?26.05.2015. u 23:20 - pre 108 meseci
Mislis na epizodu za koju zamisljas da postoji.

Svi clanovi tvoje sekte imaju iste sklonosti. Pisete nesto, a kad vas pitam gde je primer da pokezete ili bilo kakav dokaz, onda pocinjete da izmisljate opravdanja.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 247555 | Odgovora: 1047 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.